Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.01.2016

ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ВИМАГАТИМУТЬ ВІДСТАВКИ ЯЦЕНЮКА

630681На Офіційному сайті міста Хмільника оприлюднено проект рішення міської ради «Про звернення до Верховної ради України з вимогою відставки уряду та Прем’єр-міністра А. Яценюка». До проекту рішення додається саме звернення до Верховної Ради України, яке ми й пропонуємо до вашої уваги:

ЗВЕРНЕННЯ

до Верховної ради України

щодо відставки Уряду та Прем’єр-міністра А. Яценюка

Результатом року діяльності Уряду на чолі з Прем’єр-Міністром А. Яценюком, який прийшов до влади на крові Героїв Революції Гідності та російсько-української війни, стало божевільне зростання комунальних тарифів, урізання соціальних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення, свавілля каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за грати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів. Замість того, щоб вживати дієві управлінські заходи для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців А. Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ,  лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів.

Незважаючи на обіцянки у 2013 році ще тоді опозиціонера А. Яценюка зменшити тарифи на природний газ, електроенергію та комунальні послуги за ініціативи його ж уряду з 1 квітня 2015 р. у рази було збільшено тарифи на енергоносії для населення без будь-яких на те економічних обґрунтувань. Газ власного видобутку відданий у розпорядження олігархів, а населенню продають набагато дорожчий імпортний газ. Мільярди кубів газу зникають на потреби “спільного користування” з приватними структурами. А уряд вже витратив понад 1 млрд. доларів на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу знаючи, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує.

Уряд обіцяв зростання економіки вже з початку 2015 року, а натомість довів її до стану глибокої стагнації. Падіння спостерігається по всіх секторах реальної економіки: будівництво – на 20,8%, транспорт – від 8,4% до 13,9%, сільське господарство – 4,4%, роздрібна торгівля – 21,7%.

Завдяки «старанням» Уряду Яценюка курс гривні впав на 53 %, допущено рекордну за останні 20 років інфляцію – 39,5 %, а соціальні стандарти за цей час підвищено лише на 13%. ВВП на душу населення скоротився на 21,2% (до 3070 дол.). Середня зарплата в Україні знизилася втричі (до 141 євро), а середня пенсія впала до 71 євро (зі 133 на початок 2014 року), скасовано пільги «чорнобильцям», скорочено соціальні виплати по догляду за дитиною. Продукти подорожчали на 60%, ліки – на 83%, товари для дому – на 97 %, транспорт – на 60 %. Безпрецедентно зросли тарифи на послуги ЖКГ – в 5,5 разів. Заборгованість по виплаті заробітної плати зросла з 1,3 до 1,9 млрд. грн. – рекорд за останні 10 років. А за рівнем безробіття Україна відкинута на рівень 2010 року. Як наслідок, 80 % українців живе за межею бідності.

В чому справді уряд Яценюка досягнув “успіху”, так це в небачених до цього обсягах корупції. А. Яценюк та його уряд ігнорують підтверджені перевірками Держфінінспекції факти багатомільярдної корупції та не вживають заходи щодо відшкодування нанесених державі збитків. Покараних за корупцію немає. Кримінальні провадження не доведені до суду. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Немає реакції на підтверджені СБУ корупційні дії чинного уряду та інших державних посадових осіб, умисно спрямованих на доведення до банкрутства державних підприємств.

Міжнародного розмаху набув корупційний скандал з народним депутатом України Миколою Мартиненком – одним з головних спонсорів політичної сили Арсенія Яценюка. Прокуратура Швейцарії звинувачує його компанію Bradcrest Investments в отриманні на її рахунок “відкату” у сумі 15-20% від контракту між держкомпанією “Енергоатом” і чеським заводом “Шкода”.

На відсутність результатів у боротьбі з корупцією за останній час вказали всі без виключення західні партнери і, зокрема. Віце- президент США Джозеф Байден, який нещодавно виступав в українському парламенті. Жоден орган по боротьбі з корупцією не запрацював, а їх формування супроводжують корупційні скандали і постійні звинувачення у непрозорості.

Ми, депутати Хмільницької міської ради Вінницької області – представники політичних сил, які брали участь у місцевих виборах, виконуючи свій обов’язок перед громадою м. Хмільника, вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання відставки Уряду під керівництвом А. Яценюка за підсумками року його діяльності за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією.

31 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ВИМАГАТИМУТЬ ВІДСТАВКИ ЯЦЕНЮКА

коля
19.01.2016 at 13:18

сашко поліщук сходить помалу з розуму.

Неверю
19.01.2016 at 17:50
.зоро
19.01.2016 at 21:27

НЕВЕРЮ А ВИ ТАМ БУЛИ БАЧИЛИ . ЦЕ КРУГОИ ДЕ СТОЯТЬ НАШІ ВІЙСЬКА ВОНИ ОТАК ОДІТІ. хТОСЬ ТРИМАЕ ІІ ЧИСТУ ЩОБ ПЕРЕОДІТИСЬ ХТОСЬ ДОДОМУ ВИСЛАВ А ХТОСЬ ОДІВАЕ. ЦЕ СТАНДАРТНА СИТУАЦІЯ ОДЕЖУ СОЛДАТИ УСІ ОТРИМУЮТЬ. ВОНИ ВОЮЮТЬ У ЧОМУ ЛЕГШЕ І УДОБНІШЕ ТАК ЩО НЕ ЛЯКАЙТЕ НАРОД а те що нацики краще питань не має ми демократична краіна не згоден доказуй свою правоту .Ато одні на Майдан а другі за гроші на антимайдан.

хмільничанин
19.01.2016 at 22:34

патріот поліщук з компанією часто світиться в ресторані лєсний і цим самим піддержує російських окупантів ,бо хазяйці лєсного нещодавно путін вручив орден за заслуги… , мабуть за роботу лєсного і бабло яке віддають щирі “українці” для піддерщки економіки росії.Оце ПАТРІОТИЗМ до своєї країни.

Йо
19.01.2016 at 23:49

А ви, хмільничанин мабуть і самі з Лісного не вилазите, раз Поліщука часто бачите там!

Неверю
20.01.2016 at 07:07

.зоро Ви погано бачите, чи шоколад рошен відробляете?
Этими фотографиями можно завершать дискуссию о реформах в армии
А ось і автор, який там був і якому рошеновський шоколад по барабану!
Для .зоро який не лякае
народ

Неверю
20.01.2016 at 07:36

А шо .зоро цього не знав ???
Волонтер Шматко отвісила шмат правди на всю країну.

19 января 2016, 19:45
Оборонный бюджет-2016 направлен на защиту власти от нового «Майдана» — Жданов
На финансирование Нацгвардии, полиции и МВД в госбюджете на 2016 год заложено больше средств, чем на развитие армии. Как заявил в эфире радиостанции Голос Столицы эксперт Олег Жданов, подобное распределение финансов связано с тем, что нынешние власти опасаются волны протестов, при этом внутренние угрозы для руководства страны серьезнее, чем внешние.

В 2016 году расходы на оборону, заложенные в государственном бюджете, составят 5% от ВВП страны. При этом на Вооруженные Силы выделено чуть менее половины средств. Остальное финансирование достанется МВД, Нацгвардии и полиции. Силовые ведомства в совокупности получат почти 65 миллиардов гривен, из которых 41 млрд пойдет на обеспечение работы министерства внутренних дел, 9 млрд — на работу Нацгвардии и почти 15 млрд грн — Нацполиции. При этом Минобороны получит только 55,5 млрд грн. В целом же на оборонный сектор из госбюджета будет выделено порядка 113,5 грн.
Распределение оборонного бюджета в эфире радиостанции Голос Столицы прокомментировал военный эксперт, полковник запаса Олег Жданов.
Достаточно ли средств выделено в бюджете для Минобороны?
– Министерство обороны у нас финансируется по остаточному принципу. На первом месте у нас стоит полиция, на втором месте – Нацгвардия, и на третьем месте – Минобороны. Получается, для руководства страны внутренние угрозы опаснее внешних. Сейчас у нас, фактически, замороженный конфликт, поэтому фокус перемещается внутрь страны. Существует боязнь того, что люди могут снова выйти на протесты, и руководству страны нужно быть гарантированно защищенным от нового «Майдана». Поэтому так и разделен бюджет между силовыми ведомствами.
Читать полностью здесь.

????
20.01.2016 at 08:29

Йо.
Хмільничанин, це мабуть депутат Околодько, адже кажуть, що в нього в паспорті прописка – Ресторан “Лісний”.

ОгО
20.01.2016 at 13:32

Дане звернення не заслуговує стільки уваги, як ви думаєте. Які будуть наслідки від його прийняття аж ніяких, ну “Свобода” ще раз нагадає про своє існування і своє переживання за долю людей. Більше на нашу увагу заслуговує інший проект рішення Хмільницької міської ради “Про внесення змін до рішення 78 сесії Хмільницької міської ради  6 скликання  від 25.06.2015р. № 2250 «Про встановлення  податку на майно» (зі змінами) та приведення у відповідність до змін  у податковому законодавстві окремих рішень Хмільницької міської ради”, а саме : 1.1.2. у пп.1.5.1 п.1.5 «Пільги із сплати податку»:
– цифри «90», «240», «330» замінити на цифри «60», «120»,«180» відповідно.
– абзац шостий викласти в наступній редакції :
«Хмільницька міська рада встановлює пільги з податку, що
сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової та/або нежитлової
нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб,
громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій
України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом
порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої
такими статутами (положеннями). Пільги з податку, що сплачується на
відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб
визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів. Пільги з
податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової
нерухомості, встановлюються в залежності від майна, яке є об’єктом
оподаткування»; тобто більшість Хмільничан обкладуть додатковим податком, ось про що треба думати всім, а не про відставку Яценюка якого давно й так пора гнати.

виктор антип
20.01.2016 at 16:50

Так це Яценюк керує нацбанком,генпрокуратурою і т.д???
Тільки Яценюк починає “ображати”апетити головних злодіїв-так відразу реакція…

Тендер на использование 480 млн грн “киотских” денег выиграла фиктивная компания из Донецка.
Об этом в ходе заседания Кабмина заявил премьер-министр Украины Арсений Яценюк…
“Сейчас мы, в конце текущего года, приняли решение о том, что надо провести честный и прозрачный публичный тендер для того, чтобы приобрести элементы внешнего уличного освещения и для того, чтобы уменьшить энергопотребление в стране. Для того, чтобы в школах, больницах, на улицах, по всей стране, было новое качественное освещение. Дали поручение провести тендер, новая власть, новые руководители государственных компаний. Государственная компания “Украинские экологические инвестиции”, проводит тендер на освоение 480 млн грн бюджетных денег. Все как книжка пишет, по закону, провели тендер, выиграла компания. Компания называется “Агротехбуд”. 30 декабря прошлого года на рассмотрение правительства вносится еще и постановление, сделать предоплату на компанию “Агротехбуд” в размере до 75% от 480 млн. То есть дать возможность осуществить предварительную оплату 400 млн грн на компанию для приобретения новых энергоэффективных элементов освещения. И здесь происходит такая история. Появляется информация 30 числа, я постановление не подписал о предварительной оплате. Почему не подписал? Потому что 30 числа появляется информация о том, что компания “Агротехбуд” зарегистрирована в квартире, никогда не занималась никаким видом деятельности, заявленным при представлении тендерной документации. Директор компании и владелец компании, изменился буквально за несколько дней перед проведением тендера и стал по регистрации в городе Донецке. Я даю указание Госфининспекции проверить проведения тендера. Выясняется, ГФС сообщает о том, что субъект предпринимательской деятельности – фиктивный. Директор – фиктивный. Учредители, которые якобы подписывали протокол о том, чтобы принимать участие в этом тендере, дают показания о том, что они никакого протокола не подписывали и 400 млн грн просто хотели украсть”, – рассказал Яценюк.

хмільничанин
20.01.2016 at 17:06

Шановний “знак”питання , так і ти мабуть патрїот росїї раз знаєш що там вїдбувається ї хто туди ходить.

.
20.01.2016 at 17:54

хмільничанин
19.01.2016 о 22:34
то таки пукін лічно літав в сургут щоб мадам шакулі ордєн вручіть?

а то парашен, такий жє як ви указали ордєн, главрачу профспілкового санаторію галаченку(за успєшноє разграблєніє і довєдєніє до ручкі)-новою почтою вислав..

igor
20.01.2016 at 20:55

КОЛЯЯЯ з якого “будуна “ти взяв що Поліщук сходить з ума ти візьми цей ум і плиліпи собі от і тоді подивися І до хмільничанина питання ти дійсьно бачив поліщука в лісному чи тільки пи…

igor
20.01.2016 at 21:21

щоб поліщук був в лісному це нонсес

Sergiy
21.01.2016 at 15:08

Dam 200 grn za foto Polishchuka v lisnomu

Хмельничанка
21.01.2016 at 16:18

По-моєму,ніхто не забороняє нікому в ресторани ходити,і Поліщуку теж. Ресторани для того,щоб відпочивати там. І кому яка різниця,хто туди ходить і з ким. І 90 % відвідувачів ПОФІГ,чий то ресторан,люди йдуть ВІДПОЧИТИ. А звиздить той,хто не має змоги туди ріти…

333
21.01.2016 at 16:53

От вже Поліщук комусь заважає! І справді, кому яке діло, хто куди ходить. Якщо ” першим ліцам” міста все дозволено.

виктор антип
21.01.2016 at 17:34

Sergiy
21.01.2016 о 15:08 Dam 200 grn
Видать дитинка нащедрувала?-аж 200 гр!
Sergiy!vu spavdi mirkyete cho kameru-videosposteregennia tilko polichyk kontrolirye?
v tomy kabaky proslyshka byla vstanovlena che y 1984 rotsi!

Віталій
21.01.2016 at 18:19

Sergiy, а давайте я Вам своє фото скину!))) 200 грн – то нормальні дєньгі))) Я і в “Лісному”, і в “Дежавю”, і ще в кількох ресторанах сфоткаюся))) А чим моє фото гірше від Поліщукового?)))

igor
21.01.2016 at 20:45

антип ати не прав!!!!

igor
21.01.2016 at 20:58

Вітаалій ти що не бачиш шо хтось “завідуе” Поліщукові” і починае його обсир….те що поліщук може позволити собі не тільки “лісний” це не означае що він х людина “хто плюе в перід ,оглянись втебе спина опльована”
тай фото тут ні дочого

igor
21.01.2016 at 21:07

ДУРДОМ

сашко
22.01.2016 at 23:16

Як на мене то вжн краще відпочивати в старому місті ніж в лесному , де ціни вже зашкалюють . а офіціанти на вскидку опреділяють чи садити клієнтів чи завалити мінімальний заказ так по 200 грн з людини

виктор антип
23.01.2016 at 00:52

на 17-х народних депутатів з Вінничини працюють 335 помічників. Інші висновки робіть самі…

регіонал Петро ЮРЧИШИН – обраний у виборчому окрузі №13, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка». Інформація про виступи відсутня. Подано 4 запити. 32 рази виступив суб’єктом законодавчої ініціативи.

Має 23 помічники-консультанти. З поширенням дії Закону України «Про державну службу»: Гашков Володимир Миколайович, Крилова Лілія Анатоліївна. За строковим трудовим договором на постійній основі: Барецький Володимир Іванович, Єременко Марія Сергіївна, Маташ Сергій Петрович, Поліщук Ірина Вікторівна, Савчук Юрій Васильович, Супрун Анна Василівна.

На громадських засадах: Аліменко Олександр Юрійович, Білик Микола Анатолійович, Гордійчук Олег Володимирович, Годз Віктор Іванович, Коломієць Олег Анатолійович, Кравчук Олександр Миколайович, Мичківський Олег Павлович, Мороз Сергій Миколайович, Оліх Віталій Васильович, Осаволюк Світлана Василівна, Поліщук Нінель Аполінарівна, Пугач Андрій Олександрович, Синицький Леонід Анатолійович, Томашук Олег Володимирович, Халус Дмитро Миколайович, Ярова Галина Григорівна.

У 2011-2012 роках Петро Юрчишин сам був помічником депутата-народника Василя Чернія. Потім була невдала спроба пройти до парламенту, згодом ще одна, але вдала. Сьогодні помічники Юрчишина – найдосвідченіші серед консультантів всіх вінницьких обранців. Одразу 4 помічники працювали у нардепів п’яти скликань поспіль. Більшість цих депутатів-роботодавців належали до фракції Партії регіонів – Є.Кушнарьов, В.Олійник, Г.Смітюх, Е.Матвійчук, К.Ващук. Чимало серед помічників нардепа Юрчишина і представників рідного Хмільницького району. Насамперед, це – екс-голова РДА,регіонали Олег Томашук та його заступник Сергій Маташ. Також серед штатних помічників Юрчишина є колишній заступник голови облдержадміністрації (2010-2013рр.) Володимира Барецького. Або ж це його повний тезко.

Неверю
23.01.2016 at 05:21

Таких слуг народу потрібно судити разом з шокіним!
Депутати якІ кришують шокІна.

Неверю
23.01.2016 at 06:03

Сядет ли в тюрьму Порошенко? “Так же, как Тимошенко совершила преступление при подписании смертельных для Экономики Украины газовых контрактов, так и Порошенко готовится совершить преступление при продавливании смертельных для украинской государственности изменений в Конституцию, навязываемых путиным…
Вопрос более чем актуальный. Порошенко в январе 2016 года находится в таком же положении, как Тимошенко в январе 2009”
Вопрос: когда и на сколько сядут в тюрьму президент, спикер, секретарь СНБО и депутаты, которые пойдут на преступные изменения в Конституцию и подделку результатов голосования? И успеют ли они добежать до тюрьмы, чтобы спрятаться там от гнева униженного и оскорбленного украинского Общества?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *