Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.04.2016

ХМІЛЬНИЦЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ПЕРЕХОДИТЬ НА ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ В СИСТЕМІ «PROZORRO»

fullsize1Голова Хмільницької райдержадміністрації Євген Буткевич видав розпорядження «Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, робіт та послуг».

Цим розпорядженням було зобов’язано всі управління і відділи райдержадміністрації, а також Хмільницьку Центральну районну лікарню, Хмільницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги, Хмільницьку районну стоматологічну поліклініку, які є розпорядниками бюджетних коштів, з 04 травня 2016 року здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг з використанням системи електронних закупівель.

Варто зазначити, що це розпорядження стосується не всіх закупівель, а лише тих, які є:

  • для товарів – від 20 000 грн.;
  • для робіт з будівництва, реконструкції, капітального або поточного ремонту приміщень та споруд від 1 000 000 грн.

Для того, щоб всі замовники отримали необхідні знання та навички щодо здійснення електронних закупівель, розпорядженням передбачено проведення відповідного навчання, яке має відбутися в період з 10 по 20 квітня. Організувати таке навчання мають Фінансове управління райдержадміністрації спільно з відділом економічного розвитку та міжнародних відносин райдержадміністрації з залученням фахівців громадської організації «ПРАВО».

Варто зазначити, що органам місцевого самоврядування Хмільницького району було рекомендовано здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг у відповідності до затвердженого розпорядження.

Також управлінню державної казначейської служби було рекомендовано забезпечити реєстрацію юридичних зобов’язань розпорядників коштів державного та районного бюджету із закупівлі товарів, робіт та послуг, виключно за наявністю у відповідних договорах посилань на код проведених електронних торгів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *