Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.12.2012

ГАЛИНУ КОВЕДУ ВІДЗНАЧИЛИ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ… ЗА КЛАСИ ПО 40 УЧНІВ В ХМІЛЬНИКУ?

Начальника управління освіти Хмільницької міської ради Галину Коведу відзначили Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня місцевого самоврядування, як кращого працівника.

Ми не ставимо під сумнів професійні якості пані Галини Коведи, але варто взяти до уваги, що саме за її керівництва в Хмільнику було створено класи, в яких зараз навчається понад 40 учнів, що є грубим порушенням Закону України «Про загальну середню освіту».

Свого часу батьки хмільницьких шкіл виявляли невдоволення щодо створення класів, в яких навчатиметься понад 40 учнів. Батьки четвертих класів школи №2 навіть зверталися за допомогою до губернатора.

Попри це, позиція міської влади, яка була висловлена першим заступником міського голови Петром Дреженковим зводилася до наступного: кількість учнів аж ніяк не впливає на якість знань

6 Comments on “ГАЛИНУ КОВЕДУ ВІДЗНАЧИЛИ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ… ЗА КЛАСИ ПО 40 УЧНІВ В ХМІЛЬНИКУ?

Так Надо
12.12.2012 at 00:06

А що Коведа??? Вона боїться найпершішого заступника і виконує “безприкословно” все, що він каже…) відзначили, то відзначили – для галочки – треба ж когось було, по плану)

Віталій
12.12.2012 at 00:51

А я ще раз переконуюся в обєктивності та значимості таких відзнак… Можливо й відзначили для галочки, але все ж таки неприємно, коли знаєш ситуацію в освіті Хмільника… Думав, що після міської Дошки пошани мене важко буде здивувати…

Небайдужий
12.12.2012 at 10:16

Просто держава у нас така…. Чиновники в ній живуть одним життям з одними потребами, а народ- зовсім іншим життям із зовсім іншими потребами. Ці два світи людських потреб існують паралельно і чомусь не перетинаються. Тому вищестояще начальство преміює своїх підлеглих, виходячи з успішності задоволення своїх, чиновницьких потреб. Таке враження, що про існування потреб громадян, яким вони повинні служити, наші чиновники навіть не здогадуються…

Гігібайт
12.12.2012 at 17:13

А пам’ятника заживо їй ще не поставили, десь на Алеї слави?

Небайдужий
12.12.2012 at 17:24

А пам’ятника заживо їй ще не поставили, десь на Алеї слави?

Ви хотіли сказати на “Алеї героїв”? 😉
Та без проблем! Та алея так і зроблена, що портрети “героїв” на сіті-лайтах можна міняти хоч щодня 🙂

Віталій
12.12.2012 at 17:26

Ну не знаю, як щодо пам’ятників, але в народній молві ця команда залишиться надовго…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *