Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.03.2012

Хмільницька міська рада підтримує ініціативу «Братства хмільничан»

Депутат Хмільницької міської ради Володимир Мельничук ініціював розгляд питання щодо підтримки ініціативи громадської організації «Братство хмільничан у Києві». Нещодавно «хмільничани» звернулися до лідера Народного Руху України Бориса Тарасюка з листом, в якому йшлося про необхідність відновлення історичної справедливості щодо визначення місця, де відбулася битва 650 років тому:

http://pravongo.org/hmilnyk-mozhe-vtratyty-svoyu-istoriyu/

Під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, пан Мельничук, виніс на порядок денний питання щодо підтримки ініціативи «хмільничан». За результатами було прийняте наступне рішення (№586 від 23.02.2012 р.):

Заслухавши інформацію Мельничука В.І. щодо підтримки офіційного  звернення громадської організації «Братство хмільничан у Києві», а також підготовки та проведення науково-практичної конференції в рамках відзначення 650-річчя м.Хмільника, враховуючи суспільний інтерес та особливе значення історичної події для збереження та примноження історичних цінностей рідного краю, встановлення історичної справедливості, відповідно до ст.19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ст.ст. 26, 27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1.Підтримати офіційне звернення громадської організації «Братство хмільничан у Києві» до народного депутата України, лідера Народного Руху України Б.І.Тарасюка, який є автором проекту постанови Верховної Ради України про відзначення 650-річчя визволення українських (руських) земель від іга Золотої Орди (реєстраційний № 9479) /додається/.

1.1.Доручити міському голові В.П.Грушку від імені депутатського корпусу міської ради 6 скликання :

–  направити лист народному депутату України Б.І.Тарасюку щодо підтримки офіційного звернення громадської організації «Братство хмільничан у Києві»;

– підготувати і направити звернення до районної державної адміністрації, районної ради, обласної державної адміністрації і обласної ради з пропозицією об’єднати зусилля щодо відстоювання історичної справедливості в питанні локалізації на офіційному рівні історичної битви 1362 року на річці Синя Вода.

2.Доручити виконкому міської ради здійснити організаційні заходи щодо підготовки та проведення у березні-квітні 2012 року спільно з районною владою, науковцями, краєзнавцями, істориками науково-практичної конференції на тему «Хмільницький край крізь призму древніх визначних подій».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань духовного відродження, освіти, культури, молодіжної політики  і спорту  (голова Островська М.П.).

4 Comments on “Хмільницька міська рада підтримує ініціативу «Братства хмільничан»

Громадянин
03.03.2012 at 20:53

Розумна та виважена пропозиція і проект рішення  відповідно. Відчувається почерк МАЙСТРА. Отже, рада рішення прийняла,  тепер справа за … Це їм не ялинки з фонтанчиками…

Месник
03.03.2012 at 21:05

по темі: 99% помилок комп”ютера сидить за півметра від монітора.

Віталій
03.03.2012 at 22:15

Не думаю, що цілком варто покладатися на… ))) Є ідея щодо ініціювання проведення круглого столу за участі всіх зацікавлених осіб з метою узгодження подальших дій…

Віктор
05.03.2012 at 21:01

Я за розумну та конструктивну роботу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *