Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

04.12.2017

В ХМІЛЬНИКУ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ

В Хмільнику визначили переможців конкурсу дитячого малюнку «Міський бюджет – очима дітей», який було оголошено громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, виконкомом міської ради та газетою «Життєві обрії».

Переможницею конкурсу малюнку стала Валерія Петраєва.

Друге місце зайняла Олександра Паламарчук, а третє – Світлана Дідик.

Всі учасники конкурсу отримали подяки від міського голови, який вручив заступник міського голови пан Андрій Сташко.

Також всі учасники отримали цінні подарунки.

Окремо варто зазначити, що переможці конкурсу отримали спеціальний приз від газети «Життєві обрії» – річну підписку на газету.

Конкурс відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета «Життєві обрії» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.