Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.07.2012

«Ґрунтовне роз’яснення» для депутата міської ради

Підготувати цей матеріал нас спонукала ситуація, яка склалася під час розгляду депутатського запиту Володимира Мельничука. Депутат мав кілька зауважень щодо остаточного варіанту Положення про надання послуг у сфері розваг на території м.Хмільника, що було затверджено на травневій сесії.

Ми не будемо акцентувати увагу читачів на самому Положенні, хоча також маємо до нього суттєві зауваження. Мова піде про те, що відбувалося під час самого обговорення запиту Володимира Мельничука. Ось що про це написав Офіційний сайт міста Хмільника:

«У ході обговорення цього питання головам постійних комісій з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва Коломієць К.В. та з питань духовного відродження, освіти, культури, молодіжної політики і спорту (Островська М.П.), а також депутату Мельничуку В.І. було запропоновано звірити усі правки, що внесені до вищевказаного рішення, із аудіозаписом 23 сесії 6 скликання, який зберігається у відділі організаційно-масової роботи міської ради».

Ось який коментар надав Телеканал ВІК-Інтер: «У відповідь на свій запит Володимир Іванович отримав ґрунтовне роз’яснення щодо внесення змін до даного проекту рішення…»

Але насправді все відбувалося трішки не так. І «ґрунтовне роз’яснення», яке було надане Володимиру Мельничуку, стосувалося не стільки самого тексту Положення, як його депутатської діяльності в цілому…

Але краще, ніж про це може розповісти сам аудіозапис ми не напишемо. Тому пропонуємо вам ознайомитися з матеріалом. І не дивуйтеся. Така манера спілкування вже стала нормою. А висновки робіть самі…

27 Comments on “«Ґрунтовне роз’яснення» для депутата міської ради

Небайдужий
17.07.2012 at 15:54

“Не мішайте працювати, Володимир Іванович!” (с) В. Грушко (із звукозапису) 😆

Депутат декількох скликань
17.07.2012 at 16:55

Такого “балагану” стіни міської ради ще не бачили. Як можна з конкретного запитання зробити “базар”, обдурити весь депутатський корпус, не надати чіткої відповіді на поставлене запитання та в добавок ще й дозволяти собі “такі висловлювання” в адресу міського голови 2-х скликань,  нещодавного кандидата на міського голову, який “програв” лише з різницею в 170 голосів? Чи чув Василь Пилипович про елементарну етику посадовця та керівника? Це ж йому не свиньми керувати, які не мають своєї думки.  Депутати, вам ганьба усім там в міській раді! Вас тримають за лох-в. Знайте, те що відбувається сьогодні з Хмільником – це з вашої мовчазної згоди. Ви усі разом взяті, в тому числі і Мельничук – відповідальні за все те, що твориться в міській раді.
Дорох, роби запит щоб оприлюднили аудіозапис сесії на якій приймалось це резонансне рішення та надсилай в прокуратуру інформацію. Таке враження, що усі подуріли, а Вася з Петею – патріоти Хмільника.

pravduchenko
17.07.2012 at 17:32

Моя правда в тому, що Мельничук все-таки хоче знову в мерське крісло. ГФХ професійно та на високому рівні йому в цьому допомагає. Пан Мельничук високоінтелектуальна особистість (комуніст у минулому), яка має гарні ораторські здібності (кращі, аніж у Грушка). Але, на мій погляд, політичне та владне майбутнє Мельничука закінчилося, адже його не господарське керування містом є доказом його програшу на місцевих виборах!

Гігібайт
17.07.2012 at 18:47

яка різниця, що він хоче? чому його зауваження ігнорують? і чому САМЕ ЙОГО зауваження ігнорують та принижують? Невже у Грушка немає елементарної поваги до депутата, який, нічого не порушуючи висловлює свою думку? Чи не можна було б сказати, що цю думку врахують? Що до неї прислухаються, перевірять дані, факти, порушення і т.д. Чому саме така реакція?

Віталій
17.07.2012 at 18:48

Дякую за визнання професіоналізму команди ГФХ, але сподівався на трішки інші висновки…)))

Пронира
17.07.2012 at 19:06

Пане Гігібайт! Принижують та викривають вони самі себе своєю неадекватно-істеричною поведінкою, та називаючи себе “ДУРНИМИ” (з аудіозапису). А в цілому, що Ви xотіли, якщо у ВР мордобої, то даний сценарій у МР з такими “інтелектуалами”, які навіть “видзьобують” (з аудіозапису), там де не можуть відкусити, чи не найочікуваніший…

Віталій
17.07.2012 at 19:21

А мені сподобався розподіл депутатів на тих, хто активно працює, на тих, хто сидить – і не заважає, і на тих, хто вставляє “палки в колеса”… От тільки хотілося б докладніше взнати, кого народний обранець мав на увазі? Хто саме з депутатів попадає в конкретну котегорію?))))

Небайдужий
17.07.2012 at 19:39

Послухавши звукозапис, складається враження, що на міську раду цей балаган явно не дотягує… Та навіть і для сільської ради культурний рівень зібрання замалий… Так собі- не вище рівня якихось колгоспних зборів, якогось відсталого та глухого колгоспу на чолі з головою та парторгом-поміщиками…

Пронира
17.07.2012 at 19:49

Останній виступаючий нагадує Чечетова “мєсного разліва”))

Олег
17.07.2012 at 20:07

На мою думку Мельничук уже показав який із нього мер. І ним ніхто не задоволений. Тому прошу не піднімайте будь ласка цю тему.

Віталій
17.07.2012 at 20:20

А можна уточнити, яку тему не піднімати?

Олег
17.07.2012 at 20:40

Про екс мера…

Гігібайт
17.07.2012 at 21:24

А Ви проводили голосування, що такі впевнені в тому, що Мельничуком ніхто не задоволений?

Віктор
17.07.2012 at 21:26

Олег, Мельничук наразі просто депутат і “ото всьо” не туліть до його попереднього керівництва містом! Мова йде про просту неповагу до депутата, який має свою думку! Більше того, депдіяльність якраз цим і позиціонується – пропонувати, перечити, допомагати…. а не мовчати і “ковтати”!!!
 

Віктор
17.07.2012 at 21:56

А в кінці сесії феєрверк позитиву))))

Віталій
17.07.2012 at 21:59

Ви знаєте, я зовсім не хотів, щоб читачі ГФХ акцентували увагу на постаті Мельничука. Питання не в ньому самому і зовсім не в тому, хто більший патріот Хмільника чи в тому, хто більший “хазяїн”. Самий більший прикол в тому, що на місці Володимира Івановича реально може опинитися будь хто з депутатів. Хай но спробує тільки “рявкнути не в тєму” проти “генеральної лінії партії”… А так – загальний “одобрямс”…

Питання в тому, що Мельничук не вчинив нічого поганого. Напроти – якраз ТАКИЙ підхід і є справжньою роботою депутата… А зовсім не з лопатою біля котельні… Депутат має право, причому передбачене законом, вникати в усі речі, за які потім голосуватиме. І якщо це комусь не подобається, то варто задатися питанням: а чому? Чому нормальна пропозиція депутата викликає таку неадекватну реакцію? Чому, замісь того, що б просто поставити питання на голосування, міський голова і його заступник вдаються до полеміки, згадуючи підболячного, лопати та інші “доречні” в цей момент речі? Чому ініціатива депутата сприймається “в штики”? Чи теперішній владі потрібні тільки статисти, які, абсолютно не задумуючись, проголосують за все, що їм підсунуть? Над цим, панове варто задуматися. над цим…

Віктор
17.07.2012 at 22:13

В депутати рідко йдуть люди щоб працювати на рівні наближеного до вищеописаного. В основному: який я великий начальник (крутий бізнесмен) якщо не депутат; я вже був кілька раз, а чому б і ще не бути; сам був (не був) треба чадо пропхнути; як не я, то хто; свої інтереси бізнесу лобіюватиму я…. Допишіть далі самі, адже це реалії життя!!!

Гігібайт
18.07.2012 at 10:32

а щодо того, що Мельничуку “палки в колеса” ніхто не ставив (з аудіозапису), – ставили Василю Пилиповичу, ставили ще й не такі (якщо це вже так називається). Але базару з сесій він не робив, і цирку  теж.

Пронира
19.07.2012 at 01:28

Інший рівень, але відношення до критики теж xворобливе… http://www.youtube.com/watch?v=cblqw-59Arc&feature=related

Віталій
19.07.2012 at 08:39

Дякую. Прониро!)))) А таки справді сходе!))))

Небайдужий
24.07.2012 at 13:31

На наступній сесії міськради депутатський запит Мельничука вирішили розглянути аж два рази (мабуть з великого переляку? ;)) (питання №№4 і 5)
Але виникає запитання. Якщо на минулій сесії Мельничукові ґрунтовно роз’яснили”, що він “сам дурак”, а вони “білі й пухнасті”, то чому тоді виникла необхідність приймати окреме рішення для того, щоб п. 5.5.3 Положення “визнати чинним”? А до цього він, що “нечинний”? І що це за такий особливий порядок набрання чинності рішеннями міської ради (попунктно)??? Яким це він законом визначений? Чи це чергове геніальне Петіне “ноу-хау”???
Просто немає слів…. Якщо це  …..дство назвати так, як воно й називається, то, боюся, адмін мій коментар витре 😉 Тому краще утримаюся від буквальної характеристики діяльності міських очільників.

Віталій
24.07.2012 at 14:26

Питання ще й в тому, що один проект рішення суперечить іншому. Перший говорить про те, щоб п.5.5.3 визнати чинним, другий – внести до нього ззміни… Щось я взагалі заплутався. Може хто розяснить?

Небайдужий
24.07.2012 at 15:20

Рішення, яким затверджено Положення- регуляторний акт? Якщо регуляторний, то чому тоді порушується порядок внесення змін до регуляторного акту? Чи я щось пропустив?…
 

Віталій
24.07.2012 at 20:09

Так, вказане Положення – регуляторний акт…

Небайдужий
24.07.2012 at 22:24

Ну? То що, вони там вже зовсім голову втратили?… наламали дров, а тепер не знають, як викрутитися… Двієчники “до моза костєй” 😆

Пронира
25.07.2012 at 13:30

А ніxто й не приxовує своїx розумово-інтелектуальниx здібностей (в записі присутня самокритика))))  Також подобається виправдання: “мені ж людям в очі дивитися” – суцільна сором”язливість))) Пригадався один  епізод з к/ф “12 стульев” http://www.youtube.com/watch?v=V9FXQWfa-Nc

Небайдужий
08.08.2012 at 16:03

Судячи з повідомлення на офіційному сайті, 26-та сесія міськради була не менш цікавою, аніж 25-та…. Цікаво було б послухати її звукозапис 😉
Віталіє, зможете зробити це добре діло? 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *