Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.09.2015

ХМІЛЬНИК СВЯТКУВАТИМЕ ДЕНЬ МІСТА БЕЗ ПОЛІТИКИ

maxresdefaultЗ такою ініціативою звернувся міський голова Василь Грушко до представників місцевих організацій політичних партій.

В своєму зверненні, яке було розміщено на офіційному сайті міста Хмільника він зазначив:

«Звертаюсь до місцевих організацій політичних партій із проханням утриматись упродовж 22-27 вересня 2015 року від проведення акцій політичного змісту. Переконаний: у такий спосіб ми щонайкраще привітаємо рідне місто».

16 Comments on “ХМІЛЬНИК СВЯТКУВАТИМЕ ДЕНЬ МІСТА БЕЗ ПОЛІТИКИ

Тарас Носальський
20.09.2015 at 18:12

Пан голова жартує? 🙂
Політичні партії хай політику сюди не приплітають, а він буде одноосібно піаритись. 🙂

Альф
20.09.2015 at 18:23

Наступним буде звернення: “Так класно святкується без політичних партій – давайте розтягнем святкові заходи і продовжим святкування до 25 жовтня”

Альф
20.09.2015 at 18:58

Блін… ну я не можу дивитися на цього “звєзданутого жука” шо трохи вище справа (на круговому)…

боб
20.09.2015 at 20:29

а хвальба грушка яка планується то не передвиборча програма? тут можна як хоч закрутити)

Жу-Жу
20.09.2015 at 21:03

А то шо Юрчишин Амадора Лопеса привезе, то зовсім не піар. То так собі. І в Козятині, то теж був не піар. То Амадор сам захтів виступати.

Альф
20.09.2015 at 21:09

і шо хоч закурити)

Пронира
21.09.2015 at 09:31

Таку пропозицію може висувати посадовець, що не має мети брати участь на виборах. А так всі по норах і лише він один буде виплескувати на виборців свій фонетичний венігрет…

Jorik
21.09.2015 at 13:09

В Вінниці день міста 2 дні святкують, а в нашому Хмільнику чомусь розтягнуто на весь тиждень.А то що Юрчишин привіз Амадора -добре зробив)

Роман
21.09.2015 at 20:58

Найкраще свято було б не без політики а без негідника грушка!!!!!

Альф
22.09.2015 at 21:07

Передбачена святкова роздача безплатних дюшесок…

Роман
26.09.2015 at 05:25

Василь закінчена людина! Розуміючи те що люди у своїй більшості його ненавидять , воно як паршиве крисиня вчепилося зубами за владу ! Ось і вилазить гнила сутність василя , воно паскудь навіть піти достойно не зможе!!!! Подейкують що у цей виборчий процес уже підключився і активно працює на васю його вірний холоп дреженков. А “хам” юрчишин погрожує усім поголовно, усім тим хто проти їхнього кодла. Іще трохи і люди винесуть петрів, василів на вилах і це буде фіналом їхнього злодійського правління!!!!!!!!!

Роман
29.09.2015 at 07:07

Хмільник без політики))) ця худоба знаходить нахабність брехати!! На концерті мало в дупи себе коханих не цілували))) Петро та васька жгут, та і лопес здивува, мовляв що знайомий з грушком))) от дибіли!!!!

і шо?
29.09.2015 at 12:50

Шо не кажіть, а з концертом Лопеса получилось круто!!! “Мы к вам заехали на час,
Привет, бонжур, хэлло!
А ну скорей любите нас,
Вам крупно повезло!
Ну-ка все вместе уши развесьте,
Лучше по-хорошему хлопайте в ладоши вы!”

ОгО
29.09.2015 at 13:52

28 вересня 2015
Новини
27 вересня у місті Хмільник Вінницької області відбулось свято – День міста.
На святі був присутній народний депутат України Петро Юрчишин, обраний до Верховної Ради у виборчому окрузі №13 як самовисуванець (згодом увійшов до фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»), також депутат Вінницької обласної Микола Юрчишин, а ще танцівник і хореограф Амадор Лопес.
На сцені висів плакат із написом «Зміцнемо громади – збудуємо Європейську Україну! Народний депутат України Петро Юрчишин. Депутат обласної ради Микола Юрчишин. Міський голова Василь Грушко».
За словами довготермінового спостерігача Громадянської мережі ОПОРА, у своєму виступі під час урочистостей на міському стадіоні нардеп Петро Юрчишин закликав голосувати за нині діючого міського голову Василя Грушка.
«Я і мій брат повністю несем відповідальність за діяльність мера міста Василя Грушка, прошу вас підтримати його на виборах, я думаю, що вибір це правильний», – сказав Петро Юрчишин.

У перервах між виступами Амадор Лопес не раз згадував імена організаторів та дякував їм за таке свято. «Аплодисменти Василю Грушку, подякуєм Василю Грушку!», – говорив Амадор Лопес.
Відповідно до ч. 1 ст. 35 ЗУ «Про місцеві вибори» 21 вересня стартував процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.
Як повідомили в Хмільницькій міській виборчій комісії, Василь Грушко не зареєстрований як кандидат на посаду міського голови.

Нагадаємо, що згідно із ч. 2 статті 54 Закону України «Про місцеві вибори» кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів.

Галина Сегеда,
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА у Вінницькій області
097 705 23 66, halyna.seheda@gmail.com

викривач
29.09.2015 at 19:22

Мер василь кидай ти це неблагодарне діло, не виграеш ти виборів, усе проти тебе і нічого тобі не допоможе ні гроші, ні адмінресурс, ні фальсифікації, ні юрчишин (якого до речі у Хмільнику більшість людей не сприймае і він виграв вибори завдяки своєму сильному впливу в сільській місцевості де у нього аграрні бізнеси і швидко ліг під порошенка), зараз не той час і все будуть вирішувати виборці. Навіть працівники міськради серед них і твої сраколизи, яким ти земельку давав, щоб залишитися на своїх посадах роблять вигляд, що підтримують тебе, а насправді працюють на твоїх політичних конкурентів (інформують їх, про кожен твій крок, гадят на тебе і один на одного, придумуючи навіть таке чого не було, щоб собі ціну набити, саботують роботу, не виключено що документально-фіксовані компромати на тебе збирають). Одні на Редчика працюють, інші до Пятківського тайком ходять, деякі у яких ностальгія за мельничуковими часами з Морозом співпрацюють, а є й такі, що роблять ставку на інших кандидатів. Найбільш активний у цих «придворних інтригах» досвідчений бюрократичний апаратник, але слабохарактерний, трусливий, підлабузник барабан, який вміло прикидається дурником і тому є досить небезпечним. Мер вася розкрий очі, проаналізуй ситуацію уважніше, не вір тому, що нашіптують тобі підлабузники, що ти ще можеш вибори виграти, краще не пробуй, дарма грощі витратиш.
А що ти васю хотів, ти сам винен, що вони розбігаються, як криси з тонучого корабля.
Працівники міської ради, які сприяли васіним махінаціям і отримали земельку не мають працювати на своїх посадах, тому якщо прийде новий мер він має їх звільнити і в першу чергу свету рибак.

Небайдужий
30.09.2015 at 09:02

“….зараз не той час і все будуть вирішувати виборці!”

Шо?! Серйозно?! А до цього виборці хіба не “вирішували всього”, на протязі двадцяти трьох років обираючи у владу всіляке лайно? А зараз різко прозріли? Сумніваюся. Знову танцюватимуть на тих самих граблях. Така вже їхня карма.

“Нагадаємо, що згідно із ч. 2 статті 54 Закону України «Про місцеві вибори» кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів.”

Не гоже цілому народному депутатові України та міському голові курортополісу державного значення падати так низько, щоб заморочоватися такими дрібницями, як вимоги якихось там законів України. Як каже Грушко: “хто ті закони читає?” 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *