Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.07.2015

ХМІЛЬНИЦЬКА «БАТЬКІВЩИНА» ЗАПРОПОНУВАЛА МІСЦЯ В СВОЄМУ СПИСКУ

butХмільницька організація ВО «Батьківщина» запропонувала всім бажаючим долучитися до діяльності партії, щоб стати депутатом міської ради. В місцевій пресі з’явилося оголошення наступного змісту:

Згідно Конституції України, 25 жовтня ц. р. мають відбутися вибори до місцевих рад. Це важливий та дуже серйозний етап для українського народу. Від того, який вибір зробить кожен громадянин України, залежить подальша доля країни в цілому.

Тому необхідно створити команду професіоналів, які хочуть та мають сили працювати заради міста, яким ми зможемо пишатися – заради України!

Хмільницька міська партійна організація ВО «Батьківщина» чекає в своїй команді волонтерів, активістів, громадських діячів, учасників АТО, а також всіх громадян України, які прагнуть змін. Ми хочемо, щоб кандидатами від ВО «Батьківщина» на місцевих виборах 2015року були справжні люди, які щодня докладають зусиль для позитивних змін в Україні.

Ми не допустимо в наших списках регіоналів, злочинців та корупціонерів.

Ми чекаємо Вас!

З повагою, Хмільницька міська організація політичної партії ВО «Батьківщина».

Наша адреса : вул. Небесної Сотні (Леніна), 54

Телефон: 2-27-73

(068) 838-67-50

24 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКА «БАТЬКІВЩИНА» ЗАПРОПОНУВАЛА МІСЦЯ В СВОЄМУ СПИСКУ

Микола
24.07.2015 at 15:12

а від якого часу ГФ займається рекламою та агітаційною програмою??

Микола
24.07.2015 at 15:13

від якого часу ГФ займається агітаційними програмами та рекламою?

Віталій
24.07.2015 at 15:19

Ну я не думаю, що варто сприймати це, як рекламу чи агітаційну програму))) Це скоріш “волонтерів, активістів, громадських діячів, учасників АТО, а також всіх громадян України, які прагнуть змін”. Тобто пропозиція для всіх, хто має епутатські амбіції…)))

Небайдужий
24.07.2015 at 15:26

Як завжди… Тюльківцям потрібні хто завгодно, тільки не спеціалісти в галузі місцевого самоврядування чи в комунальному господарстві 😉
Ну і сподівання на коротку пам’ять виборців аж пре 🙂

Месник
24.07.2015 at 15:54

бют знову мочить. То палатки з “откровєнієм” ствивити хоче то піариться тіпа ми всіх запрошуємо халоших та пушистих)))

Месник
24.07.2015 at 15:56

І кстаті яка ціна в списку щось не написали.

БЮТ
24.07.2015 at 16:30

Шановні дописувачі барабанити по клавіатурі з критикою діяльності депутатів міської ради ви майстри, а самому попробувати слабо. Небайдужий, якщо ви вважаєте себе спеціалістом в галузі місцевого самоврядування чи в комунальному господарстві будь-ласка пробуйтесь. Взагалі то закон про вибори не передбачає самовисування, тому ми й вирішили дати шанс бажаючим спробувати свої сили, але це не означає що всі хто звернуться будуть включені до виборчого списку. В списку гарантовано будуть люди які відповідають вимогам зазначеним в повідомленні.

Небайдужий
24.07.2015 at 16:40

Ким би я себе не вважав, висуватися мені нема ніякого смислу. Український електорат завжди голосує за брехунів, популістів та “гречкосіїв”. До жодної з цих категорій я не належу, а тому на будь-яких українських виборах у мене немає жодних шансів 🙂

Віталій
24.07.2015 at 17:20

Мене трішки напрягає такі критерії відбору. Беруть “волонтерів, активістів, громадських діячів, учасників АТО, а також всіх громадян України, які прагнуть змін”. Перепрошую, але де ж пропоиція для професіоналів? Де апрошення для тих самих фахівців у “галузі місцевого самоврядування чи в комунальному господарстві”? Я щиро сподівався, що хоч цього разу партійні осередки формуватимуть списки не випадкових людей… Видно не судьба…(((

БЮТ
24.07.2015 at 17:55

а хіба серед волонтерів, активістів громадських діячів хіба не може бути тих фахівців про яких ви кажете. Як на мене то фахівці в галузі місцевого самоврядування та комунального господарства більше користі принесуть в виконавчих органах влади.

Месник
24.07.2015 at 18:34

Агов бют, а куди ви дінете своїх партійців раз місця чистосердечно іншим пропонуєте?

Віталій
24.07.2015 at 18:58

Серед волонтерів, активістів та громадських діячів звичайно можуть бути фахівці у сфері місцевого самоврядування, комунального господарства чи в інших сферах. Але маю питання: а де вони зараз, оті фахівці? Чому ж не аналізують, не пропонують своє бачення розвитку міста, чому не протидіють беззаконню, яке твориться в місті?))) Чому ці “фахівці” вспливають тільки під час виборів?))
І друге питання: а яким критеріям, на думку БЮТу, має відповідати депутат, якщо “фахівці в галузі місцевого самоврядування та комунального господарства більше користі принесуть в виконавчих органах влади”?

БЮТ
24.07.2015 at 20:25

Віталію ви даєте протирічиві коментарі, в одному звинувачуєте нас в тому, що не запрошуємо до списку фахівців в галузі місцевого самоврядування та комунального господарства а в іншому коментарі говорите про те, що їх практично немає і вспливають вони перед виборами. Депутатами не народжуються, досвід приходе з часом, основними критеріями для нас є порядність, чесність, бажання працювати в команді і відсутність зв*язків з попередньою владою.

Віталій
24.07.2015 at 20:35

))) От мені цікаво, а Ви хоч уявляєте, скільки депутатів стали депутатами після того, як їх обрали? Тобто не просто набули статусу, а справді стали депутатми, які виконують покладені на них зобовязання, використовують всі можливості, які їм надає законодавство і т.д.?
А щодо порядності та чесності… це не останні якості, але погодьтеся, що тільки на цих якостях далеко не заїдеш. Будь депутат хоч 200 разів порядний та чесний. але якщо він лох в земельних питаннях, то одразу з’явиться незаконно роздана (і цим же ж порядним депутатом проголосована!))) промислова зона, одразу ж виділяться кошти, які потім роздерибаняться, а депутат кліпатиме своїми порядними та чесними очима… Чесного та порядного депутата, особливо, якщо він дупля не вяже, чим відрізняється субвенція від дотації, а також який вважає, що тендери породжують корупцію, сприймають, як пацана з рогаткою, якого розвести, як 2 пальці об асфальт…))) Так що додайте ще до тих своїх критеріїв хоча б фаховість…)))

БЮТ
24.07.2015 at 21:17

для початку депутат має хоча б ознайомитись з регламентом міської ради, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України„Про статус депутатів місцевих рад“, а свою професійність має змогу показати в одній з шести постійних комісій згідно свого фаху. Погодьтесь не можна бути спеціалістом в усніх сферах, кожен має займатись тим, що внього найкраще получається.

Віталій
24.07.2015 at 21:20

Читати і розуміти – різні речі))) А професійність потрібно показувати не тільки в комісіях які до речі навіть не завжди збираються, а під час голосування…))) Бо саме тоді депутат несе головну відповідальність за свою діяльність)))

БЮТ
24.07.2015 at 21:42

Скільки б ми зараз не дискутували про те які мають бути депутати, нажаль мало що зміниться, адже частина нинішніх, не найпрофесійніших депутатів міської ради підуть на вибори під брендами нових політичних сил. Запропонована нами можливість представникам громади взяти участь в місцевих виборах, не є ноу-хау Хмільницької «Батьківщини», подібна пропозиція дала можливість стати депутатами Верховної Ради, молодим перспективним політикам.

Небайдужий
24.07.2015 at 21:44

Цікаво було б почути хоча б кілька прізвищ “молодих перспективних політиків”, які стали народними депутатами України 🙂

БЮТ
24.07.2015 at 22:12

Альна Шкрум, Ігор Луценко, Олексій Рябчин та ін..

БЮТ
24.07.2015 at 22:12

Альона Шкрум

Віталій
24.07.2015 at 22:21

Дискутувати, який має бути депутат дуже потрібно. Бо саме так можна порівняти те, що маємо, з тим, що хочемо мати… і ми, як представники громадськості, готові до такого діалогу. А от чи готові до такого діалогу депутати – побачимо на ось цьому заході: http://pravongo.org/yak-pratsyuvaly-deputaty-hmilnytskoji-miskoji-rady/
А щодо ініціативи від “Батьківщини”, то вона не найгірша, яку продукувала ця політсила. Тому маю питання: що “Батьківщина” може запропонувати мені, Віталію Дороху, який поведеться на таку пропозицію і вирішить стати депутатом? Може якісь умови потрібно буде виконати?

Дума
24.07.2015 at 23:13

Якщо БЮТом далі буде керувати той старпер , комуніст та в кінці кінців просто довбень зюник, тоді все зрозуміло- реально заживемо з цією командою по новому))) нехай зелінський спочатку борги перед містом погасить а от тоді набирайте ” нових патріотів” !!! Не здивуюсь якщо той комуняка ще й у мери попреться!! Звісно , хоч обличчя нашого БЮТу м’яко кажучи не вдалося, проте там все таки є декілька порядних людей. А ще розумніші вже потихенько , зрозумівши ту усю утопію, покидають лави пана дзюни…

ЦЕ Я
28.07.2015 at 12:02

А мені дуже подобається ноу-хау БЮТа . і щоб паскудного не виливалина на їхню пропозицію , погодьтеся ні одна політсила навіть не розглядає такої можливості поповнення рядів кандидатів в депутати . а тихенько як Самопоміч під керівництвом Кубряка проведе до міської ради подобних собі блазнів . як Каленіченко та Ліля Аркадієвна.

Вася
29.07.2015 at 19:58

Той зюник то не лице БЮТ а жопа їхня, ленін 100%.Треба його звіте гнати вилами!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *