Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.05.2016

ХМІЛЬНИЦЬКІ ГРЕКО-КАТОЛИКИ ТАКИ МАТИМУТЬ СВІЙ ХРАМ

456Депутати Хмільницької міської ради проголосували за надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою подальшого оформлення права постійного користування для будівництва та обслуговування храму.

Якщо не буде ніяких перешкод, то незабаром в Хмільнику, по вулиці Станційній, може з’явитися храм греко-католицької громади.

Як проголосували депутати за це питання можна побачити ТУТ.

9 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКІ ГРЕКО-КАТОЛИКИ ТАКИ МАТИМУТЬ СВІЙ ХРАМ

Небайдужий
06.05.2016 at 11:50

З одного боку добре, що конкурентне середовище на ринку свічок, іншої культової атрибутики та магічних послуг в місті Хмільнику покращується, а з іншого сумно, що будується не багатоквартирне житло, нові виробництва, заклади освіти, культури чи охорони здоров’я, а буівля, яка окрім естетичної, не несе ніякої користі для громади. До того ж від релігійних організацій бюджет не отримує абсолютно ніяких надходжень, як від звільнених від будь-якого оподаткування 🙁

Сергій
06.05.2016 at 14:47

А яка адреса? Це біля пожежної ?

Михайло Бардин
06.05.2016 at 15:07

Шкода, що Ву Небайдужий вимірює життя тільки майновою міркою.
Україна вистояла у віках, тому що духовне було завжди вищим за матеріальне.
Вітаю Хмільницьку громаду з належним і рівновправним вирішенням питання ставлення до різних християнських конфесій.

Небайдужий
06.05.2016 at 23:03

пане Михайле Бардин! Мушу вам відповісти, оскільки ви перейшли на обговорення моєї скромної персони 🙂

1. “Небайдужий вимірює життя тільки майновою міркою”
Звідки така інформація і чому ви так в цьому впевнені? Ви дійсно вважаєте, що люди, котрі не вірять в реальне існування різноманітних літературних, казкових, міфічних та фольклорних персонажів цікавляться виключно матеріальними благами? Не вірю 🙂

2. “Україна вистояла у віках”
Який смисл ви вкладаєте в словосполучення “вистояла у віках” і про яке державне утворення з назвою Україна ви говорите? Не зовсім розумію, що ви конкретно маєте на увазі…

3. ” тому що духовне було завжди вищим за матеріальне.”
У яких осіб конкретно “духовне” було “вище за матеріальне”, в чому це проявилося і яким чином це призвело до того, що “Україна вистояла у віках”?

Між іншим моє ставлення до усіх конфесій (не тільки християнських) також абсолютно однакове, незалежне і рівноправне. Тому, усе те, що я говорю про майбутній торгово-розважальний заклад УГКЦ стосується й усіх інших культових будівель усіх інших релігійних конфесій на території міста. Не бачу жодної причини надавати їхньому бізнесу будь-які податкові пільги, а також дивитися “поміж пальці” на факти грубого й нахабного порушення деякими з них вимог законодавства тієї самої України, яка “вистояла у віках” (говорю про незаконно збудований заклад біля міської бані). Кожен, хто в цій державі заробляє, має чесно і на рівних з іншими сплачувати податки. Без будь-яких пільг і преференцій. До речі, світовий досвід беззаперечно доводить, що такий підхід сприяє збереженню державності будь якої нації значно ефективніше, аніж безподаткова торгівля свічками та надання магічних послуг культовими організаціями.

Незалежна
06.05.2016 at 23:08

А я повністю підтримую коментар що нема побудов на квартирне житло,культури чи охорони здоров’я.Це насамперед головна проблема для багатьох молодих пар та і взагалі.Ідея добра що до храму,але для такого міста як наш Хмільник храмів достатньо на мій погляд.Так що шановні, займіться реально серйозними справами які порадують громаду.І майнова мірка,як вище прокоментували не цікава для людей заможних та тих що проживають у достатку((Так що шановні не тим Ви займаєтесь “депутати”)

Вадим
07.05.2016 at 12:04

Шановний небайдужий дуже піклується про дотримання закону, коли йде мова про розміщення церкви коло річки. Нагадаю, що всупереч закону біля річки розміщено також ряд торгових точок різних підприємців.
По-друге, писати про побудову житла, закладів освіти і культури за рахунок міського бюджету – це популізм на рівні 12-річної дитини або пенсіонера-совка.

xumka
07.05.2016 at 13:47

Може декотрим невігласам які проти будівництва дому господнього,чи тим хто має таку думку через неосвіченість(ніч розуму) чи недосвідченість через юний вік,невідомо що в Україні приміщень церков рассейського гундяя так і їх попів більше ніж в самій раші!
Так що необхідно ще звернутись до нашої їудейської влади щоб повернула синагогу(ванне відділення украденого в споживспілки санаторію радон) -місту!

Віталій
07.05.2016 at 13:51

А нафіга воно місту?))) Якщо вже й повертати, то не місту, а єврейській громаді)))

Небайдужий
07.05.2016 at 15:07

Вадим писав: “Нагадаю, що всупереч закону біля річки розміщено також ряд торгових точок різних підприємців.”

А ну, нагадайте. Тільки, будь ласка з конкретними прізвищами і адресами тих незаконно збудованих торгових точок.
І ще, нагадаю, для осіб з надзвичайно високим рівнем розвитку, типу шановного пана Вадима, що порушення закону одними людьми не дає ніякого права порушувати його іншим. Сподіваюся, розуміння цієї простої істини, підніме ваш і без того високий рівень розвитку, ще вище над 12-річними школярами і пенсіонерами-совками.
До речі, а де ви, шановний пане Вадиме, прочитали, що хтось виступає за “побудову житла, закладів освіти і культури за рахунок міського бюджету”? Чи ваш неймовірно високий рівень розвитку дозволяє читати те, чого людина не тільки не написала, а навіть і не подумала? Бажаю стрімкого підвищення рівня розвитку, співвимірного з рівнем розвитку школярів і пенсіонерів! 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *