Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.08.2012

Хмільник має архітектора

Сьогодні депутатам Хмільницької міської ради було представлено нового архітектора міста Хмільника – Недашківський Анатолія Михайловича.

Коротка біографічна довідка:

Народився 1960 року на Житомирщині. Має 32 роки загального стажу, з них 26 років державної служби, 20 років – в органах архітектури.

Має вищу архітектурну освіту.

Як зазначив Анатолій Михайлович під час своєї доповіді, він хоче  зробити з Хмільника столицю курортів нашої держави.

Також він сказав, що прийшов на цю посаду, тому що поділяє бачення міського голови Василя Грушка щодо розбудови Хмільника.

3 Comments on “Хмільник має архітектора

Небайдужий
02.08.2012 at 23:54

Хмільник має архітектора

Чи на довго?….

Євгенія
03.08.2012 at 22:29

А як же Петя???? Відібрали в нього цяцьку…Хоча може він стане менш загруженим і зможе приймати громадян… хто зна, хто зна…

громадянка
15.08.2012 at 20:09

Це  за темою…. але цікаво.  В місті з”явився новий архітектор….. Стоячі в черзі до нього  за підписом на приватизацію землі була приємно здивована новими порядками. Люди по 3-4 дні ходили за підписом та печаткою…. були відговорки –  то міста не знаю, то надо розглянути…… ну сплошний ступор….  Але діло зрушилося з місця, процес пішов.   Після виходу чергового відвідувача (здалося це був лікар із лікарні) встало все на свої місця.   “Далеко піде цей архітектор” такі слова виронив він в коридорі. Виявилося архітектор попросив у нього пачку фотопапіру….. і тільки після передачі цього папіру він зміг забрати свої документи… Далі краще, практично в кожного архітектор щось просив, дрібничка…. але приємно …. щоб підписати архітектор в мене став вимагати щоб я допомогла йому – купила для нього карту Хмільника….. ну начебто не багато але документи забрала тільки після передачі такої карти…….  ну думаю що це тільки початок…… Цей архітектор далеко піде і переплюне всіх своїх попередників…. В цілому склалося дуже негативне враження, чомусь мені він нагадує паразита …. скільки він запросе з людей які захотят будуватися ???  “Хочити будуватися – треба ділитися” під таким лозунгом почав роботу новий архітектор. Ну що ж в добрий путь пане архітектор, камаз ван на зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *