Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

14.07.2013

ХМІЛЬНИЧАНИ ПОДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

100_8333В вересні цього року до Хмільника завітають представники інститутів громадянського суспільства зі всієї України, щоб дізнатися про досвід проведення громадської та антикорупційної громадської експертизи. Про це розповів під час презентації проекту «Поширення досвіду представлення групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування» керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Для цього на конкурсних засадах буде сформовано групу з 15 осіб, які є представниками громадських об’єднань, що працюють в невеликих містах. Відібрані учасники візьмуть участь в триденному семінарі, що відбудеться в Хмільнику.

Навчальна програма складатиметься з двох блоків: перший присвячений теоретичним аспектам проведення громадської та антикорупційної експертиз. Другий – практичним прикладам застосування цих механізмів для представлення групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування.

Конкурсний відбір триватиме до 20 серпня. Більше інформації про умови участі в конкурсному відборі можна знайти ТУТ.

Проект «Поширення досвіду представлення групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

100_8327100_8328100_8336100_8338

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *