Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.06.2012

Хмільник все ж таки переглянув Стратегічний план свого економічного розвитку

Під час червневої сесії Хмільницької міської ради депутати мають намір заслухати звіт про хід виконання Стратегічного плану економічного розвитку міста Хмільника на 2008-2013 роки. Варто зазначити, що рішенням про його затвердження передбачено, що звіт про хід виконання Стратегічного плану щорічно має розглядатися на сесії Хмільницької міської ради. Але останній раз це відбулося ще у 2009 році.

В березні цього року, депутат Хмільницької міської ради Володимир Мельничук, під час пленарного засідання сесії міської ради, зазначив, що хмільницька міська влада має проаналізувати стан реалізації Стратегічного плану розвитку міста, зазначивши, що міській раді варто відмітити відсутність системи в роботі з реалізації Стратегічного плану економічного розвитку Хмільника та доручити виконкому міської ради відновити роботу з аналізу його виконання.

Для довідки: Стратегічний план економічного розвитку міста Хмільника на 2008-2013 роки було затверджено 30 липня 2008 року з метою забезпечення мобілізації внутрішніх ресурсів території та  якомога ефективнішого її використання для стимулювання місцевого економічного розвитку міста-курорту, його інфраструктури, поліпшення рівня конкурентоспроможності Хмільника, інноваційної моделі розвитку території, позиціонування міста, як сприятливого середовища для ведення бізнесу, підвищення ефективності, прозорості, прогнозованості та наступності в діяльності міської ради та її виконавчих органів.

 

 

14 Comments on “Хмільник все ж таки переглянув Стратегічний план свого економічного розвитку

pravduchenko
18.06.2012 at 19:51

Запіарили Мельничука. В мене таке враження, що Мельничук співпрацюючи з Громадським Форумом Хмільниччини, намагається знащити рейтинг Грушка. Напевно, він ще надіється на наступних виборах стати мером. Навряд чи це йому вдасться. Все таки Грушко кращий господарник в рази.

Богдана Хмельницька
18.06.2012 at 20:06

Скоріше не з Громадським Форумом Хмільниччини, а з Віталієм Дорохом, вони навіть говорять однаково. А з тим, що Володимир Іванович ніякий господарник, згодна на всі 100. За два терміни, нічого у місті не зробив. Людям треба не брехунів, які гарно говорять і ще краще крадуть.

Віталій
18.06.2012 at 20:08

Щодо рейтингу Грушка, то Петро Олексійович тут справиться і без Мельничука…)))))))) А щодо іншого, то пропоную Вам ознайомитися з останнім абзацом за цим посиланням: http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=53985
Пропоную цитату:
“Окрім цього, у «Різне» надійшла пропозиція від депутата міської ради Мельничука В.І. щодо відновлення роботи з аналізу виконання стратегічного плану економічного розвитку міста Хмільника”…
Виходячи з Вашої логіки, Мельничук таємно співпрацює з пані Наталею Мазур чи цілим оргвідділом, для того, щоб зменшити рейтинг Грушка?))) Виходить і там його запіарили?)))))))))))))))
Правдиченко, Ви здатні писати досить змістовні коментарі. Не опускайтесь до рівня Паштета і Богдани Хмельницької…)))

Богдана Хмельницька
18.06.2012 at 20:27

При чому тут оргвідділ? Хоч комусь тут зрозуміло що він пише?

Віталій
18.06.2012 at 20:30

))) По моєму комусь справді не зрозуміло)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Переходимо за посиланням і дивимося, хто автор матеріалу)))))))))))))))))))))))))))))
Далі пропоную за темою статті, а то підеш за Паштетом))))))))))))))))))))))))))))))))

і шо?
18.06.2012 at 20:53

Бурні аплодисменти…

і шо?
18.06.2012 at 20:54

А де попередній комент? сумно…

Небайдужий
18.06.2012 at 21:05

Правдиченко, ви самі зрозуміли, що написали? Який з Грушка “господарник”??? Він же містом НЕ КЕРУЄ. Керує ВСІМ Петя. Якщо ви про йолочки і Кривопішинські подарунки, так то також виключно Петіні “заслуги”. Грушко там абсолютно ні при чому 😉

Пронира
19.06.2012 at 15:06

Мобілізація Бреxниченка та Трансвестита)) Читаю та пісяю))

pravduchenko
20.06.2012 at 17:05

Справді, що Дорох співпрацює з Мельничуком. Нажаль колеги Віталія і не здогадуються про таку співпрацю. А те, що Мельничук прагне знову стати мером, то це істинна правда. З часом читачі зрозуміють правду. Я не хочу, щоб мене сприймали як прихильника чи щирого шанувальника Грушка, бо я ніякого відношення до влади не маю. І Ви всі прекрасно знаєте, що в моїх коментарях проскакували і критичні відгуки в сторону Грушка. А щодо йолочок, то це ідея не Грушка і не Петі, а одного із депутатів міської ради, доречі, Мельничук повинен бути в курсі. Щось він це прогавив. Своїми коментарями хочу довести, проте, що проблеми у сьогоднішньої влади справді є, але господарність Грушка в рази вища за Мельничука. 

Віталій
20.06.2012 at 17:27

Дякую за те, що викрили таку страшенну таємницю про співпрацю Дороха і Мельничука))))))))))))))) Тільки Вам варто додати до цього викриття і мою “співпрацю” з Партією Регіонів, з ВО “Свобода”, з БЮТом (в мене навіть є офіційна угода про співпрацю з районною організацією “Батьківщини”))), з Садовим товариством масиву “Дачний”, з окремими депутатами, які отримують в нас консультації, з ОСББ, з окремими органами самоорганізації населення міста))))) А! Ще забув засоби масової інформації та представників влади, як районної – так і міської…)))))))))))))))
Панове, наголошую ще раз. І я особисто, і громадська організація “ПРАВО” готові до співпраці з будь-якою політичною силою, з будь-якою громадською організацією, з будь-ким з представників депутатського корпусу міста чи району, з будь-якими представниками влади (Грушком, Дреженковим тощо). З будь-ким. Головне, щоб така співпраця була взаємовигідна…))))

Петро Сагайдачний
20.06.2012 at 18:56

Тобто ви переслідуєте лише корисливі цілі?

Віталій
20.06.2012 at 19:35

Пропоную уважно читати матеріал: “Головне, щоб така співпраця була взаємовигідна…)))”…))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
В мене питання до всіх коментаторів: як ви вважаєте, чи є якийсь негативний момент в тому, що питання перегляду стратегічного плану розвитку міста все ж таки було підняте під час сесії? І якби це зробив хтось інший з депутатів, наприклад Шеремета, ставлення до цього у вас було б інше?)))

і шо?
20.06.2012 at 19:37

Хочу знати того депутата хто переконав мера поставити йолку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *