Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.04.2014

ФОНД ДЕРЖМАЙНА «ОЦІНИТЬ» ОЦІНЮВАЧІВ КІНОТЕАТРУ «ДРУЖБА»

Хмільницька міська рада прийняла рішення про те, щоб звернутися до Фонду державного майна України з проханням дати оцінку діям осіб, які проводили оцінку нежитлової будівлі кінотеатру «Дружба».

З такою ініціативою виступив депутат Хмільницької міської ради Володимир Мельничук після того, як міська рада вдруге не затвердила звіт про оцінку кінотеатру.

На думку депутатів вартість об’єкту під час його оцінки було суттєво занижено.

Нагадуємо, що звіт про оцінку кінотеатру «Дружба» вже двічі був відхилений депутатами. Перший раз його оцінили всього в 855 855 гривень. Вдруге кінотеатр оцінили в в 1 331 880 гривень, але депутати все одно не затвердили звіт. Під час розгляду цього питання жоден депутат не проголосував «ЗА» затвердження звіту, «ПРОТИ» проголосував 21 обранець, утрималось 5 депутатів та 4 – не голосували…

2 Comments on “ФОНД ДЕРЖМАЙНА «ОЦІНИТЬ» ОЦІНЮВАЧІВ КІНОТЕАТРУ «ДРУЖБА»

LEON
05.04.2014 at 06:24

Оцінку необхідно дати не оцінщикам а замовникам і зробити відповідні висновки.  Фонд держмайна нічим не допоможе, адже за період, що пройшов між першою і другою оцінкою змінилася методика проведення оцінки нерухомого майна, це і буде відмічено у відповіді Фонду держмайна.

Небайдужий
06.04.2014 at 10:41

Коли це методика змінилася?…..
А ФДМУ точно нічим не допоможе. Рецензування звітів про оцінку майна до його компетенції не належить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *