Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.09.2010

Хмільничани! Висловлюйтесь щодо пасажирських перевезень в місті!

У зв’язку з завершенням восени 2010 року терміну дії частини договорів по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах в місті Хмільнику, враховуючи зміни в законодавстві України про автомобільний транспорт, що відбулися протягом 2008 – 2010 років, управлінням економічного розвитку та євроінтеграції міської ради проводиться підготовка проекту рішення виконавчого комітету міської ради щодо затвердження мережі, структури парку автобусів, що працюватимуть на автобусних маршрутах в місті, та умов організації і проведення конкурсу з визначення перевізників.

Особливу увагу зосереджено на дослідженні напрямів руху автобусів за окремими маршрутами, пов’язаних з доставкою пасажирів до специфічних об’єктів в місті (ринок, поліклініка, швейна фабрика, кладовища), що не враховані у затвердженій у 2007 році мережі перевезень.

Саме тому пропонуємо взяти участь в опитуванні, яке проводиться на цьому сайті, відповівши на запитання: Чи підтримуєте Ви зміни по міському маршруту №1 «Санаторій «Березовий гай» – «Східний ринок», які виключають заїзд маршрутних таксі в четвер і неділю до зупинки «Поліклініка» біля центрального ринку?

Управління економічного розвитку
та євроінтеграції міської ради

Джерло : http://hmilnyk.osp-ua.info

4 Comments on “Хмільничани! Висловлюйтесь щодо пасажирських перевезень в місті!

Володимир Великий
01.09.2010 at 23:38

Якщо хтось віднайде де обговорити на офіційному сайті це то дайте лінк.
На форумі пусто, навіть тема відповідна не створена, і на що йдуть наші гроші??

По суті:
Як на мене заїзд до поліклініки у так звані Базарні дні (четвер, неділя) дуже хороша ідея!
Але є і проблеми:
Мала ширина дороги та тротуарних доріжок.
Ця проблема спостерігається на маршрутах 2,4 та 6 в бік ощадбанку.

Завжди стоять черги людей на тротуарі, які чекають свої ТЗ, а інші змушені обходити їх по проїжджій частині дороги.

Було б не погано розмістити на основних автобусних зупинках (або там де вони взагалі є) розклад руху усіх маршрутів (подібна практика була на 4 маршруті).
+ до усього схема кожного маршруту (яка в більшості випадках відсутня навіть в салонах маршруток). Не раз був свідком як відпочиваючі просили зупинити ТЗ коли він повертає з вул. 1Транвя на вул. Кірова (2 маршрут) та на вул. Кутузова (4маршрут) бо бачте їм потрібно в Ліс.

Такі ТЗ як ГАЗЕль взагалі потрібно знімати з обслуговування, адже мала місткість, не комфортабельні (низька стеля, низький та малий вихід, постійно хтось головою гупнеться). А літом це просто консервна банка з ефектом БАНІ в якій замість 12 осіб усі 20, при температурі за бортом + 35, із закритим вікном в салоні, та завареним люком, бо стелю піднімали.

Особисто я користуюсь 4 маршрутом, і більшість зауважень якраз взято з цього маршруту, сьогодні 2 вересня сьогодні зранку в маршрутку не протиснешся, адже за вікном осінь, і розпочався навчальний рік.

Не раз був свідком хамського поводження.
Якось раз сидівши позаду водія (не біля вікна), на одній зупинці звільнив місце для вагітної дівчини яка зайшла найперша. Я встав, прижався до загорожі яка відділяє водія від основного салону, і почав пропускати пасажирів (салон і так уже був повний, але маршрутка як та рукавичка). А водій глосно кричить “ТІКАЙ ЗВІДСИ ТИ МЕНІ ЗАВАЖАЄШ”, я змовчав(куди відійти? не було місця), а він повторив, після чого я “Може мені взагалі вийти”, на що водій “Виходь” (говорив він не жартома). Я попросив його назватися його (Хоча би ім’я), на що він почав грубити мені, словами ти де такий розумний взявся, після чого маршрутка розкололась на два табори за і проти!

А ще якось питаючи у самого перевізника (коли той підміняв водія), коли у вас обідян перерва (а вона по графіку була у них). Відповідь мене приголомшила “Коли захочу, тоді і зроблю, а тобі яке діло до цього”.

Таких висловів, випадків, можна назбирати безліч. Вже не говорячи про елементарне порушення законодавства. Під час руху ТЗ давати решту та говорити по мобільному. А ще починати рух при не повній посадці пасажирів!

Волошка
02.09.2010 at 18:14

О так! Нечасто доводиться користуватися маршрутками, але з хамським поводженням теж стикалась… Громадяни не звикли скаржитись, промовчали і все, мовляв: “Зачеплю г…, буде смердіти ще більше…”
Щодо маршруту “Березовий гай” – “Східний ринок” спірне питання… Але як на мене, людина якій не треба на ринок, а тільки наприклад на вокзал, і яка ще й поспішає – її мабуть дратуватиме те, що маршрутка буде кружляти по непотрібному їй маршруту… Але я навіть не знаю, бо ж не користуюся цим маршрутом.
А ще в мене є пропозиція: Хто зіткнувся з таким собі хамським поводженням водіїв маршруток, чи зловживанням службовими обовязками – висвітлювати на цьому сайті!

Володимир Великий
02.09.2010 at 21:02

О. Все на офіційному сайті поставили відповідне опитування!

Зайка
05.09.2010 at 12:14

Я особисто, вважаю, що не всі маршрутки повинні заїжджати на базар у неділю і четвер , тому що є люди яким це не потрібно, вони плотять гроші, тільки за полоовину шляху так наприклад , якщо моя тітка працює у банку Хрещатик, вона у четвер доїжджає лише до центру, а далі йде пішки , добре якщо вона встигає на роботу, а якщо якась важлива нарада і вона спізнюється?….Тобто я за те ,щоб не всі маршрутки заїжджали на ринок!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *