Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.04.2012

Хмільницька міська влада має проаналізувати стан реалізації Стратегічного плану розвитку міста

Таку пропозицію під час останньої сесії міської ради висловив депутат Хмільницької міської ради Володимир Мельничук. На його думку, зважаючи на те, що Хмільник розробляє проект Державної програми розвитку курорту, є необхідність щодо відновлення роботи з аналізу виконання Стратегічного плану економічного розвитку міста Хмільника.

На думку депутата, міській раді варто відмітити відсутність системи в роботі з реалізації Стратегічного плану економічного розвитку Хмільника та доручити виконкому міської ради відновити роботу з аналізу його виконання, а також врахувати результати аналізу під час розробки проекту Державної програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2013-2017 роки

Стратегічний план економічного розвитку міста Хмільника на 2008-2013 роки було затверджено 30 липня 2008 року з метою забезпечення мобілізації внутрішніх ресурсів території та  якомога ефективнішого її використання для стимулювання місцевого економічного розвитку міста-курорту, його інфраструктури, поліпшення рівня конкурентоспроможності Хмільника, інноваційної моделі розвитку території, позиціонування міста, як сприятливого середовища для ведення бізнесу, підвищення ефективності, прозорості, прогнозованості та наступності в діяльності міської ради та її виконавчих органів.

Варто зазначити, що рішенням про затвердження Стратегічного плану економічного розвитку міста передбачено, що хід його виконання передбачено щорічно  розглядати на сесії Хмільницької міської ради. Останній такий аналіз, за словами Володимира Мельничука, проводився ще у 2009 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *