Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.05.2011

Хмільничани не відстають від колег в проведенні громадської експертизи…

Ми вже публікували інтерв’ю з пані Анною Чайковською та Андрієм Сільченко щодо проведення громадської експертизи у місті Вінниця та Жмеринка. Сьогодні ми вирішили ознайомити читачів з роботою, яка була проведена представниками нашої громади. До вашої уваги інтерв’ю з учасницею Школи громадської експертизи Оленою Аврамчук…

Традиційне питання, чи визначилися Ви з предметом громадської експертизи?

Так, визначились. Ми проводитимемо громадську експертизу дотримання та виконання своїх повноважень виконавчими органами Хмільницької міської ради в сфері благоустрою міста Хмільника щодо організації діяльності та здійснення контролю за діяльністю громадських інспекторів з благоустрою території міста.

Дуже добре. І вже є якісь практичні кроки?

Так, було розроблено Порядок сприяння проведення громадської експертизи, яке було винесено на засідання громадської ради та рекомендовано затвердити на виконавчим комітетом Хмільницької міської ради. А також вже підготовлено інформаційний запит щодо проведення громадської експертизи.

А як з владою? Була вже якась реакція з її боку?

Виконавчий комітет Хмільницької міської ради вже затвердив Порядок сприяння проведення громадської експертизи.

На мою думку варто залучити до цього процесу інші громадські організації. Ви плануєте щось подібне?

Звичайно, ми маємо намір висвітлювати всі наші кроки щодо експертизи у місцевих ЗМІ та запрошувати до співпраці усіх бажаючих, як окремих жителів міста – так і громадські організації.

Чи є у Вас необхідність отримання консультацій від представників нашої організації чи від тренерів, залучених до роботи Школи?

Так, звичайно є, адже ми тільки вчимося проводити громадську експертизу, то ж думаю, що допомога нам не завадить.

Що ж, бажаємо Вам успіху, пані Олено, в здійсненні всіх запланованих заходів…

6 Comments on “Хмільничани не відстають від колег в проведенні громадської експертизи…

Громадянин міста
06.05.2011 at 13:54

дуже цікава тема . А коли буде відомо результат експертизи?

Віталій
06.05.2011 at 14:01

Сподіваюся, що затвердженні владою норми щодо проведення громадської експертизи не стануть перешкодою в проведенні такої експертизи в Хмільнику… Успіху…

Віктор
06.05.2011 at 14:02

Олені удачі, вірю в неї вийде!

Хмільничанин
06.05.2011 at 15:32

Сподіваюсь, що ця молода, вродлива пані, не піде по слідам Віталія, та доведе діло до кінця. Успіхів Вам.

Віктор
06.05.2011 at 17:45

Шановні, головне не “сліди”, а те що пропонується по завершенню експертизи, тобто продукт. Якщо він класний, то хіба головним в цьому є те, що він Віталія чи ні? Чи будем краще думати про місто, а не про прізвища?

Віталій
07.05.2011 at 10:31

Хтось колись сказав: “Байдуже, якого кольору кішка… Головне, щоб вона ловила мишей…”.Іншими словами, байдуже, хто пропонує рішення проблеми: БЮТівець, Регіонал чи Свободівець… Якщо це рішення справді цікаве та корисне, то чому б його не врахувати? Такий підхід має буди і до пропозицій від громадськості. Повинно бути байдуже, хто пропонує – Дорох, Гричанюк, Романюк чи Аврамчук… Якщо ці пропозиції справді обгрунтовані, доцільні та виправданні, то чому їх не врахувати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *