Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.04.2010

Хмільник відвідав регіональний менеджер Корпусу Миру

31 березня 2010 року до Хмільника завітав регіональний менеджер Американського Корпусу Миру Наталя Пономарчук з метою визначення спроможності Хмільницької громади прийняти в себе волонтера Корпусу Миру…

В ході зустрічі, яка відбулася за участь міського голови Володимира Мельничука, Голови Ради громадської організації «ПРАВО» Віталія Дороха, начальника управління євроінтеграції та економічного розвитку Анатолія Мороза та першого заступника міського голови, секретаря міської ради Миколи Підболячного, було визначено головні пріоритети роботи волонтера Корпусу Миру в нашій громаді.

  • Під час обговорення було проаналізовано головні завдання, які можна буде вирішити за активної участі гостя з Америки. А саме:
    Розвиток громадської активності серед членів громади;
  • Підтримка та реалізація молодіжних ініціатив через співпрацю громади та органів місцевого самоврядування;
  • Допомога у складанні плану розвитку території, пошук ресурсів та ефективне їх використання;
  • Планування та втілення планів у розрізі розвитку туристичного потенціалу міста-курорту;
  • Реалізація освітніх програм у сфері розвитку малого підприємництва в місті;
  • Підтримка та реалізація молодіжних ініціатив та розвиток активності в молодіжному середовищі;
  • Вивчення англійської мови на розмовному рівні та для ділового спілкування;

Це, звичайно, не остаточний перелік всіх завдань, які допоміг би вирішити волонтер Корпусу Миру. Сам список буде коригуватися; до нього будуть, за необхідності, вноситися нові пріоритети.

Візит регіонального менеджера відбувся в рамках «другого кола» відбору громад для перебування в них добровольця Американського Корпусу Миру. В цьому році, громадська організація «ПРАВО» виступила ініціатором щодо запрошення до нашої громади гостя з Америки.

Перший етап конкурсного відбору полягав в підготовці заявок організаціями, які бажають прийняти волонтера, другий – моніторинговий візит регіонального експерта. Третій етап – власне остаточний відбір організацій, які протягом двох років прийматимуть в себе в громаді добровольця.

Цьогорічна програма Американського Корпусу Миру передбачає, що волонтер має бути спеціалістом з розвитку громад. Отож будемо сподіватися на позитивне рішення конкурсної комісії, яке дозволить волонтеру завітати до нашої громади.

10 Comments on “Хмільник відвідав регіональний менеджер Корпусу Миру

Волошка
02.04.2010 at 08:22

Це чудово, коли буде жити в Хмільнику спеціаліст з певних питань… Але…))) Не заздрю бідному волонтеру!!! Йому(їй) доведеться пройти справжнє випробування на виживання!!! такий собі “остаться в живих…”:))) Дозвольте мені, панове, допомагати бідному(ій) волонтеру(ці), бо ж людина, яка звикла до чудових умов!!! не витримає таких як в Хмільнику… В нас навіть немає МакДональдса, до якого вони так звикли, і пристойної піцерії – нуль(((( (знаю, бо про Америку й американців розповідали люди, які там навчалися) Низько схиляю голову перед відчайдухом-смертником:)))) Цікаво почути перші слова, які вона (він) скаже про Хмільник.
Ну, а щодо тих проблем, які буде вирішувати заморський гість… Нам сюди треба цілу дивізію таких спеціалістів.. А якщо приїде тендітна маленька американочка? Чи буде вона встигати фізично й морально?
Ну, це звичайно, ще не відомо, як буде далі… Але те, що нам хочуть допомагати – це вже плюс!!! Їм великий жирний плюс:))))

Віталій
02.04.2010 at 10:22

Тепер важливо, щоб цей коментар не прочитав потендійний волонтер, а то ще не захоче їхати. А якщо серйозно, то всі ці люди знають на що йдуть. Як мені розповідала регіональний менеджер, для них необхідно створити звичайні “людські” умови: житло (без євроремонтів), кухня, де зможе готувати їжу і т.д. Більш важливо, щоб поряд жили порядні сусіди…
Де хто просто щиро сподівається, щоб це була тендітна американочка… Та ще й не заміжня…)))

Волошка
02.04.2010 at 11:14

Їдьте до нас, пане волонтер! В нас прекрасно!!!
А щодо американочки… Краще б приїхав якийсь симпатичний неодружений ковбой!!:)))) Ну, а ще було б краще, щоб у нього було українське коріння, хай навіть кілька поколінь тому)))
Для хмільничанок це було б найкраще, мабуть.

Віталій
02.04.2010 at 11:53

Я спробую домовитися, щоб приїхав вісьмидесятилітній афроамериканець…

,
04.04.2010 at 14:23

Якщо хочте підняти економінку нашого міста пригласіть Афроамериканця но років 20. І головне проведіть відразу акцію проти СПИДу і роздайте призирвативи. Бо знаючи менталітет наших Хмільничанок їм стане дуже цікаво який Афроамериканець мачо.

Волошка
04.04.2010 at 21:39

Дехто з великою впевненістю пише про ВСІХ хмільничанок. Може, цій особі саме такі й попадали… А всіх міряти однією міркою просто таки неповага до людей. Як хмільничанок, так і хмільничан. Це що ж виходить: всі хмільничани зустрічаються зі всіма такими хмільничанками…..
А поява американця дозволить багатьом вдосконалити свої знання з англійської мови… Особливо ділового мовлення… Тим більше, що спілкуватись вживу з кровним американцем – не зрівняти з неживим вивченням мови з книжок…

,
04.04.2010 at 23:30

1) Я не беру усіх Хмільничанок, а я беру більшісь. Я добре декількох якто можна виразитися нормальних но більшість залишається не зміною. І що саме погано що на них рівняється молодь.
2) Якщо я когось образив вибачте я цього не хотів. Просто для мене це трішки болюча тема.

Слободянська кішечка
05.04.2010 at 09:05

Ну тоді показуйте молоді позитивний приклад і нехай рівняється на Вас, а не на “більшість” хмільничанок!А щодо вибачень, то спочатку потрібно думати, а потім писати!)

,
05.04.2010 at 09:25

Я думаю що пишу. Но інколи емоції переважають над розумом.

,
05.04.2010 at 09:26

І з мене не потрібно брати приклад. Треба шукати своє якскраво виражене Я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *