Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

18.02.2015

ХМІЛЬНИЧАН ЗАКЛИКАЮТЬ ПОДБАТИ ПРО ВЛАСНУ БЕЗПЕКУ

yak-namalyuvati-znakПро це йшлося під час наради, за участі начальників структурних підрозділів міської ради, КП «Хмільницька ЖЕК», голів будинкових комітетів міста. Провів нараду міський голова Василь Грушко.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Пі час наради розглядалось питання про підвищення рівня захисту населення міста шляхом його укриття в захисних спорудах і найпростіших укриттях.
Як було зазначено, більшість підвальних приміщень у житлових будинках, які могли б відігравати роль сховищ, не готові до тимчасового укриття населення з причин надмірної захаращеності та недбалого їх утримання співвласниками будинків.
Зважаючи на ситуацію, головам будинкових комітетів, співвласникам будинків, запропоновано порозумітися з сусідами і в найкоротші терміни провести прибирання існуючих підвальних приміщень від сміття та сторонніх предметів.
координувати цю роботу було доручено начальнику КП «Хмільниккомунсервіс».

2 Comments on “ХМІЛЬНИЧАН ЗАКЛИКАЮТЬ ПОДБАТИ ПРО ВЛАСНУ БЕЗПЕКУ

LEON
18.02.2015 at 18:36

підвальні приміщеня у житлових будинках, будувалися не як сховища не випадок тимчасового укриття населення І використовувати їх, для цих цілей, категорично заборонено. В черговий раз влада звалює на плечі людей свої проблеми. Адже в місті є збудовані спеціальні сховища.

Віктор
18.02.2015 at 19:55

Так звані спецзховища ще за совка пішли фактично з молотка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *