Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/pravongo.org/pravongo.org/public/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/pravongo.org/pravongo.org/public/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 78
«ГАЗОВІ АТАКИ» НА ХМІЛЬНИК ВЛАШТОВУВАЛО ПІДПРИЄМСТВО З СЕЛА ГОЛОДЬКИ? - Громадська організація "ПРАВО"
Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

06.07.2016

«ГАЗОВІ АТАКИ» НА ХМІЛЬНИК ВЛАШТОВУВАЛО ПІДПРИЄМСТВО З СЕЛА ГОЛОДЬКИ?

_Cherez_smorid_u_Kam_yanci_Podilskomu_pereviryat_spirtzavod_i_agrofirmu_1_2015_09_09_03_51_19Жителі Хмільника неодноразово нарікали на жахливий сморід, який кілька раз накривав місто. Вперше це сталося ще в липні, 2015 року.

За неофіційною інформацією, яку можна було почути від окремих посадовців міської ради, джерелом забруднення повітря міг би бути або тваринний комплекс в селі Соколова, або відстійники цукрового заводу в селі Жданівка.

Питання навіть піднімалося під час пленарного засідання міської ради. Тоді секретар міської ради пан Костянтин Коломієць зробив зовсім інше припущення: за його словами сморід міг бути наслідком діяльності Уладівського спиртового заводу, який проводить технічні роботи.

Але офіційної відповіді про те, хто ж насправді влаштовував «газові атаки» на Хмільник ні депутати, ні громадськість так і не почула.

Та цього року ситуація знову повторилася: в одну з ночей Хмільник знову накрило жахливим смородом.

Та на цей раз, напевно, таки вдалося виявити джерело забруднення повітря. Свою версію про те, хто і чому влаштовує «газові атаки» на Хмільник висловили журналісти видання «ВЛАСНОінфо». Пропонуємо переглянути матеріал:

 

4 Comments on “«ГАЗОВІ АТАКИ» НА ХМІЛЬНИК ВЛАШТОВУВАЛО ПІДПРИЄМСТВО З СЕЛА ГОЛОДЬКИ?

Олександр
06.07.2016 at 14:26

Це ж органіка смердить. Там напевно досить буде просто закинути бактерії і вони все ліквідують. Це ж не хімічні відходи?

Голос народу
07.07.2016 at 18:19

Околодько молодець, учуяв де смердить. Та й ще журналістів приволік із собою, ну так, щоб пропіаритись.

Зае - - ло !!!
08.07.2016 at 14:29

То не вода смердить, а гроші, які лікарі — хапуги, зносять пахану.

Олег
08.07.2016 at 22:19

Краще чим нюхати хай би воду в центрі міста перекрили від дня прорвана мережа водопостачання!!! так що потім з мої кишенні тягнути водоканал бо там борги?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *