Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.04.2014

ХМІЛЬНИК ВІДВІДАЮТЬ ТИМОШЕНКО ТА ТЯГНИБОК

uvagaВ четвер, 10 квітня, Хмільник сатне справжньою «меккою» для політиків-важковаговиків. До Хмільника мають завітати Юлія Тимошенко та Олег Тягнибок.

Зустріч з лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко відбудеться о 12.00 на центральній площі міста, а якщо буде дощова погода, то зустріч планують перенести у великий зал районного Будинку культури.

Зустріч з лідером ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком відбудеться о 19.00 в малому залі районного Будинку культури.

Наразі невідомо, в якому форматі відбуватимуться зустрічі, але сподіваємося що ні погода, ні якісь інші фактори не завадять хмільничанам поспілкуватися з відомими політиками,Ю які, до речі. Є кандидатами на посаду Президента України.

10 Comments on “ХМІЛЬНИК ВІДВІДАЮТЬ ТИМОШЕНКО ТА ТЯГНИБОК

Світлана
08.04.2014 at 13:22

Зливали майдан, злили Крим, зливають схід. ГАНЬБА!!! Не цікаво політичних пенсіонерів-зрадників слухати. В Донецьк нехай їдуть з вилами Ляшку допомагати, він хоч і піариться але багато предметніше та корисніше для України.

Антоніо Ґрамші
08.04.2014 at 23:39

Остап Вишня. Щоденник.
20 січня, 1951. Були на перегляді опери “Богдан Хмельницький”.      Опера! Справжня!      Гадаю (боюся!), перша опера справжня – радянська.      Трудно мені відразу розібратися, як і що, – це справа серйозна!      Але мушу посвідчити, що це явище на нашому, радянському культурному фронті! Як би хто не дивився на самий факт об’єднання України з Росією.      Будьте чесні: свідомо чи несвідомо діяв Богдан, але це ж зародок дружби народів.      Дружба!      І коли в якогось сукиного сина ще залишилося оте мерзенне: я – українець, а ти – кацап! – хай він буде трижди проклят, бо (подумай!) у стократ приємніше мені цілувати рязанського мужика, ніж бити його по голові.      До чого просто це все!      Так от, щоб дійти до цієї простоти, – скільки крові, мук, страждань!      А як приємно мені тепер, коли я обнімаю щиро, любовно, кріпко Сашу Прокоф’єва, Твардовського, Тихонова, Грибачова!      Як я радуюсь (а я таки радуюсь, отут, за оцим моїм столом), як я радуюсь, коли Ніколай Грибачов, коли Саша Прокоф’єв, Твардовський, Фадєєв, Тихонов, Луконін і всі-всі, – коли вони напишуть щось хороше… Щось для народу. Для нас.      А тепер по секрету: я гордий, я задаюсь, що я переміг, переборов у собі і заздрощі, і націоналістичну коросту, і все-все…      І я тепер, чистий у мислях, чистий у почуттях своїх, можу прийти до О. О. Фадєєва і сказати просто, чисто, хороше:      – Вітаю! Люблю!      Тридцять п’ять літ я в літературі!      Я дожив до того часу, коли я ходжу вулицями в Києві – радісний, веселий, легкий…      І я гадаю, що всіма моїми стражданнями, всіма моїми серцями, і працями, і думками я маю право сказати всім моїм читачам, всім моїм товаришам по роботі:      – Я люблю вас!      А народові?      Я не маю права сказати народові:      – Я люблю тебе!      Я тільки можу стати на коліна перед народом, уклонитися йому земно та й проказати:      – Спасибі тобі, народе, що я єсть я! Хай буде благословенне твоє ім’я?

MaryLeen
08.04.2014 at 23:47

беремо тухлі яйця і вперед)

SOS
09.04.2014 at 20:28

Якщо щось комусь не подобається, то може сидіти вдома, а не ганьбити місто дурнуватими вчинками.
 

Хмільничанин
09.04.2014 at 22:07

дурням закон не писаний.Це по відношенню до яєць, краще розбий ним собі лоба може струсонуться мозги.

Антоніо Ґрамші
10.04.2014 at 09:41

Штурм Харьківської ОДА 08.04.2014. Цього вам не покажуть на телебаченні української хунти.
https://www.youtube.com/watch?v=BLlX71a-j1E

Віталій
10.04.2014 at 12:06

От мені завжди було цікаво, як сталося, що в людей така каша в голові? Що там не все в тих головах нормально – в мене сумніву немає… Цікаво, як це сталося: чи то від народження, чи то головою в дитинстві вдарилися. чи може якісь виробничі травми?

MaryLeen
10.04.2014 at 17:16

))) які всі виховані, і жартів не розуміють

MaryLeen
10.04.2014 at 17:22

ви про себе?

Віталій
10.04.2014 at 17:55

Ні, я про тих людей, які на відео скандують “Расіяяя!”… Просто диву даюся, коли таке чую… 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *