Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.08.2014

ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ ДОСТРОКОВИХ ВИБОРІВ

gerb

Хмільницька міська рада, за ініціативи міської організації ВО «Свобода»,  затвердила звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо необхідності вжиття заходів для припинення повноважень Верховної Ради та проведення дострокових парламентських виборів.

Пропонуємо для ознайомлення сам текст звернення Хмільницької міської ради…

ЗВЕРНЕННЯ

Хмільницької міської ради до Президента України П.Порошенка та голови  Верховної Ради України О.Турчинова

з проханням вжити заходів для дострокового припинення повноважень Верховної Ради України VII скликання

Ми, депутати Хмільницької міської ради  переконані, що достроковими виборами президента український народ розпочав процес оновлення влади. Наступним кроком має стати проведення  дострокових виборів Верховної Ради. Україна має обрати новий парламент, здатний ухвалити закони,  які демонтують існуючу олігархічно-корупційну систему влади, дозволять громадянам реально контролювати владу і стати справжніми господарями в своїй державі.

Проведення дострокових виборів парламенту підтримує абсолютна більшість українців. Це вимога Революції гідності і вона має бути виконана.

В умовах протистояння російській агресії перевибори Верховної Ради є ключовим завданням для очищення влади від агентів Москви і олігархів, зміцнення національної безпеки та створення сильної проукраїнської депутатської більшості в новому  парламенті.

Перевибори дозволять очистити парламент від посібників Путіна, депутатів з фракцій партії регіонів та партії комуністів, що послідовно саботують прийняття законів, які спрямовані на протидію російській агресії та цим фактично підтримують терористів.

Нинішній склад Верховної Ради є найбільшою загрозою для реваншу корупційно-олігархічного режиму, зради національних інтересів та капітуляції перед вимогами російського агресора.

В чинному скликанні парламенту більшість депутатських мандатів належить колишнім однопартійцям і попутчикам Януковича, в той час, коли фракції політичних сил, що разом з народом здійснили Революцію гідності, налічують всього лише 165 народних депутатів і самостійно не можуть ухвалити жодного рішення.

Колишні попутчики Януковича послідовно  ігнорують ухвалення принципових, з точки зору вимог Революції гідності, законів, зокрема про люстрацію, про відновлення довіри до судової системи, про відкриття державного реєстру прав власності на нерухоме майно, про заборону комуністичної ідеології, про скасування недоторканності народних депутатів, Президента та суддів, про запровадження відповідальності народного депутата за порушення принципу особистого голосування тощо.

Вже третій місяць колишня депутатська більшість Януковича не дає згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів, які організували ухвалення диктаторських законів 16 січня цього року, а також депутатів, які зрадили Україну і стали посібниками російського агресора.

Така бездіяльність та саботаж в парламенті є злочинними, тому їй має бути покладено кінець.

Тому, ми депутати Хмільницької міської ради  звертаємося до голови Верховної Ради України О.Турчинова  з проханням невідкладно розглянути та прийняти у Верховній Раді України закон про вибори парламенту за новою виборчою системою  – пропорційною системою з відкритими списками. Відповідні законопроекти  вже є зареєстровані у секретаріаті Верховної Ради України. Це дозволить суттєво посилити вплив громадян на формування персонального складу нового парламенту та мінімізувати корупційні та адміністративні загрози існуючої змішаної виборчої системи

Також ми  звертаємося до  Президента України П.Порошенка з проханням  вжити заходів для дострокового припинення повноважень парламенту VII скликання, відповідно до статті 90 Конституції України.

Ми сподіваємося на ваше розуміння потреби кардинального оновлення влади в Україні, адже у  разі збереження чинної змішаної системи виборів, впровадженої під вигоду колишнього режиму Януковича, радикальне якісне оновлення парламенту зреалізувати буде практично неможливо.

7 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ ДОСТРОКОВИХ ВИБОРІВ

Anna Boyko
10.08.2014 at 14:24

Який тут конструктив?! Ви би ділом зайнялися, політичним питаннями займається ВРУ 🙂 А ще краще рекомендували депутатам парламенту внести зміни до виборчого законодавства – те що потребує громада. Перевибори зараз потрібно стартувати обережно, бо якщо не буде змін до виборчої системи – почнеться Майдан-3

Роман Марійчак
10.08.2014 at 19:54

Аня, якраз у зверненні депутатів Хмільницької міської ради до депутатів парламенту і йдеться про проведення позачергових виборів до парламенту за новою виборчою системою – пропорційною системою з відкритими списками (третій абзац з кінця).

Віталій
10.08.2014 at 21:10

Романе, ти всерйоз думаєш, що це на краще? Я маю на увазі пропорційну систему та відкриті списки…

володимир
10.08.2014 at 22:16

Головне щоб юрчишин не проліз випадково! А то будемо мати свого лозинського з батогом!

LEON
11.08.2014 at 06:39

Що значить, щоб юрчишин не проліз випадково. Туди не лізуть а обирають і обираємо ми. Все буде залежати від нас і від того, яку партію він вибере на цей раз?

Роман Марійчак
11.08.2014 at 11:53

Для тих кого цікавлять проекти законів щодо пропорційної системи з відкритими місцевими виборчими списками пропоную ознайомитись із законопроектом свободівця Руслана Кошулинського.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=51181

LEON
12.08.2014 at 09:20

Пане Роман Марійчак, проект закону це ще не ЗАКОН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *