Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.06.2010

Хмільник має талант!!!

a_d1ca4532Я давно занепокоєна такою проблемою як безталанне проведення дозвілля молоддю, або як ще можна сказати – відверте марнування життя. На це дійсно боляче дивитися, бо якщо ти маєш талант, то повинен використати його на благо собі та іншим. Саме тому я написала проект з метою оздоровлення суспільства “Пізнай самого себе”, який отримав фінансування від Фонду Братів Кличків і Фонду імені Конрада Аденауера. Отже, 24 червня о 17.00 в районному Будинку культури відбудеться фестиваль “Хмільник має талант”. Під час фестивалю усі учасники зможуть продемонструвати свої таланти, починаючи виставкою вишивок, картин, танцями, співами, та закінчуючи декламуванням віршів, гуморесками та іншими. Отож, ми запрошуємо всіх охочих завітати на наш фестиваль.
За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 0931024154

З повагою Дворніцька Мирослава

104 Comments on “Хмільник має талант!!!

Слободянська кішечка
23.06.2010 at 18:57

Молодець Мирослава, так тримати)))

Волошка
23.06.2010 at 19:55

Думаю, що фестиваль вдасться якнайкраще. Удачі, Мирославка!

Зайка
23.06.2010 at 22:11

Дякую ви теж молодчинки) Я надіюсь ви завта прийдете!!!

Каралька
24.06.2010 at 18:58

МИРОСЛАВА, ти була першопрохідцем, але тобі ЦЕ вдалося!!!!!!!!!!!!!
Клички повинні пишатися такою знахідкою, як ТИ!!!!

Зайка
24.06.2010 at 21:00

Дякую, мені приємо, шо ви мене усі сьогодні підтримали!!!

R0m@Nuke
23.07.2010 at 23:47

На мою думку це був провал! Бо коли під час пісні Виходить пів залу це не УСПІХ ЗАХОДУ!!! Це вже не кажучи про те як гарно зривали шаріки ))))) та іньші погрішності!

Vitalii
24.07.2010 at 00:14

To ne proval, to demonstracia nevihovanosti.

R0m@Nuke
24.07.2010 at 14:05

це ви про шаріки??? напевно так… бо коли з залу виходять люди то це вже не є невихованістю це вже є проявом того що їм просто не подобається! або надоїло дивитися на тих самих людей по другому колу!

Каралька
24.07.2010 at 15:19

Не можу не погодитись, що погрішності були, але вони будуть завжди. Крім того, потрібно зважати на те, що подібний захід для талановитої молоді був проведений уперше. А ті, хто виходив під час пісень, які не зовсім їм подобались, пропустили багато справжніх талановитих співаків.
А от зривання гелевих кульок, на мою думку, це недопрацювання міліціїї, а точніше її відсутність. Я стояла із дочкою біля сцени і намагалася зарадити цьому безладу, а от де були ви пане R0m@Nuke зі своєю критикою та загостреним почуттям несправедливості???!!! Я відповім: у центрі залу, адже там було видно лише вас, ви розмахували руками і щось вигукували із таким азартом, що привертали увагу всіх присутніх. Так ось де була вона – демонстрація невихованості. А саме цікаве те, що ніхто не дивувався, що так вели себе саме ВИ.

R0m@Nuke
24.07.2010 at 15:42

Я спостерігав за цим всім із залу!!! і все записував собі у зошит! ООООО я справжня невихованість та брутальність))))))) Ахахахах а самому смішно стало!! дякую що розмішили! а те що ви назвали невихованість яб назвав ” Розкачати публіку хоть на якісь емоції ” а то заснути мона було! ОООО забувся якщо ви важаєте мене невічливим та брутальним значить я і писати так буду))) думаю так буде повністю гармонійний мій образ!!! Но я можу відзначити тільки двох людей на цьому заході! Це Альона Новак її виступ був прикольний!!! Хоч у неї нема голоса вона не побоялася вийти на сцену і заспівати!!! якби її поставили в кінець заходу це було б круто а то вона своїм виступом перекрила всі остальні!! другий це пацан який співав Іглесіаса – герой що правда він його трохи спортив но дівчата були задоволені!! а от першу пісню він заспівав майже як виконавець і навіть в деякі ноти попадав!!! А да згадав Голова фан-клубу Дороха віталія просто намагалася усіляко виділитися серед видучих це навіть відмітили якісь старічки які сиділи поруч і її обговорювали і це так було прикольно!!! і на кінець це не були погрішності це були непрощитані недопрацювання!! І ще нащот цих слів ” зі своєю критикою та загостреним почуттям несправедливості???!!! ” це була не філармонія чи щось подібне де треба сидіти тихо та уважно дивитися і слухати ЦЕ БУВ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД І СИДІТИ НА НЬОМУ ВИПРЯМИВШИ СПИНУ ТА ПОКЛАВШИ РУКИ НА КОЛІНЦЯ Я НІКОЛИ НЕ БУДУ!

P.S. ” Життя занадто коротке, щоб тихо сидіти і спостерігати за ним з крісла це ми будемо робити коли вже у нас будуть внуки, а зараз треба житти і насолоджуватися кожною секундою існування на цій планеті, бо ніколи не знаєш коли ти помреш “

Каралька
24.07.2010 at 21:27

Із Вашого соковитого коментаря я зрозуміла дві речі:

1) Ви поважаєте пана Дороха, але чомусь недолюблюєте Віталія, написавши його ім’я з маленької літери:)))

2) Ви таки насолоджувалися кожною секундою того резонансу, коли зривали гелеві кульки, та й по моєму, взагалі, радієте, коли у когось щось виходить краще, ніж вийшло б у вас… Якщо взагалі б щось вийшло…

Віталій
25.07.2010 at 09:27

На мою думку, бути вихованим важливо і в філармонії, і на розважальному захо䳥, і навіть в громадському туалеті… Головне, щоб твоя поведінка не завдавала прикрощів оточуючим.

Ester
26.07.2010 at 08:41

пане R0m@Nuke наскіль я знаю Ви не є спеціалістом в музиці та виконані пісень, тому думаю ваша оцінка не є експертною і на ню всім читачам сайту не варто звертати увагу. В такому тоні висловлювання власної думки це і є вияв непорядності.

Слободянська кішечка
26.07.2010 at 09:55

А от мені здається, що пан R0m@Nuke просто заздрить Віталію, от і все!!! А щодо фестивалю, він вдався не зважаючи ні на що, і не варто китикувати того, чого сам зробити не в змозі! На відміну від декого, його фактично організувала неповонолітня дівчина, учениця школи, а здоровий бугай, який нічого толкового ще в своєму житті не зробив, наважився її критикувати! Вибачте за образи, але просто дивитись, як ображають моїх знайомих, я не можу!!!

Віктор
26.07.2010 at 10:11

Суперовий коментар!!!

Слободянська кішечка
26.07.2010 at 10:27

Ой, я думаю, що мій коментар так оцінять не всі)))Прсото бісить, коли людина, яка тільки й вміє говорити, що цитую “Людство приречене”, і тому подібне, критикує інших))) при цьому сам нічого не робить!!!

Віктор
26.07.2010 at 10:33

“Рожденному ползать летать не дано” – тут більше нічого й казати.

R0m@Nuke
26.07.2010 at 11:33

Пані Каралька до чого тут резонанс??? на перед перепрошою що на Російській мові

Резонанс (фр. resonance, от лат. resono — откликаюсь) — явление резкого возрастания амплитуды вынужденных колебаний, которое наступает при приближении частоты внешнего воздействия к некоторым значениям (резонансным частотам), определяемым свойствами системы.

І так почнемо

Пані Каралька у дечому ви праві що до першого пункту но не скажу у чому саме!
А що до того що я радію коли в кого щось виходить краще то ви тут цілком і повністю праві! бо я бачу що мені є ще куди стримитися і над чим працювати!
А що до того чи в мене щось вийшло б чи ні… то в мене є маленька дедостача я ідеаліст – максималіст і я навіть якщо річ досконало зроблена я завжди знайду у ній погрішності!!! і я просто зараз над цим працюю щоб позбавитися цього!

Пане Віталій якщо люди роблять такі заходи вони чекають емоцій від тих хто прийшов на цей захід! Будь то Філармонія там має бути повна тиша і лише в кінці оплески! Будь то якись розважальний захід там завжди присутній сміх та оплески навіть по серед номера! Людина яка виступає таким чином розуміє чи подобається побліці виступ чи ні! А що до туалету тут я думаю коментарі не потрібні…

Пані Естер чому ви думаєте що я не є спеціалістом у музиці???

Слободянська кішечка дякую за компліманти)))) будемо підтримувати образ який ви мені створили! МУ!!! Я не Заздрю нікому! Я просто бачу що мені ще є куди стримитися і куди розвиватися! А що до слів ” який нічого толкового ще в своєму житті не зробив ” це всього навсього тільки ваша думка! І я її поважаю бо вона ваша і ви в праві її висловити!

Ще раз дякую пане Вікторе за піднятий насрій!))))))))

Слободянська кішечка
26.07.2010 at 11:44

Я тобі образу ніякого не створювала, це твоє особисте творіння, ти сам собі його створив, а я просто висловила свою думку)

Віталій
26.07.2010 at 11:55

З всього написаного напрошується висновок: Сергію, тобі справді є куди розвиватися і над чим працювати…

Віктор
26.07.2010 at 15:53

Романюк – це людина, яка не варта сама, але чекає тоді, коли на нього реагують – він цим живе. більшого не дано!!! Панове, просто не реагуймо і він сам піде туди звідки прийшов!

Ester
27.07.2010 at 14:09

пане R0m@Nuke Ви не є експертом і не можите ним бути,тому що не граєте ні на жодному музикальному інструменті і не маєте музичної освіти. тому в кого є голос, в кого його немає не Вам судити. Як на мене то голосу немає тільки в глухонімих.

R0m@Nuke
27.07.2010 at 17:03

Завжди є куди розвиватисяі над чим працювати, навіть і вам пане Віталію! Я образу ніякого не створював… його створили іньші я просто його підтримую)))) щоб люди не лізли і не цікавилися чим я займаюся! хай думають що вини мене знають)))) Пісочниця…. ))))))))))

Пані Естер можливо я вас засмучу але я вже 2 місяці вчуся грати на барабанах і майже 2 тижні грі на акустичній гітарі! Нещитаючи вже того що ще в дитинстві вчився грати на клавішних!! + 2 роки роботи діджеєм у місцевих закладах! + складання пісень! На нашій Українській естраді відсодків так 70 немає музичноїї освіти но вони є експертами у тому чим займаються! Тож чому така людина як я і не може бути експертом??? Можливо у вас трішки викривлене розуміння про експрта у цій галузі?

Волошка
27.07.2010 at 19:19

Оце вже наклеп!!!! За українську естраду боляче і образливо!!! А Ви знаєте, пане Романюк, хоча б третину української естради, якщо так судите про них? Я впевнена, що хай навіть добра половина, але закінчила хоча б музичну школу!!! В нас багато талановитих музикантів, тому й запрошують їх за кордон… Це той самий Володимир Гришко, Олег Скрипка і безліч відомих і навіть маловідомих…
Так, експертом може бути самоучка, але лише та, яка більше свого часу приділяє тій справі, яку обрала. Це дуже кропіткий і непосильний труд… А ще – велику роль грають натхнення і прагнення до чогось більшого!!
Те, що в Хмільнику відбувся такий фестиваль, вже подія! Хто за просто так щось робив останнім часом для нашого міста? Ану пригадайте мені хоча б щось, якщо згадаєте? А це і нерви, і недоспані ночі, і хвилювання, багато біганини…. Не так все легко, як здається… А ще як кажуть: Лише той, хто нічого не робить – той ніколи не помиляється.. В своїх помилках ми постійно удосконалюємось, щоб наступного разу зробити все набагато краще!!!!!

R0m@Nuke
27.07.2010 at 21:10

Пані Волошка в мене є серед наших зірок пару друзів! І я цікавися свого часу цим питанням!!! через це так і написав!!! і ще одне я ж не написав 100% я написав 70 )))))))

Anyt@
27.07.2010 at 22:12

Зі всього перечисленого скажу що,погоджуюсь з паном R0m@Nuke. Чому? Тому що такий серйозний захід повина організовувати людина, яка хоча б раз влаштовувала подібне. Для новачка – Мирослава молодець. З іншої сторони медалі – це був провал! Як не боляче про це писати! В залі балаган, на сцену виходили учасники, які навіть підготуватися толком не змогли. на мою думку потрібно було в першу чергу вгамувати зал, а потім продовжувати захід. Наведу реальний приклад: цієї осені до нас завітала Філармонія, так поки не вгамували зал і не стояла цілковита тиша, вони не розпочинали.

Ester
28.07.2010 at 08:28

ЕКСПЕРТ, -а, ч. Фахівець у певній галузі, який залучається до дослідження, консультування, вироблення суджень, висновків, пропозицій, проведення експертизи. // Висококваліфікований співробітник, професіонал вищого класу, який здатний на підставі своїх знань та досвіду надавати кваліфіковану консультацію. По-моєму, пане R0m@Nuke у вас викревлена самооцінка.

Віталій
28.07.2010 at 09:38

Якщо на наступний рік Мирослава надумає організувати щось подібне, то можна з впевненістю сказати, що вона вже має досвід. Про експертів. Мені здається, що в цьому випадку рівень експертної оцінки виконавців зводиться до суб’єктивного “сподобалося – не сподобалося”. То ж не варто, напевно, перейматися серйозно такими “експертними оцінками”. До речі, на телевізійні шоу “Україна має талант” чи “Карооке на майдані” виходять виконавці такого рівня, що я принципово перемикаю на інший канал. Можливо варто скептикам робити щось подібне – наприклад не приходити на розважальні заходи, якщо вони, якщо відомо, що вони нижче їх рівня? Напевно тоді невдоволених буде набагато менше…

Слободянська кішечка
28.07.2010 at 13:16

Щодо філармонії, про яку писала Anyt@ . Почнемо з того, що проводилась вона для дітей шкільного віку, біля яких були вчителі і зал був не повністю вгамиований, а вчителі постійно мусили втихомирювати дітлахів. І з дітьми легше впоратись, ніж з дорослими людьми. Це по перше, а по -друге, філармонію огранізовувала набагато більша кількість людей, ніж Мирославин фестиваль. Тож спочатку спробуйте зробити самі щось подібне, а вже потім критикуйте…

Anyt@
28.07.2010 at 13:40

попри Мирослави, в залі були присутні особи, які мали прямий доступ до цього заходу, але вони тільки із-за куліс кричали, які в нас не вихований народ, самі ж нічого не робили! Доречі Мирослава не сама цей захід влаштовувала!

Віталій
28.07.2010 at 14:09

Згоден, Мирослава не сама цей захід організовувала. Вона його ініціювала і домоглася, щоб їй допоміг його організувати відділ у справах сімї та молоді. Можливо й вони мали б нести певну відповідальність за те, що робилося в залі?

Anyt@
28.07.2010 at 14:18

можливо, але основну відповідальність ніс відділ у справах сім”ї та молоді, але ж вони навіть зауваження не робили, просто спостерігали. На мою думку перш за все вони показали, що їм всеодно, що відбувається у громадських місцях!

Віталій
28.07.2010 at 15:45

От ми й дійшли згоди. Справлі, левова частина відповідальності лежить на відділі у спраах сім’ї та молоді. Щоб ми не говорили про організаторські здібності Мирослави, але хтось за це отримує заробітню платню. І напевно, мав би її відробляти.

Слободянська кішечка
29.07.2010 at 14:50

Хі-хі, цікаво, а хтось про це скаже працівникам відділу?))) Думаю, їм сподобається)))

Віталій
29.07.2010 at 15:51

Була така ідея, причому сказати не працівникам відділу, а міському голові. Але на відео, яке було відзняте під час заходу, немає прямих доказів порушення громадського порядку. Є окремі факти хамської поведінки, але цього для скарги недосить.

Слободянська кішечка
29.07.2010 at 17:34

Так,шкода.Але я думаю, що ще все попереду.

Зайка
30.07.2010 at 18:51

Дякую за критику пане R0m@Nuke та пані Anyt@, я буду старатись!!! Але хочу звернутись до вас пане R0m@Nuke ви так мене критикуєте , а самі чогось досягли у своєму житті? І доречі, футболку з фестивалю я вам не дарувала ,а ви її нагло взяли…Так шо якшо шось не подобається , то це ваші проблеми!!! А щодо кульок і іншого ,то відділ у справах сім’ї і молоді на афіші написали, що організатори вони,так що до мене претензій прошу не пред’яляти!!! А Новак Олена закінчила музичну школу і голос в неї нормальний!!!

R0m@Nuke
30.07.2010 at 22:11

Пані Естер що до своєї самооцінки то навіть психолог сказав що вона в мене викривлена но не в гіршу сторону а в кращу це висновок фахівця це навіть записано в медичній картці!!! А нас тільки розсудить час що до того чи я розумію щось в музиці чи ні!!!

ООООО я у свому житті багато чого досягнув і можу гордитися досягнутим на всі 100%!!! А що до футболки ПО ПЕРШЕ я її нагло не брав, А ПО ДРУГЕ мені її подарували!!! А хто це зробив це вже не важливо!!! А що до того якщо мені це не подобається то це і ваші проблеми БО ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ МЕНІ НЕ СПОДОБАЛОСЯ, А І ПОЛОВИНІ ЗАЛУ ЯКА ПОСЕРЕД КОНЦЕРТУ ВИЙШЛА!!! ну тоді не приймай похвалу у свою сторону бо ти НЕ ОРГАНІЗАТОР цього заходу!і не розповідай усім що саме ти його робила!!! А нащот Альони то УВАЖНІШЕ ПРОЧИТАЙ МІЙ КОМЕНТАР я там написав що її виступ мені сподобався!!! і це одного хлопця!! а я там забувся написати що там ше Алла на клавішах з подругою БОМБОВО переробили Beyonce і Ledi Gaga – Telephone!!!

Віталій
31.07.2010 at 09:26

Панове, а ви ще не втомилися визначати, хто з вас досяг більшого чи хто з вас крутіший? Подумайте: об’єднавши свої зусилля, ви зможете зробити і досягти набагато більше…

Альончик
31.07.2010 at 16:27

доброго дня шановні експерти в облаті музики і всього іншого:R0m@Nuke.Anyt@ хочу подякувати вам за справжню оцінку моїх вокальних здібностей, а те що зал аплодував і всі кричали “Браво” і те що я закінчила муз. школу це не важливо зовсім головне що ви думаєте.
В мене виникла грандіозна ідея от раз ми такі необізнані, безголосі делетанти організуйте свій фестеваль, або хочаби концерт виступіть на ньому і тоді я з вами зрадістю подискутую на тему музики і всього іншого…

Зайка
31.07.2010 at 18:44

Пане R0m@Nuke,хотіла б я подивитись на те, як ви б виконували умови проекту,купляли необхідні речі для організації, писали сценарій для ведучих, шукали таланти… і це навіть не половина, але я не хочу хвалитись ,як дехто…Просто я хотіла щоб люди, які мають таланти не заривали їх у землю, саме для цьго я задумала цей фестиваль!!! Мені небайдужа доля наших молодих талантів і повірте у нас їх багато, просто в одних таланти розвинені краще, а у їнших- гірше, але у нас нема не талановитих, у нас всі талановиті, і наше місто повинне пишатись ними!!! А ще ви нібито говорите, що люди ішли після половини фестивалю, але навіщо за них розписуватись, вони ж не говорили, що їм не сподобалось, чи не так??? І футболу особисто, я вам не дарувала, мені не шкода просто так робити негарно, але не мені вас судити!!! Якщо вам є що сказати, то скажіть у вічі, а не обгововорюйте мене поза очі!!!

Dreamer
01.08.2010 at 09:56

Складається таке враження, що всі об’єднались проти пана R0m@Nuke. Чому? Через те, що він каже правду? Звичайно, жити в брехні і підтримувати один одного навіть не в зовсім вірних речах набагато легше… ну да, нас же багато, ми сильні, хоча і не праві!!! Це все ілюзія! Думати так, як хоче хтось і так само робити!!! Це так звана «толпа», хтось одне сказав, і всі необдумано підтримали…а де ж власна думка? Та її і не може бути, адже ми всі одне ціле і рухаємось разом!!! Нажаль!!! Тому таких особистостей, які відриваються від колективу не люблять, це кажу з власного досвіду!
Дійсно, похвально, що Мирослава провела такий захід, дуже добре, що є активісти, яким не байдуже дивитись на оточуюче середовище, які роблять хоч щось. Та, нажаль, професіоналізмом тут і не пахне. Нам всім потрібно працювати над собою, вдосконалюватись, та публічній людині це потрібно робити в два, а то й в три рази більше, адже, зазвичай, на таку людину рівняються… я нікого не хочу образити, але крихту правди хочеться внести. Хоча б взяти ораторські здібності, їх взагалі немае, ні чіткості, ні вимови, ні контролю! Протяжні фрази, які «ріжуть» вухо! Це також важливо! Тим паче, Мирослава дійсно не сама працювала над цим заходом, просто все звалили на неповнолітню дівчину… Можливо, краще і не могло бути! Але, нашу націю і таке задовольняє! Байдужість! Більшу половину номерів можна було і не представляти глядачу, адже талановитими всі бути не можуть! Талановиті одиниці, тому їх так і називають «талант». А якщо думати, що талановиті всі – це самодурство! Так що, шановні, ще є над чим працювати і це добре, є до чого прагнути! Маю надію, що наступний фестиваль буде набагато кращим за минулий! Хочеться більше професіоналізму від організаторів та моральності від глядачів!

Anyt@
01.08.2010 at 21:08

Пані Альончик, я про вас абсолютно нічого не писала, УВАЖНІШЕ ЧИТАЙТЕ!!! а щодо дискута, залюбки з вами порозмовляю. Я маю досвід у музиці, я сама музикант. Пані Зайка – я і пан R0m@Nuke маємо досвід в організації і проведення подібних заходів, тому не пишіть того чого не знаєте. перед тим як щось писати, будь ласка подумайте, що пишете. Ми висловлюєм свою думку! і маєм цілкове право на це!!! Я не заперечую, що деякі учасники, таки мали талант. Так що не потрібно розписуватися за нас, що ми пишемо, що всі учасники безголосі. Щераз “ЧИТАЙТЕ УВАЖНО!!!!!!!!!”

Зайка
02.08.2010 at 11:50

Шановний пане Dreamer, ви говорите , що у мене погані ораторські здібності, на жаль мушу вас засмутити , бо я відвідувала театральний гурток і зараз займаюсь вокалом та пародією!!! Але це ваша думка, просто я зіграла сценарій так, як я захотіла, бо я його написала і це моє право автора як хочу так граю!!! І хочу ще раз наголосити, що у нас немає не талановитих у кожної людини є талант: одні співають, інші малюють, ще інші танцюють, дехто пише вірші і так далі….кожна людина унікальна так шо не розписуйтесь за всіх!!! І проти пана R0m@Nuke я нічого не маю!!!

R0m@Nuke
02.08.2010 at 16:24

Пане Віталію мені наприклад байдуже чого досягла Мирослава у свої роки! Я не вихваляюся тим що я зробив, роблю і що зроблю! Я дію і з кождним днем моя команда збільшується!

Пані Альончик якщо ви вже взялися за таку нелегку справу як Громадська Діяльність то будь ласка вислуховуйте думки іньших! Вони можуть вам стати у пригоді в майбутньому! А що до того щоб зробити свій Фест то поки я не буду впевнений що в мене все получиться на всі 100% доти я його не зроблю! Так що чекайте можливо в недалекому майбутньому ви відвідаєте такий захід!))))

Пані Зайка ваші коментарі починають мені піднімати настрій і веселити)))))) Просто інколи мені цікаво про що ви думаєте коли пишете свої коментарі?! Як я б виконував умови проєкту ДА ТАК САМО Я І ВИ ” купляли необхідні речі для організації, писали сценарій для ведучих, шукали таланти… ” по моєму це безглузде було запитання! но воно мене розвеселило!))) за це вам ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!! А що до тих хто виходив із залу по серед концерту то я говорив з ними наступного дня! От чому я з впевніністю написав що було не цікаво! Яж написав яка різниця хто мені подарував футболку!! А чи гарно чи не гарно мені в ній не вам вирішувати!!! Так само не вам вирішувати із якою метою та посилом я її одягаю!!! Ви мене не просто судете ви мене ЗАСУДЖУЄТЕ!!! і я вас не обговорю поза очі не в моїх це правилах!! Я вже рік майже інша людина і роблю все у відкриту мені нема чого приховувати чи соромитися!! А те що я про вас думаю і так всі знають!! Я це вже не раз вам казав у ВІЧІ!!!

ООО Dreamer помітив те що не помічали іньші дописувачі те що всі проти того хто говорить те про що думає і те боїться висловити свої думку! ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ!!!

Пані Зайка якби ви проти мене нічого не мали ви б не писали того що написали вище!! Ви трішки слідкуйте за тим що пишете!! Ще раз вам дякую за піднятий настрій на сьогоднішній день!! Думаю надалі ви так само будете мені його підіймати своїми коментарями!!)))

Dreamer
02.08.2010 at 21:00

Шановна пані Зайка, те, що Ви відвідували театральний гурток ще нічого не говорить. І Ви мене зовсім не засмутили, бо це була не лише моя думка, а більшості, хто був присутній в залі БК. Ви говорите, що вам не байдужа доля наших «талантів», то чому ж вам начхати на думку глядача??? Помітно було те, що у вас є впевненість, але, не ораторські здібності. А однієї впевненості замало. Хоча, можливо, з часом ви надолужите необхідне для публічної діяльності.
І, щодо талантів, якщо ж їх так багато, за вашими словами «всі», то чому ж наша нація деградує??? Чому я не бачу художників, мислителів, письменників, співаків у нашому місті? А тому, що їх дуже мало, можна на пальцях порахувати. І тут за всіх не треба розписуватись, варто зняти «рожеві окуляри», стати навшпиньки і подивитись вище свого зросту, побачите невтішну для вас картину. Талант – це дар, а не набуте в процесі життя вміння. І потрібно реально дивитись на свої можливості, не дурити себе і інших, думаючи, що «Я – талант». Це пуста трата часу!

Віталій
03.08.2010 at 11:38

А мені не байдужі досягнення Мирослави, в принципі як і твої Сергію. Мені дуже приємно, що і вона, і ти робите корисну справу. Тут варто тільки порядіти за наш Хмільник, бо ще рік назад ніхто не знав ін про квести, ні про вуличний футбол, ні про про інші корисні речі. Ви молодці! Але все ж подумайте про те, що можливо не варто сваритися, – разом ви б зробили б більше…

Зайка
03.08.2010 at 19:54

Пане R0m@Nuke, я особисто теж розмовляла майже зі всіма хто був присутній на фестивалі у всіх були позитивні відгуки ну звичайно мені робили поправки, але на помилках вчаться!!! Так дійсно я згодна з тим , що деякі з учасників фестивалю були недостатньо підготовлені , але я кастинг не проводила , його проводив відділ у справах сім’ї і молоді, так що не прискіпуйтесь до мене! І не кидайте слова на вітер ,як би ви робили фестиваль, то ваша справа , але діло у тім ,що мені всього 16 ,а вам у два рази більше, так що зауважте, що на свої роки я справилась нормально!!! І хочу ще раз наголосити , що я з вами не сварилась ,це вам щось вічно у мені не подобається…. А щодо вас пане Dreamer, то я не говорила що мені начхати на думку глядача! І талантів у нас багато просто не кожен це афішує, і якщо всі будуть думати як ви, то наша нація точно деградує, насправді це не так це просто вигадка в яку багато хто вірить, так що це вам варто зняти рожеві окуляри! А ще до речі, геніями не народжуються- ними стають так само і талановитими!!! Але це ваша думка і я її поважаю, бо ви маєте на ню право))) Кожна людина це особистість, всі ми різні і наші думки різні, так що давайте не будемо сваритись, бо кожен з нас по своєму прав!!!

Dreamer
03.08.2010 at 21:49

Шановна пані Зайка, я говорю правду і не маскую її за гарні слова, які хочуть всі чути. Навіщо обманювати себе? Чи ви не бачите чим зайнята наша молодь? Чи ви не бачите, як підлітки проводять дозвілля? На фестивалі можна було поспостерігати за ними – вони були глядачами. А те, що ви будете попри все думати, що все дуже добре, не вплине на ситуацію в країні…ви просто лише себе заспокоїте, а реальність жорстока! І, дійсно, думки у всіх різні, для того і створений цей форум, щоб ними ділитись. І ніхто не має на меті тут сваритись…
А щодо вашого віку, то це ніколи не виправдовує людину, вік ролі не грає, для прикладу, Моцарт почав грати в 4 роки, а вам на даний момент в 4 рази більше. А ще моя знайома в 60 років почала малювати геніальні картини. Так що вік – це ще не показник!!! І ще раз хочу зауважити, що впевненності вам не позичати, було б набагато краще, щоб вас глядачі хвалили, а не ви самі себе.

Ester
04.08.2010 at 13:50

Проте Моцарт став відомим не в 4 роки , а набагато пізніше. Щодо дозвіля молоді та підлітків: я так зрозуміла що мирослава кака бо не може на це вплинути. Шановний Dreamer, а що Ви зробили для цього корисного?

Dreamer
04.08.2010 at 18:04

Проте і Мирослава зараз не відома, і взагалі не про це йшла мова. І особисто для вас пані Ester, на даний момент ми обговорюємо тему “Хмільник має талант!!!”. Ця тема і створена для того, щоб висловлювати свої думки, і, як примітила пані Зайка, в кожного вони різні, тобто як позитивні, так і негативні! Я так розумію, що тут так прийнято, якщо хтось висловлює свою думку, яка протирічить основній думці “вашій”, то всі зразу ж групуються проти цього “сміливця”. Справжній дитячий садок!
А щодо того, що зробив я, будемо обговорювати це в іншій темі!!!
І ще, де ви набрались таких бридких слів??? Дивно чути їх від такої тендітної пані, не те, що дивно, а просто дуже неприємно. То тут потрібно починати з особистого виховання, читайте більше класичної літератури, там не вживають таких слів як “кака”.

Іриск@
04.08.2010 at 18:19

Пані Зайка Не варто так різко реагувати на критику, якщо бажаєте досягти чогось у житті. Як на мене організація до концерту була чудова, а сам концерт, відверто кажучи, розчарував.Мені сподобалось писати побажання і робити листівки , і я очікувала відповідного концерту. На сцені було багато насправдді талановитих, наприклад Божена і Анжеліка, але в більшості номерів не було що дивитися. Доречі
“Талант — притаманні від народження певні здібності та вміння, які розкриваються з набуттям навичок і досвіду.”
Ще ви сказали “відвідувала театральний гурток і зараз займаюсь вокалом та пародією” до чого тут це? Я закінчила музичну школу, але ж не лізу на сцену, тому що не вмію гарно співати. Є люди яким від природи дано, і вони лише розвивають ці здібності. А якщо, вибачте , не дано, можеш хоч головою об стіну товчи – воно в тебе не вийде!!!!!!!!!!!

Альник
04.08.2010 at 18:22

Пані Anyt@ до вашого відома Я добре вчила в школі і вмію читати краще деяких. Раз ви з Паном R0m@Nuke такі організатори чому ж я не була на жодному заході який ви організували, а напевно мене як найбездарнішу особистість просто не запросили.

Пане R0m@Nuke я слухаю поради людей яких мені потрібно слухати, а не таких “поважних експертів як ви”

Шановні цінитель прекрасного звичайно ті сухі і нецікаві концерти що організовує керівництво БК вам цікавіші ніж сучасний,молодіжний, креативний захід який організувала Пані Зайка, і в мене випливає думка що ви цею критикою переслідуєте власну неприязнь до цеї особи…

Іриск@
04.08.2010 at 18:26

Я знаю, що важко щось організовувати самій, тим більше, Що частіше всього ця праця виявляється не вдячною, але це не привід огризатися на кожного хто сказав вам правду. Ви можете перепитати хоч все місто, але навряд чи хто скаже вам правду. Якось я бачила такий приклад…..

Anyt@
04.08.2010 at 21:03

Пані Альник, ви не знаєте до кого звертаєтесь, то не потрібно розкидатися різкими словами. А де ж ваші заходи? Ви щось організовували? Нажаль ви були тільки учасником, а може й до щастя)))! Бачу, вас це дуже зацепило! Потрібно бути більш стриманішою людиною, а ніж пригати вище свого зросту! такій тендінтній дівчинці не личить так себе поводити!!!!!

Anyt@
04.08.2010 at 21:12

Хотілось би додати, цитую: “Шановні цінитель прекрасного звичайно ті сухі і нецікаві концерти що організовує керівництво БК вам цікавіші ніж сучасний,молодіжний, креативний захід який організувала Пані Зайка” так ось нам би хотілось креативних, молодіжних заходів, а не балагану, і щоб посеред заходу виходило пів зала! Задумайтесь над цим!

Волошка
04.08.2010 at 21:32

Читаючи подібні коментарі, ті які переходять на особистості, ображають, навіть само собою напрошується питання: хіба вам немає чим зайнятися? Ну да, амбіції, емоції перехлюпують через край… але ж не так часто!!
Звісно ж, писати таке легко. В очі мало хто насмілиться сказати) та зараз не про це. Всі роблять якісь помилки, в усіх колись щось не виходить, а особливо коли це вперше! Вже коли роботу Мирослави оцінили дуже відомі люди, і я не лише про Кличка, там серед суддів були ой які люди!!! це вже велике досягнення. Перший зроблений Мирославою фестиваль (і надіюсь не останній)звичайно мав певні недоліки. Але вона їх врахує наступного разу. Зробіть спочатку щось подібне, а тоді вже можете казати! І це не вплив когось, і я нікого не захищаю.. Я просто маю право на власну думку і просто її висловлюю. А ще – там були талановиті люди, просто не всі змогли розгледіти в них таланти) А ще – більшість талантів не афішують свої захоплення… Вони просто талановиті!

Dreamer
04.08.2010 at 21:47

Пані Волошка,якщо вона врахує недоліки, то чому ж так різко реагує на критику??? Було б більше результату, коли ці всі речі сприймати спокійно! І при чому тут “Зробіть спочатку щось подібне, а тоді вже можете казати!”??? Це ж форум, і для того він створений, що будь-хто може зайти сюди і обговорити якесь питання!!!

Волошка
04.08.2010 at 21:47

Anyt@: так ось нам би хотілось креативних, молодіжних заходів, а не балагану, і щоб посеред заходу виходило пів зала! Задумайтесь над цим!

Хочеться ще прокоментувати цей коментар. Не святі горшки ліплять, пані Anyt@! А те, що люди виходили, свідчить про одне: не хочеш сидіти, не цікаво – взагалі не треба було приходити! А якщо прийшов то на більшій половині концерту маєш сидіти! Це проста невихованість нашого народу! Навіть іноземці відверто дивуються (ну їм, розумієте, невтямки, як це так), чому ж ми, деякі українці, такі невиховані!! І сидіти на подібних заходах треба тихо, не викрикувати, бо цим збиваєш з пантелику тих, хто виступає! (Прості правила етикету…) А вони й так помітно нервували. Якби поставити кожного на сцену, не всі б виступили так, як вихваляються за межами сцени!
Я б наприклад, трохи повикидала номерів. Але що вже сталося, те сталося… Лише той, хто нічого не робить, ніколи не помиляється.. Також над цим задумайтесь. І добре задумайтесь. Це я до всіх!!!

Anyt@
04.08.2010 at 21:48

Згодна з пані Волошка. Дійсно більшість талантів не афішують свої захоплення, вони просто талановиті і все. Я вважаю кожна людина талановита по своєму. Не потрібно переходити на особистості, кожен має право на свою думку і кожен також хоче її висловити. Тож не потрібно влаштовувати бунту. Краще усміхнутися і подивитися на це з іншого боку. Можливо кожен для себе візьме шматочок чужої думки і зробить для себе свої висновки.

Волошка
04.08.2010 at 21:50

Добре, обговорюйте. Більше не заважатиму. Я ж просто висловила свою думку)
Так, я за те, щоб ви показували Мирославі де саме були недоліки, але не в такій різкій формі. Запропонуйте щось нове, внесіть пропозиції. Лише разом можна зробити щось дійсно важливе…

R0m@Nuke
04.08.2010 at 22:00

Пане Віталію ви і так знаєте що я ніколи не обєднаюся із Зайкою (причини я вам і так називав не одноразово)

Пані Зайка ви правільно сказали що вам 16 а мені вже 26 в мене досвіду більше! ну щож вамсказати що до того що ми з вами постійно сваримося… скажимо так: Слухайтеся старших хоть інколи вони тобі поганого не порадять!!! А ти просто постійно не слухаєш нікого думаєш що все знаєш і вмієш от і отримуй через це порцію критики з боку опозиції!

Пані Альончик а навіщо таким талановитим бути на заходах які влаштовують невдахи ви тільки потратете свій дорогоціний час! Ми просто хочемо дорости до вашого рівня і тоді проявити себе но судячи з коментарів що ми можливо ніколи до вас нівіть не наблизимося… бо ми ніхто, а ви ЗВЕЗДИ НАШОГО ХМІЛЬНИКА! все вмієте все знаєте і тільки ви шось робете щоб Хмільник став кращим а всі остальні тільки шо і роблять що язиком ляпають а толку ніякого!! ЧИ НЕ ТАКІ У ВАС ДУМКИ???

МОЖЕ ВЖЕ ПОРА РОЖЕВІ ЗНЯТИ ОКУЛЯРИ
ВИЙТИ НА ВУЛИЦЮ ПРОЙТИСЯ У НОЧІ
ТАЙ ПОДИВИТИСЯ ЩО РОБЛЯТЬ ПІДЛІТКИ ТА ДІТИ
І НЕКАЗАТИ ЩО КЛАСНО У НАС ВСЕ!

а це вам так від неталановитого для талановитих маленьки віршик)))))

Волошка
04.08.2010 at 22:09

Білий вірш. Прикольно. Ось іще один талант!

Dreamer
04.08.2010 at 22:11

А ви мені не вірили про таланти Романюка!!! )))

R0m@Nuke
04.08.2010 at 22:14

Я не талант!! я проста людина!!

А що до того зробити не зробити то я скажу так ЯКЩО ТИ ВЖЕ ВЗЯВСЯ ЗА ТАКЕ ТО ДОВОДЬ ЙОГО ДО ТОЛКУ, А ЯКЩО ТИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ ЩО У ТЕБЕ ЦЕ ВИЙДЕ ТО КРАЩЕ НЕ РОБИ ЙОГО ВЗАГАЛІ!

А да що до правел етекету я вже писав ЦЕ НЕ ФІЛАРМАНІЯ БУЛА ДЕ ТРЕБА БУЛО ТИХО СИДІТИ СКЛАВШИ РУКИ НА КОЛІНАХ! ЦЕ БУВ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД! ВИБІР ТІЛЬКИ ЗА ТОБОЮ ХОЧ СИДИ А ХОЧ ВБОЛІВАЙ І ПІДТРИМУЙ ТОГО ХТО ТОБІ ТАМ СПОДОБАВСЯ!

Anyt@
04.08.2010 at 22:14

ну Ось всі дійшли до висновку, що пан R0m@Nuke, все таки дуже талановита людина!!! І потрібно пишатися цією знахідкою!!!

Волошка
04.08.2010 at 22:27

🙂 Навіть на таких заходах треба поводитися культурно! Так, це не філармонія, але кричати – це неповага насамперед!! До тих, хто на сцені, і тих, хто в залі! Тобто своїми криками ти не даєш людям послухати…Це ж не гурт приїхав якийсь, і концерт не на стадіоні, що можна кричати, але всім все чути. В таких приміщеннях зовсім інша акустика – ти ж сам все прекрасно розумієш!!
І знаєш, в чому біда – культури не бачу в декого не лише на концертах, а й в кінотеатрах… А люди прийшли відпочити. Ще культури треба вчити і вчити. От тільки чи ця наука піде в голову, велике питання…

R0m@Nuke
04.08.2010 at 22:33

Навіть якщо кричати БРАВО – ЦЕ ТАКОЖ НЕ ПОВАГА??? про шо ми тоді тут взагалі пишемо??? то ви наступного разу коли будете влаштовувати такий захід на дверях повіште скоч і табличку ” ЗАКЛЕЮВАТИ РОТ УСІМ ОБОВЯЗКОВО! НЕ ЗАКЛЕЮВАННЯ РОТА ПЕРЕД КОНЦЕРТОМ КАРАЄТЬСЯ ЗАКОНОМ “

Віталій
05.08.2010 at 10:23

На мою думку навіть “Браво!” варто кричати після виступу, а не під час… Але я про інше. Чомусь всі обговорюють що відбувалося на сцені, зовсім не звертаючи увагу, що таланти були не тільки там. Маю на увазі виставку робіт (вишивка, випалювання на тканині тощзо). Чи це не таланти?

Волошка
05.08.2010 at 21:13

Це неабиякі таланти! Адже всі ті вироби робилися дітьми! Наприклад про випалювання дуже багато знаю, це кропітка робота, і діти виграють перші місця на Всеукраїнських конкурсах, обласних… Це справжнісінькі таланти!!

Зайка
06.08.2010 at 18:46

Так, я згодна з паном Віталієм і пані Волошкою) Дійсно, чому ж ви критикуєте тільки концертну частину фестивалю , а де ж критика до виставки??? Адже на ній були і художники, і вишивальниці, і юні автоконструктори ,імайстри з випалювання…та багато, багато інших!!! А що ж до того кого мені слухатись, то це я вже сама буду вирішувати! Я слухаюсь лише тих людей, які дійсно варті того щоб їх слухали це: Дорох Віталій Володимирович,Хайдарова Наталія Федорівна, Корнієнко Алла Володимирівна, Білаш Валентина Семенівна, Аврамчук Олена Сергіївна, Плахотнюк Володимир Ілліч, Степанюк Інга Миколаївна….. та багатьох інших!!! І я вже говорила вам пане R0m@Nuke, я проти вас нічо не маю і сваритись не збираюсь, так що заспокойтесь!!!

Каралька
06.08.2010 at 18:56

Нічого не маю проти наповнення останнього коменту окрім того, що я особисто знайома із пані Білаш, і по-батькові її Петрівна:)))

Зайка
06.08.2010 at 19:10

Ой, вибачаюсь перед Білаш Валентиною Петрівною! Надіюсь вона мене вибачить….

R0m@Nuke
06.08.2010 at 20:41

АХАХАХАХАХА!!! Пані Зайка я спокійний завжди!!! ))) <==== Самий змістовний коментар!))))))))))))))))))))))))))))))))))

Степан Бандера
09.08.2010 at 15:10

Захід пройшов на трійку!!!А Мирослава, як організатор майже нічого не зробила!!!Крім того що багато чого запорола!!!Організатор заходу ніколи не буває ведучим та взагалі на сцені))) організатори – то повинні бути мозги заходу))))а виграти 3000 купити на них жменьку пряніків та пару футболок)))бо призи виступаючим забезпечив відділ у справах сім”ї та молоді, який ви чомусь всі так хаєте)))))))))))))) і сказати “який я зробила супер захід носіть мене на руках” то я ввжаю не гарно!!!!!!!!!!!!!!!!!совість тра мати дітки!!!!!!!!! і не сваріться мені!!)) Бо я Степан Бандера багато чого знаю і бачу))))

Misis-iks
10.08.2010 at 08:05

якщо хтось є організатором то йому самому вибирати чи бути йому ведучим чи ні. Я дуже рада, що в нас в Хмільнику є такі трієшники, адже як я зрозуміла з коментарів з наших талановитих відмінників толку взагалі ніякого. А Вас Степан Бандера я просила б не провокувати на сварку.

Sheva
10.08.2010 at 16:33

був на цьому дійстві, і скажу ІСТИНУ : 1) добре, що такий концерт відбувся, на моїй памяті таких не було
2) просто, не всі номери були відрепетирувані, через те і суперечки на рахунок якості концерту!!!!!!

R0m@Nuke
10.08.2010 at 17:48

ОООО ще один якому не сподобався захід))) АХАХАХАХА!!! ме не одні у цьому світі!)))))))))))))))))))))))))

Anyt@
10.08.2010 at 18:24

Я згодна з Паном Sheva – дійсно номера не були добре відрепитирувані. але є ще одна помилка – це самі ведучі та й взагалі, на мою думку ведучим потрібно було більш справжніми, а то дуже було наіграно!

Dreamer
10.08.2010 at 20:35

Одне діло “ніграно”, а зовсім інше – не компетентно, до цієї справи треба було віднестись трішки серйозніше, адже минуле обговорює все місто!!! І, чесно кажучи, мало хто був від цього всього в захваті! Є надія на те, що це тільки початок культурного розвитку міста, є на чому вчитись і варто прислухатись до порад дискутуючих на даному форумі, тоді буде більше толку, адже ніхто з активістів даного сайту не бажає поганого організаторам!!!

Ester
11.08.2010 at 07:44

Шанований паном Dreamer, Паном Sheva та пані Anyt@ пан R0m@Nuke я жду не діждуся організованого Вами заходу. набридло обговорювати вже захід півторамісячної давності, хочеться нових вражень від Вас.

Sheva
11.08.2010 at 12:32

пане Ester , не треба мене вплутувати в ваші суперечки, я просто написав свої враження від концерту і нікого не обговорював. І до речі, якшо це правда шо на концерт було витрачено 3000 , то чесно кажучи маючи такі гроші , можна було б віддати їх в дитячий будинок, ось такий захід пане Ester ми і організуємо , якшо звичайно будуть виділені такі кошти

Ester
11.08.2010 at 13:07

Шановний Sheva,який прояв благородства!!! але насправді дуже дешевий хід.

Sheva
11.08.2010 at 13:32

ну звичайно, подарунок знедоленим дітям, це дешевий хід для вас. Напевно вам потрібні тільки ферейверки, та повний Дім Культури… от тоді свято вдасться, бо це ж не дешево і дуже благородно!!!!!!!!!!

Віталій
11.08.2010 at 15:49

Здається мені, що на захід пішло набагато більше, ніж 3000 гривень. Рахуйте: кілька років тому великий зал коштував 150 грн. година. Множимо на час заходу. Скільки буде? Далі – оренда апаратури. Так, щось хтось дав на дурняк. Але якщо немає таких знайомих, то доведеться платити. Якщо подумати, то можна згадати ще й витрати на електроенергію, на подарунки дітям (які, як мені відомо, не були куплені за ті 3000 грн.) тощо.
До речі, написати, що ці гроші можна було б передати до дитячого будинку, могла людина, яка зовсім не знайома з проектним менеджментом. Справа в тому, що ці 3000 були отримані на реалізацію проекту, розробленого Мирославою (їх ніхто не виділяв, проект став переможцем конкурсу, а це трішки різні речі). Зазвичай в проекті, ще до його можливого фінансування, вказується на що саме мають бути потрачені кошти. І донор дивиться, профінансує він саме ці витрати чи ні. Ці кошти були надані саме на виконання цілей, які були передбачені проектом і його бюджетом. Якщо б Мирослава наважилася їх використати не по призначенню (на дітей сиріт, людей похилого віку чи наркоманів) то напевно мала б великий клопіт. Будь яка громадська організація чи фізична особа, яка отримала грант, змушена витрачати кошти згідно затвердженого бюджету, керуючись підписаною з донором угодою…

Sheva
11.08.2010 at 18:15

ви мене не правильно зрозуміли, я мав на увазі те,що краще було б не робити такий захід, а витратити кошти на щось корисніше…. але повертаючись до концерту, не всі номери були досконало відрепетируванні… на цьому мої зауваження закінчуються…

але ж в цих коментарях висловлена думка шо віддати гроші в дитбудинок дешевий хід….це задіває найбільше….

Dreamer
11.08.2010 at 18:16

Шановна пані Ester, невже ви хочете своїм дитячим повідомленням залякати вибраних вами людей??? )))))))) На цьому сайті будь-хто може висловити свою думку, і не важливо якою вона має бути, а чи подобається вона особисто вам абсолютно нікого не хвилює. ))))) І якщо вам хочеться наших вражень, то перечитайте повідомлення даної теми ще раз, може, знайдете щось нове для себе!!! )))))

Віталій
12.08.2010 at 11:10

Наскільки мені відомо, до обовязків організаторів (будь-то Мирослава чи відділ у справах сімї та молоді) не входило проведення будь-якого кастингу чи прослуховування. А також на нах не покладався обовязок щодо організації репетицій. Учасники, які зголосилися брати участь в фестивалі, все це виконували на свій страх і ризик. І якщо хтось виступив погано – це його сором. Ні Мирося, ні відділ в цьому не винні. Хтось вийшов, осоромився – то його справа. На наступний раз буде наука. На мою думку, подібний захід варто сприймати не як концерт, а власне, як кастинг. Хтось зрозумів, що це не його, хтось переконався в власних силах. І реакція публіки – це оцінка здібностей саме виконавців, а не організаторських здібностей Мирослави чи відділу…
Пане Sheva, а в який дитячий будинок ми б хотіли передати кошти? Він в нашому місті чи районі?

Sheva
12.08.2010 at 13:53

точно не памятаю, але в нас є родина , який утримує дит.будинок сімейного типу… про них часто в Життєвих обріях пишуть, або допомогти багатодітній сімї в Уланові там точно десь за десяток дітей живе

Віталій
12.08.2010 at 14:09

А Ви знаєте, яку щомісячну фінансову допомогу від держави отримують діти в дитячому будинку сімейого типу?

Sheva
12.08.2010 at 14:12

просвітіть

Ester
13.08.2010 at 12:12

ШАНОВНІ, ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ, ВАШЕ ПРАВО ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЮ ДУМКУ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТАМ ДЕ ЦЕ ВИСЛОВЛЮВАННЯ ПОРУШУЄ БУДЬ-ЯКЕ З МОЇХ ПРАВ.
ПАНЕ Dreamer ПЕРЕЙМАЄТЕСЯ ДІТЬМИ, ТО ВІЗЬМІТЬ ДО СЕБЕ В СІМ’Ю ДУШ ТАК З ВІСІМ І ДЕРЖАВА ВАМ ЗА ЦЕ ПОДЯКУЄ, ЩЕ Й ЩОМІСЯЧНУ ДОПОМОГУ БУДЕ НАДАВАТИ В РОЗМІРІ ДВОХ ПРОЖИТКОВИХ МІНІМУМІВ ВІДПОВІДНО ДО ВІКУ ДИТИНИ НА КОЖНУ ДИТИНУ + ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В РОЗМІРІ 30% ВІД ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ ВІДПОВІДНО ДО ВІКУ ДИТИНИ ТАКОЖ ЗА КОЖНУ ДИТИНУ. цЕ БУДЕ БІЛЬШ БЛАГОРОДНО, ЯК ТВОЇ ТРИ ТИСЯЧІ. ПОДУМАЙ НАСКІЛЬКИ ВОНИ БІДНІ І ОБДІЛЕНІ ЛЮБОВЯ В ІНТЕРНАТАХ. ТИ МОЖЕЖ ЇМ ДОПОМОГТИ.

Степан Бандера
13.08.2010 at 13:57

Несварыться!!!!!!!!!!!!!!! доречі на рахунок дітей з вересня запускатися буде цікавий проект кому цікаво підійдіть до відділу у справах сім”ї та молоді Андрій вам точніше розповість шо до чого. І ще в вересні купа цікавих дат день фізкультурника, день міста, день без автомобілів ітд))) можна себе показати на ділі))) потрібно мати класну і дею і знати як її реалізувати)))))))))))))))

Sheva
13.08.2010 at 14:27

пані Ester, це також стосується і вас… ( НЕ ТВОЇ , а ВАШІ ) потрібно проявляти повагу до опонента… Якщо ви такі благородні, то що ж зробили ви для цих знедолених дітей???

Віталій
13.08.2010 at 15:53

Вважаю за потрібне втрутитися. Пані Естер працює в службі, яка напряму опікується дитячими будинками сімейного типу. Я міг би розповідати дуже ьагато, але обмежуся твердженням, що пані Естер єдина людина в Хмільнику, від якої напряму залежить захистт прав таких дітей. Якщо Вас цікавить її компетентність, Ви можете звернутися до пана Пастуха, який є утримувачем (перепрошую, якщо не вдало підібрав слово) ДБСТ. Він Вам розкаже багато цікавого, яким чином, за яких умов, чи ризикуючи здійснює свої повноваження пані Естер. А питання “що хто зробив для таких дітей” стосовно пані Естер, звучить, як блюзнірство…
Шановний Степан Бандера! А чому б Вам не розмістити інформацію про цікавий захід на цьому сайті?

Dreamer
13.08.2010 at 16:26

Шановна пані Ester, будьте трішки уважнішими, ні в одному повідомленні надісланому мною не йшла мова про дітей!!!! Читайте уважно!!!

Sheva
13.08.2010 at 17:57

взагалі то мова йшла про Хмільник має талант!!!!!! а далі розгортати суперечку немає сенсу!!!!!!

Віталій
15.08.2010 at 13:19

Згоден, мова йшла про “Хмільник має талант!”. Але також йщлося про “вклад” пані Естер в долю дітей. які перебувають в ДБСТ та ПС міста Хмільника. Сподіваюся Ви отримали вичерпну відповідь?

Sheva
15.08.2010 at 14:28

захист прав і покращення якості життя – дві різні речі…

Віталій
17.08.2010 at 11:19

Це не зовсім вірно. Класифікація прав людини включає в себе таке поняття, як економічні права. Наприклад: право на власність, право на підприємницьку діяльність, право на соціальний захист з боку держави. З цього можна зробити висновок, що від рівня захищеності основних прав і свобод людини залежить і її добробут чи покращення якості життя…

Sheva
17.08.2010 at 17:49

Економічні права можуть торкатися нас з вами, а для дітей це одиничні випадки… Цікаво скільки дітей потерпають від утисків їхніх економічних прав

Віталій
18.08.2010 at 11:00

Не думаю що це вірно. Все ж таки діти залежні, в економічнгому плані, від своїх батьків чи осіб, які їх замінюють. Одяг, житло, ліки, харчі… Не думаю, що діти самі здатні себе забезпечувати.
Інформацію про кількість дітей, які потерпають від порушення їхніх економічних прав Ви можете отримати, звернувшись з інформаційним запитом до служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї та молоді тощо. Саме ці структури відповідають за роботу з такими категоріями. Від себе додам, що сюди “попадають” діти з сімей, які живуть поза межею бідності, неблагополучні сім’ї, кризові сім’ї, безпритульні діти тощо.

Ester
19.08.2010 at 08:34

Економічні права дитини прямо залежать від економічного благополуччя батьків, так само як економічні права батьків прямо залежать від еконмічного благополуччя держави. Адже чим багатша держава, тим багатші її громадяни і тим кращі умови проживання дітей. От і робіть висновок як живеться нашим дітям і турботливим батькам.

Віталій
19.08.2010 at 11:47

До речі, гарна справа і майже по темі. Долучайтеся небайдужі…
http://gurt.org.ua/news/recent/7404/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *