Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.07.2013

ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ТАКИ ДОБИЛИСЯ СВОГО

gerbНа офіційному сайті міста Хмільника з’явилася інформація про те, що, відповідно до розпорядження міського голови, 16 липня відбудеться чергова сесія Хмільницької міської ради.

Першим питанням порядку денного зазначено наступне: «Про результати роботи тимчасової контрольної комісії з перевірки рішень міської ради, які не відповідають озвученим на сесіях».

Нагадуємо, що не внесення саме цього питання першим номером до порядку денного сесії, яку було зірвано 27 червня, стало причиною того, що депутати зірвали проведення пленарного засідання сесії. 

8 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ТАКИ ДОБИЛИСЯ СВОГО

LEON
05.07.2013 at 21:19

Початок сесії багатообіцяючий, можна сказати, що артпідготовка вже пройшла, і постріли були близькі до цілі. Головне добити “ворога” в його логові а не випустити його в обійми іншого міста.

Хмільничанин
05.07.2013 at 21:20

І правильно зробили . а скільки ж депутатів можна робити цапами віддувайлами , які потрібні тільки для того , щоб бездумно піднімали рури при голосуванні і таким чином давали паплюжити громад міста.

жора
05.07.2013 at 23:00

Молодці депутати які вчасно визначили нутро злодіїв.Владу у Хмільнику потрібно міняти як смердючі шкарпетки, після тих злодіянь що вони витворяють! Потрібно чітко ставити в стійло тих керівників які прийшли до влади не для блага громади, а заради власної кишені, і при цьому на тлі тотальної бідноти чванитись джипами, поїздками до Туреччини за тисячі доларів….. де такі кошти взялись у держслужбовців , можливо наслідство? В голові у нормальної людини невкладається вислови мера про хабарі (про які він мав повідомити правоохоронців) про те що його безкоштовно годують підприємці, налагодив стосунки з підприємцями (хоча 90 відсотків підприємців його ненаведять) прийде день коли васі прийдеться повертати видурені гроші! А якщо про все це простіше то вася банальний брехун та нікчема який невміє визнавати власних помилок, і хрен би з ним якби від цього не страждали люди .

Віталій
06.07.2013 at 15:02

Щось я не зрозумів… На Офсайті зазначається. що має бути саме 42 сесія… Чому ж 42? Має бути 43… Тому що 42, яку зірвали, була офіційно відкрита і офіційно закрита… Пролунали гімни – я це точно пам’ятаю… І не важливо , чи були затверджені рішення – сесія фактично відбулася. Тобто наступна має бути саме 43… Чи я помиляюся?

LEON
06.07.2013 at 21:09

Тут багато чого не зрозуміло,не зрозуміло чому цих два твердолобих не розуміють, що їм необхідно залишити міську владу. Останній час апарат міської ради допускає помилку за помилкою а їх роботу ніхто не контролює. Такого безладу ще не було.

жора
07.07.2013 at 00:18

Для груші та петруші саме страшне таємне голосування, от тоді вони зрозуміють хто є ху! Можливо тоді вони зрозуміють не двоє депутатів колотять ,а троє їх всього підтримують. І нехай сидіти втрьох веселіше…..

Хмільничанин
08.07.2013 at 20:36

Яким би голосування не було вася ні під яким предлогом не хоче віддати петю правосуддю , бо петя ж каже і видно це правда , що вася без нього нічого не годен.

Віталій
08.07.2013 at 23:42

На Офсайті виправили номер сесії. Саме 43, а не 42 має відбутися… Дякую… http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=68677

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *