Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

20.12.2013

ХМІЛЬНИЦЬКУ МІСЬКУ РАДУ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ НА ПРЕДМЕТ ДОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

zemlyaХмільницьку міську раду перевірятимуть на предмет дотримання законодавства в сфері земельних відносин.

Про це повідомила заступник начальника інспекції сільського господарства у Вінницькій області у відповідь на звернення громадської організації «ПРАВО».

Як зазначається в листі, відповідну перевірку включено в План діяльності інспекції на І квартал 2014 року. Причина таких дій – численні звернення до інспекції щодо порушення земельного законодавства в Хмільнику.

22 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКУ МІСЬКУ РАДУ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ НА ПРЕДМЕТ ДОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Небайдужий
20.12.2013 at 16:32

Хоч одна приємна новина за два останні дні 🙂

Пронира
20.12.2013 at 17:25

Xто вже тільки не перевіряє Xмільник “на предмет дотримання законодавства в сфері земельних відносин”. І нічого: фсьо законно, фсьо прозрачно або перевіряють, перевіряють, перевіряють… Навіть міський голова на звіті повідомив, що з нетерпінням очікує результатів))

МирВан
20.12.2013 at 19:00

А результати уже куплені…лишилось тільки скинути в друк і вуаля)))

Хмільничанин
21.12.2013 at 14:10

Щас Петруха Юрчишин підшустрить, маякне кому потрібно в некорумповані кабінети і перевірку відмінять. Така в нього сьогодні роль – відмазувати Васю з Петьою від гівна.

МирВан
21.12.2013 at 14:25

“Своі” при владі йому дуже потрібні!! Хто підніматиме руки за йому лиш вигідні постанови?!

Небайдужий
21.12.2013 at 15:17

Шановний ПОПе, а чого ви так не любите Петра Юрчишина? Він же вам гроші на церкву дає… І ваш храм в Хмільнику буде його сусідом по вул. Дзержинського. Щось мені підказує, що й висвятять новий хмільницький храм в честь святого покровителя загиблого сина Петра Васильовича, а сам храм збудують за кошти братів Юрчишиних…. Чи я помиляюся?

МирВан
21.12.2013 at 16:09

саме так! Помиляєтесь! Він фінансує промосковські МП храми!
а храми будуються в честь святих канонізованих Церквою, а не в честь депутатів,спонсорів чи іх діток!!!

МирВан
21.12.2013 at 16:14

щодо ж П.Юрчишина,то особосто з ним не знайомий,а про “подвиги” цього пана чув і не раз)) а любити треба навіть ворогів!)

жора
21.12.2013 at 19:53

До речі в пана юрчишина, а верніше сказати у васіного хазяїна, нова погремуха- ЧЕЧЕТОВ)))))))

Небайдужий
21.12.2013 at 22:23

саме так! Помиляєтесь! Він фінансує промосковські МП храми!
 
не помиляюся.
http://www.youtube.com/watch?v=ixF4CGs6KMQ
 

Пронира
21.12.2013 at 23:07

Передивився це відео і… мало не блювонув(( Гарну справу зроблено, але сірожа-сраколиз так затягнув язиком по анусаx, що аж знудило. Особливої уваги заслуговує вираз “…на святі були присутні не лише приxожани парафії, але й гості і дуууже поважні “))

МирВан
22.12.2013 at 07:27

Пронира,а хіба не гарна справа- храм Божий у Вишенці стоіть!
 
а збудований,товаріщ Нєбайдужий, він на кошти А.Л.Синицького,як ви чули…Юрчишин, дай йому Боже здоровя, подарував вінці вінчальні, хоча на першому вінчанні його так і було)))
 
що ж до будівництва храму у Хмільнику,то,якщо вже ви так сильно не хочете,щоб пан Юрчишин допоміг, то допоможіть ви!!!
 
 

Небайдужий
22.12.2013 at 10:35

Попе, ви знову за своє. Ніякий  вам не товариш. Чи ви ніяк від звичного для вас комуністичного звертання не можете відвикнути? Розслабтеся зараз вже не обов’язково усіх підряд товаришами називати 😉
 
То що, визнали таки, що пан Юрчишин і вашу церкву фінансує? Тепер давайте по даному конкретному випадку, якщо ви впевнені в тому, що Петро Юрчишин злодій і статки його неправедні, то чому ж тоді прийняли від “злодія” вінчальні вінці до церкви? Гроші… ой вінці вінчальні не пахнуть? 😉
 
Що ж до будівництва храму у Хмільнику, то звідки ви таке взяли, попе, що я “сильно не хочу”, щоб Юрчишин його фінансував? То гроші Петра Васильовича і тільки йому вирішувати, як ними розпоряджатися. Мені до того нема ніякого діла. Як і вам, до речі.
Що ж до мене, то я на такі дурниці ніколи не збираюся витрачати гроші. Вважаю, що якщо вже й хочеться зробити щось благодійне, то фінансування будівництва точки по охмурянню місцевих жителів- не самий кращий варіант. Значно більше користі було б громаді від спорудження сучасного спортивно-розважального комплексу чи придбання до лікарні сучасного медичного обладнання та апаратури.
 

Пронира
22.12.2013 at 16:47

МирВан, якщо Ви уважно перечитаєте мій коментар, то зрозумієте, що будівництво Храму вважаю доброю справою. Але те, як подав матеріал чудо-редактор викликає певну приторність, особливо словосполучення “дуже поважні гості”, тим більше, що поважність деяких присутніх персонажів викликає сумнів.

і шо?
23.12.2013 at 11:08

Юрчишин тоді був кругом, і якби синагогу чи мечеть збудували б, то він і там був би. Незабаром мали відбутися вибори. З другої сторони – меценацтво, це добра справа і ніхто його не відміняв.

Віктор
23.12.2013 at 17:12

“більше користі було б громаді від спорудження сучасного спортивно-розважального комплексу…
Повністю підтримую цей рух!!! 
…чи придбання до лікарні сучасного медичного обладнання та апаратури”
Кожен свідомий українець скаже, що це необхідно, але є реалії нашого життя, які, на жаль, в основному відрізняються від бажаного! Питання в тім, чи таким чином ми поборемо корупційні схеми, зокрема, так званих благодійних внесків в закладах охорони здоров’я??? Для прикладу, зараз ще не встигши здати кров з пальця ти вже червонець маєш положити!!! Я про пологове взагалі мовчу! Молодці! Гіпократ вами гордиться! Тож все таки кому ці, наче маленькі, середні і дуже немалі гроші йдуть?
Шановний Небайдужий, Ви впевнені на всі 100%, що придбаненне за допомогою благодійних коштів сучасне медичне обладнання та апаратура не стануть таким собі станочком для подальшого заробітку???

МирВан
23.12.2013 at 18:17

З другої сторони – меценацтво, це добра справа і ніхто його не відміняв.
 
повністю з вами погоджуюсь!
 
а от щодо спорткомплексу…”товарищ”( скажіть своі імя по- батькові і я писатиму як вас дійсно величають), я був би дуже задоволений якби ви дорогий друже допомогли нам у цій благій справі,адже,як я бачу,ви теж за ЗОЖ…я хочу в нас в селі організувати маленький спортзал- із приміщенням легше,а от  тренажери…ви самі знаєте які зараз на них ціни…Допоможіть!

МирВан
23.12.2013 at 18:20

Щодо обладнання в лікарню, теж непогана справа…але ж ви знаєте,що навіть самий кращий інструмент в руках неука то граната без кільця!! Хмільницький роддом уже 10ю дорогою всі минають – ідуть в Вінницю, Бердичів….

МирВан
23.12.2013 at 18:26

Я про пологове взагалі мовчу! Молодці! Гіпократ вами гордиться! Тож все таки кому ці, наче маленькі, середні і дуже немалі гроші йдуть
 
Гіпократ як раз і не гордився б сучасними медиками,які не лічать,а калічать народ! Без гроша навіть не йди до них, а якщо маєш то не факт що лікуватимуть – от мій прихожанин мучиться,а йому діагноз не можуть поставити – виписали таблеток на 2 тис грн, і 3 тис пішло на обстеження….за клятву Гіпократа взагалі мовчу – аборти роблять…ще й змушують в консультаціі -“ти що дурна,воно тобі треба” і т.д. Жах!!!

Віктор
23.12.2013 at 19:36

Клятва Гіпократа давалась в інститутах, бо так треба. Клятва грошам, давалась уже на робочих місцях, знову ж таки, бо так треба!
Звичайно, що всіх лікарів не можна під одну гребінку кидати, але факти, які всі добре знають у нашому місті , як то кажуть “на лицо”!

Віталій
23.12.2013 at 20:51

Шановний МирВан… Бачу Ви виявили зацікавлення щодо створення в одному з сіл району спортивного залу… В мене є кілька ідей та певні можливості… Якщо Вам це цікаво – мій номер мобільного: 067 425 84 95

Небайдужий
23.12.2013 at 21:55

Шановний Небайдужий, Ви впевнені на всі 100%, що придбаненне за допомогою благодійних коштів сучасне медичне обладнання та апаратура не стануть таким собі станочком для подальшого заробітку???
 
Звичайно ж не впевнений. Але впевнений на всі 100%, що вони дуже допоможуть точніше діагностувати хвороби та ефективніше проти них боротися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *