Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.07.2014

«ХМІЛЬНИККОМУНСЕРВІС» ПРОСИТЬ ПІВМІЛЬЙОНА НА НОВИЙ ЕКСКАВАТОР

imagesКомунальне підприємство «Хмільниккомунсервіс» звернулося до міської ради з проханням виділити 500 000 гривень на закупівлю нового екскаватора. Екскаватор «Борекс-2012», який є власністю комунального підприємства, був переданий міським головою Хмільника Василем Грушко Хмільницькому військовому комісаріату для потреб військовий, які задіяні в зоні АТО.

Зважаючи на це, міська рада має намір внести зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хмільника, для того, щоб потім виділити півмільйона з міського бюджету.

Відповідний проект рішення розміщено на Офіційному сайті міста Хмільника.

Цей проект рішення має бути розглянутий на наступній сесії міської ради, яка має відбутися в липні.

6 Comments on “«ХМІЛЬНИККОМУНСЕРВІС» ПРОСИТЬ ПІВМІЛЬЙОНА НА НОВИЙ ЕКСКАВАТОР

LEON
17.07.2014 at 21:52

Адмін, все вірно висвітлено? Екскаватор «Борекс-2012», є власністю комунального підприємства. Міський голова Василь Грушко передав екскаватор «Борекс-2012» Хмільницькому військовому комісаріату для потреб військових,які задіяні в зоні АТО. Ось так взяв і передав? Чи було прийнято якесь рішення керівного органу, організації, трудового колективу чи громади міста. Це що його особистий внесок, допомога з барського плеча? Таким шляхом він може віддати тільки свій імпортний “Моцик”.

ADMIN
17.07.2014 at 21:58

На скільки відомо Громадському форуму Хмільниччини, то саме так і було…

Іван
17.07.2014 at 23:50

Чудовий хід. Добре пропіарився на майні, яке практично видав за своє а зараз поставить питання на сесії виділити кошти з бюджету на закупку екскаватора. І вовки ситі,і кози цілі. А фактично, злочин.

Василий Шафорост
18.07.2014 at 19:10

Повідомити про факт корупції!

Смотреть здесь

Шановні громадяни України!
Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості»

Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь – який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об’єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни.

Ти – громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об’єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники – корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах.
Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких:
Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту!

володимир
18.07.2014 at 22:51

Які ще факти потрібно привести окрім оборуток з землею, відкати на капітальному будівництві, про страшну корупцію в ветиринарній службі? Цього замало? І факти є і матеріали, а що далі, коли все куплено?

.зоро
20.07.2014 at 22:02

Василю я ВАс підтримую але ви побачили яке відношення наших громадян ДО люстраціі до корупціонерів, Наше місто 80 проц корумповане і усім це вигідно так що……

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *