Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

05.05.2016

ХМІЛЬНИЦЬКІ «СВОБОДІВЦІ» ПОТРАПИЛИ ДО СПИСКУ «ВОРОГІВ РЕФОРМУВАННЯ ПРЕСИ»

13141125_10206329532218897_805859801_nНаціональна спілка журналістів України оприлюднила список осіб, які протидіють виконанню Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» для привернення уваги до цих фактів журналістської спільноти та Президента України, Прем’єр-міністра України, правоохоронних органів.

До цього списку потрапили і троє хмільничан, а саме депутати міської ради від ВО «Свобода» Тетяна Кулак, Оксана Мироненко та Олександр Поліщук.

В інформації, яку розміщено на офіційному сайті Національної спілки журналістів України, зазначається, що такої «честі» хмільницькі свободівці удостоїлися за те, що, начебто, перешкоджають реформуванню газети «Життєві обрії».

Варто зазначити, що це не єдині представники хмільницької влади, які потрапили до анти рейтингу НСЖУ: свого часу тоді ще секретар міської ради Петро Дреженков потрапив до анти рейтингу «Вороги преси» за те, що мав намір привести на нараду редактора газети «Життєві обрії» в наручниках.

One Comment on “ХМІЛЬНИЦЬКІ «СВОБОДІВЦІ» ПОТРАПИЛИ ДО СПИСКУ «ВОРОГІВ РЕФОРМУВАННЯ ПРЕСИ»

Роман
07.05.2016 at 05:34

))))) що свобода , то свобода!! Не дарма про них говорять – петрові холуї..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *