Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.11.2010

Хмільник: У «Довірі» Вас зустрінуть із довірою!

Юність… Молодість … Який прекрасний час! Час, коли є можливим вибір, коли всі шляхи та дороги відкриті перед тобою. І лиш від тебе залежить – на яку з цих доріг і стежин ступити та обрати у житті. Але існує річ, що може перекреслити усе твоє майбуття, вказавши лише на один шлях – шлях у безодню.

Наркоманія… У наш час таке поняття є звичним і, навіть, буденним. Адже сьогодні можна придбати будь-який наркотичний засіб, без зайвих зусиль знайти місце його продажу. Та, на жаль, мало хто замислюється про те, що, купуючи наркотик, ми щоразу робимо внесок у розвиток наркотичного бізнесу.

У житті, кажуть, потрібно спробувати все… Але надто важко, боляче і страшно знати, що найрідніша для тебе людина – наркозалежна. Для неї наркотик стає найважливішим за усіх, вона зрікається всього, продає все і всіх… Нестерпно й те, що при таких, живих, батьках діти залишаються сиротами, адже наркотик стає мірилом власної душ та чеснот.

Наркотик – це в’язниця, духовна і фізична. Та юнаки і дівчата свідомо йдуть у безодню, щоб заглушити порожнечу у своїй душі. І сплачують за такий вибір найдорожчим!

Якщо Вас, або Ваших друзів чи родичів торкнулась проблема наркотичної залежності та ВІЛ /СНІДу Хмільницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що в місті, у рамках діяльності Служби соціально профілактичної роботи, діє кабінет «Довіра».

Тут можна отримати соціально-психологічну, соціально-медичну та інформаційно-консультативну допомогу. У кабінеті працюють соціальний психолог та лікар-інфекціоніст. За потребою клієнта консультації можна отримати від соціального педагога та лікаря.

Основні принципи роботи – конфіденційність, анонімність, підтримка, повага до клієнтів.
За допомогою звертайтесь за адресою:
м. Хмільник, вул. Пушкіна, 64 (приміщення поліклініки), з 9.00 до 16.00 год.
Консультування за телефоном кабінету «Довіри»: 2-22-65.

Цінуйте життя! Адже воно прекрасне в усіх своїх проявах! Будьте певні: «Перемога ніколи не дається легко, але коли ти її досягаєш, приходить справжня радість і моральне задоволення!». Рухайтесь вперед, ніколи не втрачайте оптимізму і не здавайтесь! Адже здатись – означає потрапити в полон, а людині так необхідна свобода!!!

Хмільницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Джерло : Офіційний сайт м.Хмільника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *