Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.05.2012

Хмільницькі діти навчатимуться в класі, де 43 учні?

Оптимізація мережі класів в Хмільнику може призвести до формування класу, в якому навчатимуться 43 учні. Під час наради, директорам Хмільницьких шкіл поставлено завдання – з 1 вересня 2012 року сформувати класи з середньою наповнюваністю 27 учнів. Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

В Хмільницькій школі №2 таке об’єднання може призвести до формування одного класу, в якому буде навчатися 43 учні. Батьки учнів 4-х класів звернулися з листом на ім’я міського голови Хмільника Василя Грушка з проханням втрутитися в ситуацію та не допустити такої «оптимізації», так як, на думку батьків, таке об’єднання призведе до порушень Державних санітарних правил і норм утримання навчальних закладів та організації навчального процесу.

http://pravongo.org/43-uchni-v-odnomu-klasi-tse-normalno-batky-uchniv-odnijeji-z-shkil-hmilnyka-protestuyut-proty-objednannya-klasiv/

Чи обговорювалося питання звернення батьків на нараді наразі невідомо.

Завтра спливає визначений законодавством термін, на протязі якого батькам мають дати відповідь на їх колективне звернення.

Чи наважаться таким чином об’єднати класи в другій школі – покаже час. Сподіваємося, що слова про те, що «одним із пріоритетних завдань розвитку Хмільника є підвищення якості надання освітніх послуг громадянам міста» не залишаться просто словами.

5 Comments on “Хмільницькі діти навчатимуться в класі, де 43 учні?

Віталій
09.05.2012 at 23:37

Справді, завтра спливає термін, передбачений Законом України “Про звернення громадян”. Цікаво, якою буде відповідь міського голови? Сподіваюся, що ми зможемо її оприлюднити…

Небайдужий
09.05.2012 at 23:54

так ще ж “поштовий обіг”… Чи ви особисто підете за відповіддю? 🙂

Віталій
09.05.2012 at 23:59

Я – ні… Не я ж підписував того листа… Але сподіваюся, що ми все ж таки зможемо ознайомитися з відповіддю…

і шо?
10.05.2012 at 08:27

діалог тіпа: ” А попидєть” 

Віталій
11.05.2012 at 22:22

Лист вже маємо… Скоро читачі зможуть з ним ознайомитися…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *