Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.05.2016

ХМІЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДТРИМУВАТИМЕ ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ

AAEAAQAAAAAAAAbLAAAAJDhmMzI1Yjk2LTI5ZTEtNDk4NC05OTA0LTc1MmYxYTFhZDU2OAХмільницька міська рада підтримуватиме громадські ініціативи – відповідну програму затвердили під час останнього пленарного засідання.

Програмою передбачається, що на підтримку громадських ініціатив хмільничан планується виділити 600 000 гривень.

Подавати свої проекти на конкурс громадських ініціатив зможуть вуличні та будинкові комітети. Для цього потрібно буде підготувати заявку, яку підтримало не менше, ніж 10 мешканців вулиці чи будинку. Така ініціатива має гарантувати не менше 20% від загальної суми, яка потрібна для впровадження конкретної ініціативи. На дофінансування впровадження громадської ініціативи з міського бюджету гарантовано буде виділено кошти, але не більше 50 000 гривень.

Варто зазначити, що громадські ініціативи можуть бути спрямовані на благоустрій мікрорайонів, вулиць, зон відпочинку (облаштування контейнерних площадок, пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території, облаштування дитячих та спортивних майданчиків тощо).

Початок прийому заявок від мешканців та термін їх прийому має бути оголошено міським головою.

Після закінчення терміну прийому заявок їх буде опрацьовано робочою групою та передано на затвердження міському голові.

У разі коли загальний обсяг коштів, заявлених в заявках за рахунок міського бюджету, перевищує суму, передбачену у міському бюджеті для реалізації громадських ініціатив, буде застосовано єдиний критерій відбору – вищий відсоток співфінансування за рахунок учасників ініціативної групи.

Після визначення заявок-переможців автори ініціатив протягом 30 календарних днів мають забезпечити надходження власного внеску на спеціальний рахунок міського бюджету. Тільки після цього буде здійснено до фінансування впровадження конкретної ініціативи. Якщо кошти від громадськості не надійдуть, така громадська ініціатива профінансована не буде.

Для довідки:

Запровадження підтримки громадських ініціатив було предметом Угоди про співпрацю та солідарну публічну відповідальність, яку було укладено між тоді ще кандидатом на посаду Хмільницького міського голови Сергієм Редчиком, лідерами міських організації політичних партій Анатолієм Морозом (Європейська партія України) та Олександром Околодьком (Народний контроль) та керівником громадської організації «ПРАВО» Віталієм Дорохом.

2 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДТРИМУВАТИМЕ ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ

Іван
10.05.2016 at 13:32

Нормальний інструмент, для вирішення проблем громади, питання тільки хто буде виконавцем робіт? Я маю на увазі що як правило ціна робіт будівельних за які розраховуєшся сам на порядок дешевша ніж офіційно (ПКД, незрозуміло високі тарифи за виконання робіт ітд ітп) . Було б непогано, якби громаді самій можна було обирати виконавця робіт, продавця матеріалів, (при умові надання видаткових накладних та актів виконаних робіт виконкому міськради)

Віталій
10.05.2016 at 13:58

Питання вартості виконання робіт та вибору підрядника вирішується через запроваджену електронну систему закупівель “ПроЗорро”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *