Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.10.2010

Футбольна справедливість

Мабуть ви знаєте  що у Хмільнику та Хмільницькому районі проходять футбольні змагання, серед команд які беруть участь є команди  з району та декілька з самого міста.

Організатори цих змагань на скільки мені відомо ніде не зареєстровані і ніякої легітивності не мають, але все ж таки проводять змагання за що їм потрібно просто подякувати.

Але не так давно виникла ситуація яка не може залишитись поза увагою громадськості міста. На заплановану гру яка мала відбутись за планом не з’явився призначений арбітр (як він повідомив в телефонній розмові: – «його пізно попередили», він же є одним із членів організаційного комітету). Команди які були готові вийти на поле не хотіли відкладати гру на майбутнє, тому швидко зв’язались з одним із членів оргкомітету. Їм порадили щоб з числа присутніх вибрати най кваліфікованого арбітра, суддю віднайшли, ним став один із членів команди господарів.

Гра розпочалась, але уже на 10 хв. гри команда гостей мала у своєму арсеналі 4 – жовтих та 1 – червону картки (трішки історії, команда за своє існування максимум отримувала 3 картки за всю гру, а це не мало не багато 90хв.).  Гості не витерпіли такого знущання над собою і покинули поле! (не буду вдаватися до подробиць що кому хто наговорив кого в чому звинуватили, але факт залишається фактом). Це питання розглядалось на  засіданні оргкомітету. Рішення було переграти гру!

Не успіли команди зустрітись у друге як один з членів оргкомітету змінив свою думку на користь господарів(це той арбітр який не прийшов на гру,  і з його слів він консультувався у Вінницькій спортивній громадській організації «Обласна федерація футболу»), а ще одному представнику оргкомітету поза спиною почали закидати наклеп з приводу підкупу його гостями!

Так ці дві команди не зустрілись, гостям зарахували поразку!

Але постає питання що потрібно було робити цим двом командам якщо не з’явився призначений арбітр на гру!

Якщо звернутись до правил та офіційних документів, то ми побачимо наступне.

Зі слів одного з членів організаційного комітету цих змагань (турніру) я дізнався що вони рішенням свого комітету прийняли регламент, яким вони керуються під час змагань. Також з його слів в цьому регламенті є пункт де написано що вони керуються правилам відповідно до останньої редакції «Регламенту чемпіонату і розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд»

Згідно регламенту ФФУ «Регламент чемпіонату і розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд на 2010 рік» (у назві ми бачимо «аматорських команд на 2010 рік», це якраз те що нам потрібно команди аматорські і рік відповідний), то Глава 5 АРБІТРАЖ чітко врегульовує питання щодо суддівства на футбольних матчах. У цій главі навіть немає згадки про те що команди можуть вибрати собі арбітра, навпаки якщо звернутись до п.3 ст.30 то ми побачимо, що «Прохання клубів або інших організацій щодо зміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймаються». З цього виходить, якщо брати до уваги міфічний регламент прийнятий (обіцяють показати) оргкомітетом в м. Хмільнику та регламент ФФУ «Регламент чемпіонату і розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд на 2010 рік». Якби вони не зіграли, пішли б з поля чи стояли, або просто сіли, пограли б у квача чи піжмурки, гра рахується не дійсною адже якщо знову ж таки повернутись до 5 глави регламенту ФФУ п.1 ст.30 тільки призначений арбітр має повноваження!

26 Comments on “Футбольна справедливість

Володимир Великий
24.10.2010 at 19:24

Р Е Г Л А М Е Н Т

проведення Чемпіонату Хмільницької прем’єр-ліги

сезон 2010

Стаття 5. Здійснення арбітражу.

Призначення арбітрів. оплата за суддівство

1. Арбітраж здійснюється відповідно до Правил гри в її останній редакції станом на момент затвердження даного положення.

2. Оргкомітет змагань попередньо затверджує арбітрів на матчі чемпіонату. Команди-господарі забезпечують доставку суддів на матч та їх повернення, а також оплату за суддівство, яка здійснюється перед початком зустрічі.

Володимир Великий
24.10.2010 at 19:42

Оргкомітет грубо порушив пункти свого регламенту. І тепер не хоче цього визнавати.
На цьому тижні планується провести засідання, щодо ігр на ці вихідні у зв’язку з проведенням виборів. Але на превиликий Жаль пан Гричанюк не розголошує дату його проведеня. Наче штаб квартира якась!
А ця особе ще й йде по мажоритаркі в моєму окрузі! І тепер слід задуматись!!!

Володимир Великий
25.10.2010 at 19:20

Пан Гричанюк, пообіцяв особисто запросити на засідання оргкомітету та комісії яке має відбутись на цьому тижні. Про хід цього відпишусь тут якщо кому цікаво!

Sheva
27.10.2010 at 10:24

напишіть будь-ласка списки по мажоритарним округам кандидатів, бо я не знаю де можна почитати

Віталій
27.10.2010 at 14:50

Який конкретно округ цікавить? Їх в Хмільнику, на виборах депутатів до міської ради за мажоритарною системою, всього 20…

Sheva
27.10.2010 at 18:16

я навіть не знаю, той який включає вулицю Столярчука

Володимир Великий
27.10.2010 at 20:09

Уся інфа є на виборчих дільницях та у ТВК.
У ТВК я не впевнений що тобі щось дадуть для ознайомлення, а от на дільниці можна!

вул.Столярчука, це мабуть звичайна виборча дільниця №33004 (приміщеня СЗШ№2)

Слободянська кішечка
27.10.2010 at 20:51

Парадний вхід школи(біля столови), як зайдеш, одразу видно двері, там завжди є люди, працюють. Навіть більше, можу назвати одного кандидата, який йде по мажоритарних списках по вул. Столярчука – Кухар Світлана Василівна, вчитель СЗШ №2.

Віктор
02.11.2010 at 15:19

Вова преВеликий, дякую за твою “підтримку на окрузі”. Завдяки таким діям та саме тотальній неявкі молоді ми маємо у депутатах дітей війни, перефарбованих перед виборами “білоголубих” та свиту Грушка (БЮТ там і так мав бути). Тепер можеш не тільки критикувати оркомітет, а самому взяти й організувати змагання будь-якого напрямку. Раз такі як ти не цінять роботу на громадських засадах, то скажу простіше – повертаємося до 2007 року коли в місті проводилося протягом року 2-3 турніра тривалістю 2 дні. Оце і є результат вищевикладеного з моєї сторони. Бажаю успіху!!!

Віталій
02.11.2010 at 16:21

Вітя, я “діко ізвіняюсь”, а чому ти не зможеш робити свою справу і надалі? Чи головною умовою розвитку футбольного чемпіонату в місті та районі є твоє депутатство? Шото я не дуплюся… Як на мене, для тебе немає жодних перешкод, щоб продовжувати справді корисну справу…

Віктор
03.11.2010 at 08:16

Віталій, я теж “діко інвіняюсь” якщо наші люди думають, що я це повиннен для них робити в обов’язковому порядку, то хай опустяться на землю. В мене є робота, сім’я і, в решті-решт, власне дозвілля тобто будівництво.

Віктор
03.11.2010 at 08:18

і продовжу. умовою розвитку є повага та підтримка, а не байдужість та проста не вдячність

Віталій
03.11.2010 at 11:40

Якщо в тебе сім’я-робота-будівництво, то тепер ти, не обтяжуючись депутатством, зможеш цілком віддатися вирішенню своїх побутових проблем. Вітя, я не іронізую, просто не бачу звязку між депутатством та футболом…

Віктор
03.11.2010 at 12:48

…а між футболістами та виборцями?

Володимир Великий
03.11.2010 at 20:25

Так давно не заходив що усе цікаве пропустив!
1. Вікторе відкриваю таємницю таємного голосування кладучи руку на серце кажу: по мажоритаркі голосував за ВАС!
Я ж не винний що ви набрали лише 43 голоси, це навіть менше 1/3 від лідера округу!
Не шукайте крайнього!

2. Я дійсно вдячний що ви тратите свій дорогоцінний час не лише для себе а й для футболу в місті та районі!

3.А тепер по темі, я ж не винний що ви грубо порушили відповідні пункти 2 регламентів! Ви в розмові посилались на брак тренерів коштів і т.д. Тоді що вам забороняє внести чіткий пункт про Арбітраж на своєму рівні щоб не було подібних ситуацій.

З приводу зустрічі мене запросили повідомили, але як виявилось її не було.

Моя думка команди переграють матч, а в свій регламент ви вносите зміни і чітко описуєте арбітраж для себе (прошу правильно зрозуміти “ДЛЯ СЕБЕ”)!

Володимир Великий
03.11.2010 at 20:29

Да забув. Всі кандидати кому я відав свій голос не пройшли )))

Sheva
03.11.2010 at 21:46

пане Віктор, шо ви грузите??? ніхто не буде повертатись в 2007 рік. І турнірів буде не 2-3 , а 5-6 по 2 дні. Бо коли ви прийшли завідувати у нас футболом, то ці турніри взагалі перестали існувати, а почався чемпіонат району в кому брали участь лише 14 команд з міста і району при цьому 2 з Літинського. Плюс ніяка інша дворова команда не могла заявитись, бо потрібно було вносити значні кошти на заявку… А з такими мінітурнірами , мають змогу пограти всі.

Віктор
04.11.2010 at 08:22

Sheva флаг вам у руки і вперед!!! Організуйте турнір по мініфутболу ось тоді всі і побачать чи просто говорите чи робите щось у цьому плані. А проводити й далі 2-3 денні турніри я нікому не забороняв, бо такого права не маю, але чомусь їх колишні організатори просто “забили” на них.
Вова, дякую за підтримку. А чи знаєте Ви скільки кидалося грошей від так званого “лідера округу” і ще скільки “пакуночків” було рознесено від кандидата по результатам № 2. Хіба в такій ситуації можна розраховувати на позитивний результат?
І ще. У наступному році буде закритий Чемпіонат району, де Регламент буде оновлено і внесено всі недоліки та недопрацювання останнього сезону.
Sheva у місті надія тільки на вас

Sheva
04.11.2010 at 10:23

я виправдаю ваші надії на мене!!! організую турнір по мініфутболу уже цією зимою!!!!!!!!!!!

R0m@Nuke
04.11.2010 at 10:39

Пане Віктор як розуміти закритий чемпіонат району? Пан Шева подивимося який ви організатор! Бажаю вам успіхів у цьому!

Віктор
04.11.2010 at 11:25

Пане Сергію, я маю на увазі команди району. Тобто розвиток буде спрямовано на сільські команди.

R0m@Nuke
04.11.2010 at 12:40

АААААА))) Дякую за розяснення!

Віталій
04.11.2010 at 12:46

Я вже втомився “діко ізвіняться”… Якщо хтось говорить про підкуп виборців, то нехай йде до суду… Авсі ці “душевні пориви” звучать, як скімлення. Є факти – йди до суду й вимагай переголосування…
Щодо положення про чемпіонат, то ми могли б допомогти, якщо ваша ласка…

Віктор
04.11.2010 at 13:49

Віталій, ти сам чудово знаєш що це правда. Зараз дехто навіть кошти повертає… Щодо футболу. Якщо є чим допомогти то не питання – допомагай

Віталій
05.11.2010 at 12:18

Що ж, я до твоїх послуг…

Віктор
05.11.2010 at 14:16

ок, буду мати на увазі;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *