Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.07.2018

ХМІЛЬНИЦЬКА ОТГ: ЕКСПЕРТИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» НАДАЛИ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ПЕРШОЧЕРГОВИХ КРОКІВ В ПРОЦЕСІ ОБ’ЄДНАННЯ

Сьогодні в конференц-залі міської ради, відбулося засідання «круглого столу», під час якого обговорювалися перспективи та проблемні питання створення Хмільницької ОТГ (нагадуємо, що Хмільницька міська рада надала згоду щодо приєднання до міста Соколівської громади).

Участь в заході взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та Володимир Шеремета.

Під час засідання було обговорено першочергові заходи, які потрібно виконати в процесі об’єднання Хмільницької та Соколівської громади.

Експерти громадської організації «ПРАВО» зазначили, що потрібно розробити чіткий та зрозумілий план розвитку території громади, а також запропонували звернути особливу увагу та внесення змін та доповнень до Статуту територіальної громади, Правил благоустрою території громади, з врахуванням потреб села Соколови.

Окремо експерти звернули увагу на необхідність налагодження конструктивного діалогу з представниками територіальних громад, які, в перспективі, мають увійти до складу Хмільницької об’єднаної територіальної громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *