Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.08.2011

Хмільниччани взяли участь в засіданні «круглого столу»

1 серпня у Вінниці відбувся круглий стіл «Обласна антикорупційна програма – декларація намірів чи дієвий інструмент». Участь в засіданні взяли представники громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та Тетяна Шевчук.

Захід відбувся в рамках проекту «Моніторинг Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки» (антикорупційний компонент), який реалізує громадська організація «Філософія Серця» в партнерстві з Медіа Корпорацією «RIA».

Під час круглого столу було обговорено питання необхідності впровадження в області дієвих інструментів боротьби з корупцією, нових принципів формування штатної «сітки» у органах влади, підвищення відповідальності місцевого самоврядування, чітке визначення повноважень чиновників та роботу правоохоронних органів і правосуддя, їх взаємодії і взаємоконтролю.

Участь в роботі круглого столу взяли представники Вінницької облдержадміністрації, Вінницької обласної ради, представник Всеукраїнської Спеціальної Колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, а також представники силових структур та неурядових організацій Вінниччини.

Підсумком круглого столу стало прийняття резолюції щодо необхідності розробки цільової антикорупційної програми.

Партнерами в проведенні заходу виступили:
Товариство “Україна-Польща-Німеччина”
Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації
Громадська рада при Вінницькій облраді

Проект виконується громадською організацією «Філософія серця», завдяки підтримці Програми Польська Допомога Міністерства закордонних справ Польщі у 2011 році та Фонда ім. Стефана Баторія в рамках проекту «Підготовка коаліцій НУО та локальних ЗМІ із обраних областей центральної та південної України до проведення моніторингу діяльності органів місцевої влади та представництва суспільних інтересів», що виконується Одеською обласною організацією Комітет виборців України та Східно-Європейського демократичного центру (Польща, Варшава).

Контактна особа:
Ольга Брига, тел. моб.: 0673668653

One Comment on “Хмільниччани взяли участь в засіданні «круглого столу»

Алекс
03.02.2017 at 15:16

Антикорупційні стратегії стали буденним явищем. Вс борятья з корупцією. А хтось на цьому заробляє. Кожному своє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *