Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.06.2014

ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ПРОПОНУЮТЬ ГУБЕРНАТОРУ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЦВК

images (1)Депутати Хмільницької міської ради підтримали пропозицію депутата Володимира Шеремети щодо звернення з клопотанням до губернатора Вінниччини. Предметом звернення стало використання комп’ютерної техніки, яку свого часу ЦВК закупила для проведення виборів до Верховної Ради України.

На виконання Закону України “Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року” Центральною виборчою комісією було закуплено комп’ютерну техніку для трансляції виборчого процесу з дільниць в день виборів.

Відповідно до Порядку використання програмно-апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії, після завершення роботи системи відеоспостереження зберігання комп’ютерної техніки забезпечується обласною адміністрацією на підставі укладених із ЦВК договорів про безоплатне відповідальне їх зберігання.

Згідно з укладеним договором на відповідальному зберіганні у Вінницькій обласній державній адміністрації зараз перебуває 1 609 програмно-апаратні комплекси та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення.

Фактично зазначене вище обладнання не використовується. Технічно та морально застаріває, що призводить до неефективного його використання.

В свою чергу Порядок використання програмно-апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення, зазначає, що обласна адміністрація може використовувати програмно-апаратні комплекси системи відеоспостереження за погодженням із Центральною виборчою комісією.

Зважаючи на ситуацію що склалася, депутати звернулися до голови Вінницької облдержадміністрації з пропозицією звернутися з відповідним клопотанням до Центральної виборчої комісії, з проханням погодити використання програмно-апаратні комплекси системи відео спостереження вінницькою ОДА, передбачивши можливість передачі прав на користування зазначеним обладнанням органам місцевого самоврядування Вінницької області.

Незабаром звернення хмільницьких депутатів буде направлено губернатору Вінниччини Анатолію Олійнику.

2 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ПРОПОНУЮТЬ ГУБЕРНАТОРУ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЦВК

AA
27.06.2014 at 20:43

да-да-да ! Все вам !!!!!. Поставите на кожному кроці камери, зробите штаб в “бібліотеці для дорослих”, і будете дивитися хто поставить вагончика, хто куди ходить,хто на чому їздить,і хто робить не правові вчинки, і так далі !!!!!
До чого цей лист, ви хоть самі зрозуміли ???

Віталій
27.06.2014 at 20:50

))))))))))))))))))) А в “розумну” голівоньку не приходила думка, що зазначене обладнання, зокрема ноутбуки, зможуть використовувати структурні підрозділи міської ради?))) До чого тут взагалі бібліотека і т.д.?)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ржу німажу))))))))))))))))))))))))))))))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *