Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.05.2015

«ХМІЛЬНИК МОЖЕ СУТТЄВО ВТРАТИТИ, ЯК КУРОРТ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ»…

10961825_1641972702699877_1139088229_nПро це зазначив депутат міської ради, голова бюджетної комісії Володимир Шеремета після ознайомлення з проектом перспективного плану формування громад Вінницької області.

Зокрема, він зазначив:

«Сьогодні відбулося засідання постійної комісії Вінницької обласної ради, під час якого розглядався проект Перспективного плану формування територіальних громад області. На превеликий жаль, обласна влада не хоче дослухатися до пропозицій Хмільницької міської ради та вимог Методики, яку затверджено постановою Кабінету Міністрів України. В проекті Перспективного плану зазначається, що в Хмільницькому районі може бути створено аж 4 спроможні об’єднанні громади: Хмільницька, Жданівська, Великомитницька та Уланівська».

Слайд26

На думку Володимира Миколайовича такий стан речей може досить негативно вплинути на розвиток Хмільника, як курорту Державного значення.

«Територія курорту, а це місто Хмільник і 17 населених пункти району, буде розірвана між трьома громадами. І зрозуміло, що ні. Жданівська громада, на території якої знаходиться Війтівецьке родовище торф’яних грязей, ні Великомитницька не мають потенціалу, щоб ефективно впливати на розвиток курортних територій, а роблять ставку виключно на розвиток сільського господарства», – зазначив Володимир Шеремета.

Це, на думку Володимира Миколайовича, суттєво вплине на подальший розвиток курорту, адже, наприклад, розробка Війтівецького родовища торф’яних грязей могло б стати значним чинником розвитку курорту.

Варто нагадати, що свого часу депутати Хмільницької міської ради, під час позачергової сесії, напрацювали пропозицію для проекту Перспективного плану формування територіальних громад. На думку хмільницьких депутатів в Хмільницькому районі має бути створено лише 2 територіальні громади. За таких умов можна буде забезпечити збалансований розвиток курортної галузі.

Хмільницька громада

5 Comments on “«ХМІЛЬНИК МОЖЕ СУТТЄВО ВТРАТИТИ, ЯК КУРОРТ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ»…

Михайло Бардин
25.05.2015 at 20:46

Вже висловлювався з приводу успішності управління “багаточисельним” об’єднанням населених пунктів. Окрім “хмільнкоцентричного” бачення майбутніх об’єднань зважте на важливість поглянути на можливість в подальшому побудувати ефективний управлінський менеджмент з позиції Мар’янівки, Терешполя чи Кожухова, які ніколи не будуть курортними і пріоритетно розвиватимуть сільськогосподарське виробництво. Для них успішніший менеджмент буде з ближчого територіально центру, який не втратить їх зі свого поля зору.

Віталій
25.05.2015 at 20:55

Михайле. ні Жданівка, ні тим більше – Великий Митник, не можуть бути потенційними центрами громад. Ну не виходить це, якщо дотримуватися Методики. А щодо Кожухова, то там взагалі тіхий ужас))). До Хмільника від Кожухова рукою подати, натомість проектом перспективного плану в Літинському районі пропонується створити всього 2 громади: Уладівську та Літинську…))) Так що жителі Кожухова, а тим більше Іванівців чи Тесів, взагалі потрапляють в досить пікантну ситуацію))). Якби до Хмільницької громади – то навіть відстань менша. А до Літина – понад 33 кілометри… І виникає питання – хіба не повинен бути застосований однаковий підхід, як до Хмільницького району – так і до Літинського?
Я чим більше ознайомлююся з тим, що напрацювали обласні чиновники, тим більше переконуюся, що це чиїсь еротичні фантації, а не дотримання вимог Постанови КМУ…)))

Вілія
26.05.2015 at 12:59

БІЛЬШЕ ІНФОРМУВАТИ НАСЕЛЕННЯ СІЛ про ТЕ, що чекає людей після обєднання – яка відповідальність буде лежати на ГРОМАДІ! А сьогодні на зустрічах присутні декілька десятків людей – це НАША БІДА!!!

LEON
27.05.2015 at 05:25

Нндобитки радянських часів, коиуняки з Жданівки та В.Митника, розривають на частини Хмілиницьку громаду. Що їм громада, їм потрібна влада.

Небайдужий
27.05.2015 at 10:47

Ось тут я з паном Леоном згоден на всі 100%.
Чим більше громад та адміністративних центрів буде створено, тим більше місцевих князьків та інших різнокаліберних феодалів та феодальчиків зможуть на них паразитувати. Тільки цим і можна пояснити бажання цих дармоїдів зробити все, аби перешкодити утворенню життєздатних та перспективних Хмільницької міської та Уланівської селищної громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *