Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.03.2012

Футбол впевнено продовжує мігрувати… в село…

9 березня стартував Чемпіонат Хмільницької прем’єр – ліги з футзалу сезону 2012. Всі матчі проходитимуть в Жданівській ЗОШ.

 

Участь к змаганнях візьмуть наступні команди:

  • «Металіст» – м. Хмільник,
  • «Візит» с.Соколова,
  • «Форсаж» м.Хмільник,
  • «Молоді регіони» (екс Євро тепло) м.Хмільник,
  • «Альянс» с.Скаржинці,
  • «Roma» м.Хмільник,
  • «Астарта» с.Качанівка
  • «ДЮСШ» м.Хмільник.

Головний суддя змагань: Мар’євич В.І.

На 9 березня було заплановано наступні ігри:

16-00 «Металіст» – «Молоді регіони»

17-00 «Альянс» – «ДЮСШ»

18-00 «Візит» – «Форсаж»

19-00 «Астарта»  – «Roma»

20-00 «Альянс» – «Візит»

Автор:В.Гричанюк

26 Comments on “Футбол впевнено продовжує мігрувати… в село…

Віктор
12.03.2012 at 23:13

Дійсно ми вже граємо в районі. Хоча, як бачите, участь приймають і міські команди.

Футбол не має меж та кордонів
Йому не до заборон та забобонів.

Жарт звичайно, але в кожному жарті є доля шутки!

Пронира
12.03.2012 at 23:13

“За розвиток спорту в місті…”)))))))

Месник
12.03.2012 at 23:29

верным путем идут товарищи. ялинки важливіще садити

Глеб
12.03.2012 at 23:31

Сказать и сделать – две большие разницы 🙂 Хотя не совсем понятно – почему так?

Месник
12.03.2012 at 23:36

це Ви про ялинки?

Глеб
12.03.2012 at 23:40

Вообще-то про футбол. Но и для ёлок это актуально. 🙂

Пронира
12.03.2012 at 23:41

Віктор, а що ФК “Радон” у змаганняx з футзалу участі не приймає. І ще цікаво, які міри та заxоди було прийнято для виxоду з дибільної ситуації, яка склалась навколо змагань та місця їx проведення?

Віктор
12.03.2012 at 23:53

Дякую за запитання. ФК “Радон”  – це збірна гравців із різних місцевих команд (Візит, ДЮСШ, Хмільник, Металіст, Уланів). Саме тому така команда участі у турнірі не бере – їй просто рівних не було б.
Іншу частину запитання, скоріш за все, адресовано не мені.

Пронира
12.03.2012 at 23:53

Ще цікавить чия це ідея змінити назву з “тепла” на “регіони”??? Чому регіони, чому не регіон? Завтра в суспільстві зміняться настрої, Ви знову будете змінювати назву, наприклад, на “молоді самооборонівці” чи “молоді фронтовики змін”?)))))   

Пронира
13.03.2012 at 00:00

Інша частина зпитання теж адресована Вам, Віктор. Наскільки мені відомо, Ви являєтесь президентом ФК “Радон”, тому саме Вам потрібно викермовувати ситуацію та сприяти справжньому розвитку футболу в місті. Розвиток спорту в місті поки, що зводиться до організації кубку “мєня” і статей в газеті…

Віктор
13.03.2012 at 00:10

))) Провокативне запитання, але я відповім! Головне не назва – головне справа яку робиш. У нас звикли вішати стандарти та працювати за шаблонами – треба дивитися ширше. Час іде – люди міняються, водночас змінєється їх відношення до життя. Переоцінюється його сутність.  Головне рухатися до обраної мети. 
Я в числі перших був на Помаранчовому майдані! І я цим горжуся!!! Але мені прикро, що неуки спаплюжили все те, що їм дав народ. Він фактично приніс владу на тарілочці!!!  
Сьогодні знаю одне: їм там у столиці ми потрібні лише як виборчий елемент. І не має ріхниці у назвах партій чи рухів, кольорів чи лозунгів. У нас колись всі чиновники і не тільки були комуністами. То що нам їх усіх розстріляти???
Потрібно, перш за все, думати про речі які можна зробити на користь громади (хоча б у тому ж футболі), а не дивитися на партійні кольори!
І наостанок, якщо це сприятиме продовженню справи – розвитку футболу, то й “Молоді пронири” при потребі назвемося)))))) 

Пронира
13.03.2012 at 00:17

Віктор, зовсім питання не провокативне. Я дивлюсь на це по іншому… Назва команди сприймається та запам”ятовується в поєднанні з досягненнями, а якщо щоразу змінювати назву будете втрачати історію команди. А з приводу назви “Молоді пронири”, то це гарна ідея )))) Готовий стати  почесним президентом з невеликою зарплатою))))))))

Глеб
13.03.2012 at 00:17

А как быть с тезисом “Как вы яхту назовёте – так она и поплывет”? 🙂

Віктор
13.03.2012 at 00:19

По другій частині запитання. Розвитком спорту в місті має займатися відповідний відділ, що він і робить.  А вже як, то Вам судити.
Наразі, в нас немає спільної думки із владою щодо перспектив клубу. 

Віктор
13.03.2012 at 00:20

Історію роблять не назви, а люди!!!

Віктор
13.03.2012 at 00:22

Глеб, плаває нормально. Про це красномовно свідчать хоча б ці результати http://hmelnik.info/champ/4/ та  http://hmelnik.info/champ/7/

Небайдужий
13.03.2012 at 11:33

“Сьогодні знаю одне: їм там у столиці ми потрібні лише як виборчий елемент. І не має ріхниці у назвах партій чи рухів, кольорів чи лозунгів. У нас колись всі чиновники і не тільки були комуністами. То що нам їх усіх розстріляти???
Потрібно, перш за все, думати про речі які можна зробити на користь громади (хоча б у тому ж футболі), а не дивитися на партійні кольори!
І наостанок, якщо це сприятиме продовженню справи – розвитку футболу, то й “Молоді пронири” при потребі назвемося))))))”
Вікторе, сказати, що я розчарований, це зовсім нічого не сказати 🙁 Безпринципність, відсутність стійких переконань, ідеологічна мімікрія, пристосуванство й кар’єризм, зовсім не ті риси, які можуть викликати повагу до людини. Ці риси є окрасою зрадників та запроданців. Їх не можна випрадати жодною метою, якою б красивою вона не здавалася. Це той самий випадок, коли мета не виправдовує засоби.
Чиновники, які були комуністами й служили совєцькому окупаційному режимові не мають жодного морального права займати будь-які керівні посади в українській державі. Не мають такого права й ті особи, для яких зарплата та посада стоять вище національних інтересів. Так мало бути, і так було б, якби свого часу у нас, як в тій же Прибалтиці чи Чехії було здійснено люстрацію. Саме через те, що навіть через 20 років незалежності на державній службі в Україні знаходяться запроданці, яким все одно якому ворогу України служити, аби тільки годувати з цього себе та свою родину, ми й маємо таку державу з якої хочеться виїхати чи не кожній нормальній людині бо жити в такій атмосфері стає чимдалі нестерпніше.
“Покращують життя вже сьогодні” не так Янукович і Ко, як рядові чиновники на місцях, котрі саме через відсутність національної гідності та міцного внутрішнього стержня, готові знищити будь кого, на кого вкаже окупаційний режим. Саме такі люди в 20-х роках займалися розкуркуленням та колективізацією українських селян, це вони на практиці реалізовували голодомори українців 32 та 46 років, це їх руками писалися доноси в роки комуністичних репресій, провадилися масові наповнення ненаситного ГУЛАГу, та розстрілювалися мільйони безневинних співвітчизників. Їхня “ідеологія” була точнісінько такою ж як і у Вас: “Не важливо кому ти служиш, важливо, яка мета при цьому досягається”.
Футбол, звісно ж, корисна штука, але продаватися заради його розвитку в місті та районі відвертим ворогам України- це вже занадто.
Вікторе, невже Ви дійсно прагнете розчинитися в гидкій масі цих недолюдків? Я в це відмовляюся вірити! Я не можу на Вас поставити хрест, оскільки непогано знаю Вашу маму, та й Вас я пам’ятаю зовсім іншим. Тому вважаю, що не все втрачено, Вам цілком під силу усвідомити помилковість цієї позиції і знову стати свідомим українцем. Задумайтесь і зробіть висновки, поки не пізно…. Така моя порада.

Небайдужий
13.03.2012 at 11:41

А по темі статті…
Турнір не проводиться в місті, тільки тому що це вплинуло б на рівень тіньових доходів Баб’юка (нинішнього директора спортшколи) від здавання в оренду залу, бажаючим пограти в футбол 🙂

Віктор
13.03.2012 at 13:33

Небайдужий, по перше в жодному разі я не “прагнете розчинитися в гидкій масі цих недолюдків” адже пишу від свого імені, а не під псевдо і на замовлення. Це суттєво.
“Саме через те, що навіть через 20 років незалежності на державній службі в Україні знаходяться запроданці, яким все одно якому ворогу України служити, аби тільки годувати з цього себе та свою родину, ми й маємо таку державу з якої хочеться виїхати чи не кожній нормальній людині бо жити в такій атмосфері стає чимдалі нестерпніше.” – покажіть будь-ласка мені людину, яка наразі може працювати в держслужбі!!! Тільки не потрібно говорити про “махачів прапорами”, бо у них задача проста: промахав – заплатили. Повірте мені, я бачив людей, які вийшовши з одного агіт автобусу прагнули попасти на інший ВІД ПРОТЕЛЕЖНОЇ ПОЛІТ СИЛИ!!! Це говорить про одне: скільки про патріотизм не кричи, скільки себе в груди не бий, а прості люди хочуть стабільності та, як би це не звучало по політичному, стабільності. Хіба Ви цього не прагнете, хіба Ви не хочете щоб Ваша держава рухалась в економічно правильному шляху??? Хіба Вам не набридло щоденно думати про те, чим себе ще обмежити, щоб мати змогу купити саме необхідне??? Це реалії життя, а не банальна популістична політика вождів різних маштабів та кольорів.
Більше того, я сьогодні НЕ БАЧУ жодної справдньої політичної сили націоналістичного спрямування. Ви скажете БЮТ, Свобода, Фронт змін… Не смішіть мене. Мета перших протримати ще свій мандат надуманого “лідера опозиції”, других нарешті прорватися до ВР, третіх захопити кусок пирога в перших. От і все! А де ж патріотизм??? Там немає!!! Задовбала вже шароварщина, махання прапорами, дурні закиди в голову людей. 
Повірте, я не змінився. Але дивлячись на це все висновки напрошуються самі. Для мене патріотизм вимірюється в діях, а не в пустих словах політтехнологів. Лише реальні справи є відображенням стану душі.
“Футбол, звісно ж, корисна штука, але продаватися заради його розвитку в місті та районі відвертим ворогам України- це вже занадто.” – якби я продався, то б футбол по місту й далі крокував… Щодо спонсорської допомоги на проведення та піднесення футболу, то ще у свій час я звертався до різних політ сил. Скажу відразу, демократи “забили”, а Регіони допомагали. Від цього вигравали всі. Різницю відчуваєте???
І на останок, якщо Ви мене хоч трохи зрозуміли, то для мене, наразі, немає жодної різниці між існуючими політичними силами, адже навіть у відповідному Законі вказано, що їх головна мета отримання влади…

Небайдужий
13.03.2012 at 14:15

Дуже шкода :(…

Віталій
13.03.2012 at 19:44

Вітя, звиняй… Як то кажуть: “Сократ мне друг, но истина дороже…”. Якщо є таке розчарування в політсилах та їх лідерах, то не варто пригати “с огня да в полымя”. Свого часу в мене також був період розчарування. До чого це призвело? До вироблення чіткої позиції щодо політичної діяльності… Політика – КАКА!!! Фу-фу-фу!!! І ти прекрасно знаєш, скільки я пропозицій відкинув свого часу. І від тебе також…

Месник
13.03.2012 at 22:41

політіка – опіум дня народу

Віталій
27.03.2012 at 11:28

))) Справа в тому, що всі ми хочемо і стабільності, і щоб держава розвивалася… От тільки отой “економічно правильний шлях” керівництва не завжди приводить до всього того омріяного…  Вікторе, ти справді свято віриш в правильність обраного керівництвом нашої держави курсу?

Небайдужий
27.03.2012 at 12:14

Стабільність потрібна лише там, де система працює якісно і на благо суспільства, для того, щоб зберегти ту систему в працездатному стані. Коли ж система працює на шкоду суспільству і лише на збагачення власних членів, її треба ламати. І чим швидше й кардинальніше- тим краще для суспільства. В цьому випадку стабільність- абсолютне зло, яке веде до консервації злочинної системи. Тому я категорично проти стабільності в нинішніх умовах 🙂

Віталій
27.03.2012 at 12:30

На мою думку варто розрізняти стабільність та стабілізацію. Це різні поняття. Якщо говорити про економіку, то “стабілізація спаду економіки” звучить набагато краще, ніж “спад економіки стабільний”)))
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *