Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

21.03.2014

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МІСТА ХМІЛЬНИКА БУДУТЬ КОРИГУВАТИ

genplanДепутати Хмільницької міської ради відмовилися від розробки нового Генерального плану міста – відповідний проект рішення міської ради був відхилений міськими обранцями.

Натомість депутати вирішили, що будуть коригувати вже діючий Генеральний план.

Дискусії щодо питання доцільності розробки нового генплану чи коригування старого точилися досить давно. Свого часу, під час загальноміської наради, громада Хмільника досить критично поставилася то такої ініціативи, вважаючи, що за розробкою нового Генерального плану міста ховається бажання прикрити порушення законодавства, яке регламентує діяльність у сфері архітектури та містобудування.

Окремі представники депутатського корпусу закидають теперішній владі порушення генплану під час виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову в промисловій зоні міста та інших масивах.

Чинний Генеральний план було розроблено ще в 1995 році.

16 Comments on “ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МІСТА ХМІЛЬНИКА БУДУТЬ КОРИГУВАТИ

громадянка
21.03.2014 at 22:47

Депутати повелися на слова Мельничука, що потрібно виготовляти містобудівну документацію : ” внесення змін до генерального плану” а фактично це буде новий генплан. Так як зміни будуть по всім пунктам.
 

громадянка
21.03.2014 at 23:09

Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності” ст.16 п. 2-4
 Містобудівна документація на місцевому рівні може бути оновлена за рішенням місцевих рад. 
Оновлення містобудівної документації передбачає:

1) актуалізацію картографо-геодезичної основи;

2) перенесення з паперових носіїв у векторну цифрову форму;
3) приведення містобудівної документації у відповідність із вимогами законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.

3. Склад, зміст, порядок розроблення та оновлення
містобудівної документації на місцевому рівні визначаютьсяцентральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.

4. Затвердження оновленої містобудівної документації на місцевому рівні здійснюється згідно із статтями 17, 18 та 19 цього Закону.
В ст. 17 цього Закону сказано:  Послідовність виконання робіт з розроблення генерального
плану населеного пункту та документації із землеустрою визначається будівельними нормами, державними стандартами і правилами та завданням на розроблення (внесення змін, оновлення)
містобудівної документації, яке складається і затверджується її замовником за погодженням з розробником.

Так зробіть висновок. Можно внести зміни в генплан. А можно його оновити (фактично зробити новий). Так кого потрібно було слухати депутатам? Позицію управління містобудування чи іньшу? Але депутати цього не почули.

громадянка
21.03.2014 at 23:13

А тепер після розробки “внесення змін до генерального плану” ще буде його експертиза. … яку ще не зрозуміло як проходити. 

Ернст Кальтербрунер
21.03.2014 at 23:18

ніяких коригувань поки розслідування по землі не завершиться

громадянка
21.03.2014 at 23:34

На  слова Небайдужого при обговоренні тут  http://pravongo.org/vse-zh-taky-novyj-heneralnyj-plan    що  законом не передбачено можливості розробки нового генерального плану взамін існуючого. Можна лише внести зміни. Можу тільки сказати  читайте ст. 16. ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності”. Закон передбачає ще і оновлення генерального плану. 

Віталій
22.03.2014 at 00:33

А “оновлення”, тобто оновлення старого та “розробка нового” хіба не різні поняття?

громадянка
22.03.2014 at 00:49

В ДБН “Склад та зміст генерального плану населеного пункту” чітко визначено з чим повязані зміни до генерального плану.  А в ЗУ “Про регулювання місторбудівної діяльності ” визначено що оновлення містобудівної документації передбачає: 
1) актуалізацію картографо-геодезичної основи;

2) перенесення з паперових носіїв у векторну цифрову форму;

3)приведення містобудівної документації у відповідність із вимогами законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.
І ці пункти не співпадають і не повязані із зміною із генпланом.

 

громадянка
22.03.2014 at 01:21

«Оновлення»   в перекладі на російську мову ­­– «обновление» (не трапилося гарного толкового словника на українській мові)
Толковый словарь Ефремовой
Значение слова обновление
Ударение: обновле́ние
ср.
1.     Процесс действия по значению глаг.: обновлять (1–3), обновить, обновляться, обновиться.
Смотрим обновить   –    ОБНОВИ’ТЬ, влю́, ви́шь, сов. (к обновлять), что. 1. Заменить (негодное, устаревшее) чем-н. новым. Наступила весна, лес обновил свою листву. || Изменить, пополнить внесением нового.
З цього висновок: – оновлення містобудівної документації – це фактично є розробка нової.
 
 

громадянка
22.03.2014 at 01:23

Ударение: обновля́ть
несов. перех.

 

Заменять устаревшее, негодное чем-либо новым.

Віталій
22.03.2014 at 01:28

Пані Громадянко, ну не меліть нісенітниць!))) Оновити – значить оновити наявне… А не відкинути його і зробити нове…)))

володимир
22.03.2014 at 07:59

Громадянко чи ви рижа чи чорна немає різниці,мізків у вас немає у любому випадку. Якщо у чомусь не розбираєтесь краще помовчати, принаймні частина людей не скаже що ви недолугі.

громадянка
22.03.2014 at 08:54

А ты приятен в общении.. . А какие ты еще слова знаешь, кроме оскорбительных?
Ви що фахівець в галузі будівництва  і містобудування? Ні. І якщо я тут коментую, то я в цьому фахіцець. В доводах в мене посилання на статті Закону.

LEON
22.03.2014 at 09:52

 Ви що фахівець в галузі будівництва  і містобудування? Ні. І якщо я тут коментую, то я в цьому фахіцець. В доводах в мене посилання на статті Закону.
Пані громадянко, якщо ви такий фахівець ,як архітектор міста, пан Загниборода, який збрехав громаді міста так гріш вам ціна в базарний день. Не бийте себе в груди і не розказуйте, що ви великий фахівець, принаймі, з вашої сторони, це не скромно.  Склалося таке враження, що ви з команди мера і являєтеся сестрою петі, якому вже показали на вихід.

володимир
22.03.2014 at 10:04

Знаю я одного фахівця рибачку, яка паяло відкриває не гірше за свого коханого петю! До вас за довідкою потрібно ходити пів року, ви звичайні корумповані чиновники.! Ой, забув ще одного знатока по землі, це ж наша тупа юристка “пані” наталія, яка ні  одного позову по землі не виграла на користь міськради! Чи може бойко ваш натхненник та учитель?))))))))

Ернст Кальтербрунер
22.03.2014 at 15:24

а що петя зраджує своїй дружині з рибачкою?

Алекс
23.03.2014 at 07:59

О депутати вже задумались як узаконити вкрадені у хмільничан земельні участки, начинають вже мутити ген.план! Молодці!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *