Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.07.2015

ХМІЛЬНИК МОЖЕ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД

yak-namalyuvati-znakХмільницький міський голова скликав робочу групу, яка працювала над Перспективним планом формування громад та осіб, яких було вповноважено представляти інтереси хмільницької громади під час консультацій з облдержадміністрацією.

Причиною стало звернення Анатолія Мороза до міського голови  з вимогою ініціювати судовий процес щодо оскарження рішення Вінницької обласної ради №894 від 24 червня 2015 року «Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Як виявилось під час дискусії, на думку депутатів та очільників міста жодних прав Хмільницької міської ради та і всієї Хмільницької громади порушено не було. Тому було вирішено, що про судовий позов йтися не може.

Та під час засідання таки було внесено три пропозиції:

  1. Доручити юридичному відділу або залучити приватних адвокатів для детального вивчення документів:
  • рішення сесії Хмільницької міської ради де було затверджено найбільш оптимальну пропозицію щодо майбутнього об’єднання громад;
  • рішення сесії Вінницької обласної ради «Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області»;
  • Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Закону України «Про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення».

для всебічного вивчення проблеми:

  1. Розібратись хто уповноважена особа по питанням Перспективного плану формування територій громад у Кабінеті Міністрів України та вияснити чи буде затверджуватись проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області чи, можливо, буде повернутий на доопрацювання.
  2. Підготувати до наступної сесії Хмільницької міської ради у разі затвердження Кабінетом Міністрів України проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області, проект рішення про відмову міста Хмільника об’єднуватись з відповідними сільськими громадами. У наслідок цього громади можуть не отримати преференцій. Рішення запропоновано надіслати до Кабінету Міністрів України, Верховної ради України та Президенту.

Так чи інакше, але звернення Анатолія Мороза хоч і не примусило міського голову ініціювати судовий позов та все ж призвело до вчинення певних дій у напрямку вирішення проблеми.

Для довідки:

Вінницька обласна рада схвалила проект Перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області, яким передбачено формування в Хмільницькому районі 4 громад: Хмільницької, Уланівської, Великомитницької та Жданівської. Але це може негативно вплинути на розвиток міста Хмільника, як курорту Державного значення та всієї курортної галузі.

 

6 Comments on “ХМІЛЬНИК МОЖЕ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД

Месник
24.07.2015 at 15:55

Ну все. Мороз точно в мери піде.

Дума
24.07.2015 at 23:16

Я не є симпатиком мороза, але в даному питанні він правий. А на рахунок мерства, то головне щоб тут грушками не смерділо!

Захма
25.07.2015 at 12:39

дуже цікаво,що керівництво міста вважає що права ніякі не порушено, добре що так хоч зашевелились. Щось дало те звернення мороза, бо сиділиб і далі вухами хлопали

Небайдужий
26.07.2015 at 09:57

Прихильники судового позову, поясніть мені темному і неосвіченому, які права чи інтереси і кого конкретно, порушує те рішення облради, яке “вимагав” оскаржити глибокошанований мною пан Анатолій Мороз?

козак
29.07.2015 at 08:31

У меня вопрос а почему обвинения в сторону городской власти?
В областном совете во фракции БЮТ (наибольшая фракция) город представлен тремя депутатами Шумыгора, Зелинский, Галаченко.
Почему они во время принятия решения не смогли убедить фракцию не голосовать тем более без голосов этой фракции не одно решение не принимается.
И очень интересно ,а как они сами голосовали, выступил ли кто то из них что необходимо доработать документ и он не отвечает законодательству.
А то выходит как всегда БЮТовцы сначала сами напортачат а потом делают кого-то виноватыми.

Небайдужий
29.07.2015 at 13:52

Ну що? Бачу ідей щодо підстав оскарження рішення облради у прихильників “оскарження” нема ніяких? Тоді чого було вимагати отого оскарження? Невже лише для того, щоб усі побачили, що той хто вимагав оскарження зовсім не розуміється в елементарних питаннях українського права? 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *