Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.07.2010

Хмільницька міська рада виносить питання про комендантську годину на розгляд сесії!!!

Громадська організація “ПРАВО” звернулася до Хмільницького міського голови з пропозицією вжити заходів щодо унеможливлення прийняття Хмільницькою міською радою рішення «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях м. Хмільника в нічний час».

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимир Іванович!

Як Вам відомо, під час проведення громадських слухань, на яких розглядалося питання обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях м. Хмільника в нічний час. мною була внесення пропозиція щодо створення робочої групи, яка б вивчила питання законності прийняття такого рішення шляхом проведення консультацій з провідними українськими правозахисними організаціями.
Громадською організацією “ПРАВО” було надіслано проект рішення Хмільницької міської ради “Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях м. Хмільника в нічний час”, на адреси організацій, які могли б надати правовий коментар щодо цього питання. Як наслідок, на цей час. нами було отримано правові коментарі від Якубенко В.М., кандидата юридичних наук, адвоката, доцента Київського національного економічного університету Ім.. В. Гетьмана, а також від Української Гельсінської спілки з прав людини та від Харківської правозахисної групи.
Загальний висновок – подібне рішення є грубим порушенням прав та свобод людини і громадянина, а саме фундаментального права на свободу пересування, а також таке рішення суперечитиме законодавству України і є перевищенням повноважень органу місцевого самоврядування.
Тому, прошу Вас, як Хмільницького міського голову, вжити заходів щодо унеможливлення прийняття Хмільницькою міською радою рішення «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях м. Хмільника в нічний час».

Додатки:
1. Правовий висновок щодо проекту рішення Хмільницької міської ради Вінницької області «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях м. Хмільника в нічний час» кандидата юридичних наук, адвоката, доцента Київського національного економічного університету Ім.. В. Гетьмана Якубенко В.М.;
2. Відповідь на звернення громадської організації “ПРАВО” виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Володимира Яворського;

3. Копія Постанови Деснянського районного суду міста Чернігова щодо визнання незаконним та нечинним рішення Чернігівської обласної ради від 24.12.2009 року про «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях».

29.07.2010 року                                                             З повагою Віталій Дорох

Додатки : Додатки (2.8 Mb)

Фото : http://hmilnyk.osp-ua.info

One Comment on “Хмільницька міська рада виносить питання про комендантську годину на розгляд сесії!!!

Віталій
05.08.2010 at 11:12

На скільки мені відомо, міська рада поки що не наважилася винести це питання на розгляд сесії…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *