Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

20.02.2014

ХМІЛЬНИЦЬКІ РЕГІОНАЛИ ПРИПИНИЛИ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

znakКерівництво Хмільницької міської організації Партії регіонів звертається до своїх партійців та усіх хмільничан з приводу загрозливої політичної ситуації, що склалася на сьогодні в нашій країні.

Ми не хочемо, щоб в країні та Хмільнику, зокрема, панував безлад та беззаконня, коли людей звинувачують у бідах інших, нищать бізнес, переслідують за власні погляди та політичну приналежність. Нас в черговий раз втягують в політичні ігрища, а саме: боротьбу за владу – осуджують за корупцію, соціальну нерівність, відхід від європейського курсу, свавіллі правоохоронних органів, прислужуванню режиму та в інших бідах!

У звязку із  вкрай важкою соціально-політичною ситуацією  в  країні  та діями влади і опозиції,  які не сприяють виходу з політичної кризи, а лише посилюють напругу в суспільстві,  Хмільницька міська організація Партії регіонів повідомляє про те, що:

– з 10.02.2014 голова Хмільницької міської організації Партії регіонів Анатолій Реп’ях склав свої повноваження та передав керівництво парторганізацією заступнику Ніжельському О.С.

– Рішенням Ради Хмільницької міської організації Партії регіонів від 19.02.2014 року Хмільницька міська організація Партії регіонів припинила свою діяльність.

Нам не соромно перед виборцями за нашу багаторічну діяльність на території нашого міста, за яку ми готові відповідати і звітувати. Не важливо в якій Ви партії, важливо те, що зробили Ви для свого народу.

 В.о. голови

Хмільницької міської організації Партії регіонів

Олександр НІЖЕЛЬСЬКИЙ

 

22 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКІ РЕГІОНАЛИ ПРИПИНИЛИ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

Олександр Ніжельський
20.02.2014 at 19:46

Це єдине і правильне рішення парторганізаціїї сьогодення.
 

Прохожий
20.02.2014 at 21:13

А чому віи взагалі не ліквідували свою “партію”

Небайдужий
20.02.2014 at 21:39

Я щось не зрозумів…. якщо “Хмільницька міська організація Партії регіонів припинила свою діяльність” то яке керівництво і чим саме Реп’ях передав Ніжельському?…. Сашко тепер керує сам собою?… Чи як це розуміти?

Олександр Ніжельський
20.02.2014 at 21:50

Передача керування партією відбулася 10 лютого.  написана ЗАЯВА голови А.Реп’яха. Рішення про прининення діяльності прийняте 20 лютого  виконуючим обов’язки голови О.Ніжельським. Наразі готуються відповідні документи до управління юстиції.

Небайдужий
20.02.2014 at 21:57

Тепер зрозуміло. 🙂

Віталій
20.02.2014 at 22:22

А я маю питання: чому таке рішення було прийняте тільки після того, як В,О, став Сашко? Чому таке рішення не ініціювалося, коли організацію очолював пан Реп’ях?

LEON
21.02.2014 at 11:23

Чому пан Репях не залишив організацію коли розгорівся скандал з так званою купівлею санаторію “Поділля”? Доречі , а які результати розслідування цієї справи? 

Мегафон
21.02.2014 at 11:27

Сьогодні отримав інформацію, що пан Реп’ях, організовува поїздки дітей із 40-го училища до Києва у якості “тітушок”, йому активно сприяв пан Юрчишин, який кірм цього возив продукти “беркутівцям”. Шановні, хто знає більше підтвердіть це або спростуйте. учні 40-го училища, щови скажете?

Юрій
21.02.2014 at 11:32

Вітаю з гарним хоч і запізнілим рішенням. Але чому до цього часу  у центрі міста стоїть ідол злочинної ідеології? навітьт у Калинівці його позбулись. Можливо він комусь і дорогий, то хай поставить у себе в дворі будинку. Поки будуть по Україні ці ідоли і ставити памятники кату Сталіну – толку не буде.

Олександр
21.02.2014 at 12:09

Я в шоці. І навідь не вкладається в голові. Мало нам вже жертв серед молоді, країна і так в жалобі. Це просто нонсенс.  Але в них бізнес, який нічого і ніхто не загрожує, а тому нічого не бояться. А давайте відправимо сина Реп’яха на майдан. Партія регіонів саморозпустилася і це вже початок нової ідеології простих і бідних хмільницьких регіоналів. А Реп’яху що, з нього як з гуся вода.

Віталій
21.02.2014 at 13:13

На офіційному сайті Президента з’явилася заява Віктора Януковича про те. що він ініціює позачергові вибори Президента… http://www.president.gov.ua/news/30116.html

LEON
21.02.2014 at 14:29

Майдан вимагає негайної відставки президента.

Небайдужий
23.02.2014 at 14:31

Нам не соромно перед виборцями за нашу багаторічну діяльність на території нашого міста, за яку ми готові відповідати і звітувати. Не важливо в якій Ви партії, важливо те, що зробили Ви для свого народу.
Ні хрена вам не дійшло. Це саме завдяки вашій (і таких як ви “несвідомих” громадян) активній підримці Україна опинилася під кримінальною окупацією ригівської погані. Кров невинно загиблих людей і на вашій совісті також! Має бути, як мінімум, соромно …. Я б на вашому місці соромився б навіть на вулицю вийти, не те що з людьми спілкуватися…. А ви: “нам не соромно”. Тьху! Гидота…
Без тотальної люстрації в цій країні нічого не зміниться….

Поплавок
23.02.2014 at 18:08

регі… анальная нежность тьфу гидота…

Олександр Ніжельський
23.02.2014 at 21:52

На теренах міста Хмільника Партія регіонів нічого не зробила поганого для своїх виборців і у зверненні до жителів саме про це і сказано.
Але в одному я з Вами згоден, Небайдужий, Кров невинно загиблих людей здебільшого на совісті ВЛАДИ!!!”  Мені за це дійсно соромно! І як би в мене, особисто, була б можливість вплинути на ситуацію, я незадумуючись скористався б цією можливістю і не допустив би кровопролиття.  
Щодо спілкування з людьми, повірте, я в місто вихожу і багато спілкуюся. Я не відчув жодного погляду зневаги за політичну приналежність, радше жаль, все таки 9 років “псу під хвіст”.
Мені, як і більшості “бувших” членів партії СОРОМНО і ПРИКРО що так сталося! І саме тому негайно припинили діяльність партійних осередків в місті та районі.

Олександр Ніжельський
23.02.2014 at 22:00

Врешті решт, хоча це не виправдовує моєї партійної приналежності, але більше року я був усунений від партійної діяльності і те, що я став в.о.керівника, то це було зроблено лише для того, щоб було кому прийняти рішення про припинення діяльності парторганізації.

XXL
23.02.2014 at 22:17

Ніжельский підставив Грушка, бо той казав , що вмре з регіонами і от… Регіони вмерли, а Грушко живий.

володимир
23.02.2014 at 22:36

Гімно мало того що не тоне, то воно виявляється ще  й “безсмертне”))))  як майстерно вася вже почав вживатись у роль героя майдану, на кожному кутку галакає що він з народом, а от чи хоче його бачити громада це вже велике питання. ? Політичні повії ніколи не були в ціні, а такі як вася тим паче.

володимир
23.02.2014 at 22:40

Було б непогано показати широкому загалу кіно коли вася клянеться в вірності регіоналам, і обіцяє померти її членом. Люди повинні знати істинне лице брехуна та лицеміра!

володимир
23.02.2014 at 22:44

І нехай сука розкаже звідки у чесного свинопаса купа авто по 100000 доларів, тиж падло держслужбовець і синок здається не в бізнесі, тож звідки?

Хмільничанин
25.02.2014 at 23:40

Ніколи не писав, але зараз змовчати неможу. Пан Ніжельський каже що йому не соромно за свою багаторічну діяльність… А  що в нього є таке поняття як совість,- якою совістю він керувався організовуючи разом з “Юриком” виборчі “каруселі”за свого президента Яника, при цьому прокручуючидесятки  тисяч  гривень. Стань на коліна і покайся!!!

Олександр Ніжельський
04.03.2014 at 19:00

Шановний Хмільничанин! Ніжельський ніколи не працював в одному штабі з Юрієм Борисовичем! Справа в тому. що Юрій Борисович очолював і працював в районному штабі Партії регіонів, а Ніжельський в міському. Так що разом ми в виборчому процесі не перетикалися. Деякі питання були, але не фінансові точно! Крім того “каруселей” не було ніколи, ти паче через штаби Партії регіонів. Можливо хтось, десь і “каруселів”, але не наші штаби. В цьому плані СОВІСТЬ  наша ЧИСТА!!! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *