Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.12.2014

ХМІЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА МАЄ НАМІР СУДИТИСЯ ЧЕРЕЗ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ ПИРОГОВА ТА ІВАНА БОГУНА

__________1369386443Під час позачергової сесії депутати додатково виділили 16 000 гривень для судових витрат (судовий збір) у справі по вул. Пирогова та вул. І.Богуна.

Торги на виконання робіт з ремонту вказаних доріг виграла фірма «ПРОМІНЬ», яка мала завершити роботи ще у 2013 році. Проте і досі роботи не завершені.

Державний технагляд підписав акти виконаних робіт на суму 500 тис.грн. Але без підпису управління ЖКГ та КВ міської ради роботи вважаються не прийнятими. Оскільки прокуратура нарешті виявила порушення не лише зі сторони підрядника фірми «ПРОМІНЬ», а й зі сторони замовника, в особі міської ради, в частині порушення процедури організації та проведення торгів (тендеру), то бажаючих поставити свій підпис під цими документами у міській раді немає.

Нагадаємо, що одному з попередніх начальників управління ЖКГ та КВ міської ради, через такий підпис, може загрожувати кримінальна відповідальність.

Не дивлячись на те, що вже зроблений великий об’єм робіт по вул. Пирогова та навіть покладений новий асфальт по вул. І.Богуна, міська рада має намір розірвати договір з діючою підрядною організацією. А це означає проведення процедури нових торгів (тендеру), що може розтягтись у часі на тривалий термін, і, відповідно, хмільничани ще не скоро побачать новий якісний асфальт на Пирогова та Івана Богуна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *