Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.05.2012

Хмільниччани поділилися досвідом надання правової допомоги населенню

21 травня, в Українському Домі, відбувся ярмарок «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади». Хмільник представляли директор Хмільницької бібліотеки для дорослих Зоя Попова, завідуюча методичним відділом Олена Мазур, та Голова Ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Організаторами було облаштовано експозицію, яка складалася з тематичних кварталів, у яких бібліотеки та громадські організації з усієї України демонстрували свої інноваційні послуги, спрямовані на розвиток місцевих громад. Хмільничани презентували діяльність інформаційно-консультативного центру, а також розповіли про приклади ефективної діяльності бібліотеки та громадської організації «ПРАВО».

Під час офіційної частини учасників привітали Тимофій Кохан – заступник міністра культури України, Джон Ф. Теффт – посол США в Україні, Андрій Курков – голова Консультаційної ради програми «Бібліоміст», Сірі Освальд – головний менеджер ініціативи «Глобальні бібліотеки» фундації Біла та Мелінди Гейтс, а також Віталій Кличко – лідер партії «Удар», співзасновник Фонду братів Кличко.

Для довідки:

Участь хмільницької делегації в ярмарку стала можливою завдяки тому, що проект Хмільницької районної бібліотеки для дорослих «Підвищення рівня правової обізнаності місцевої громади» був відібраний програмою  «Бібліоміст»  та Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), як один з найкращих для презентації на Ярмарку «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади».

Мета проекту підвищення рівня правової обізнаності місцевої громади через проведення тематичних заходів (тренінгів, семінарів, інформаційних годин та зустрічей) з використанням Інтернет – ресурсів.

Пропонуємо Вам фотозвіт з Українського Дому:

 

 

One Comment on “Хмільниччани поділилися досвідом надання правової допомоги населенню

Віталій
24.05.2012 at 08:37

Пропоную Вашій увазі медіазвіт за результатами проведення ярмарку: http://gurt.org.ua/news/recent/14443/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *