Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.02.2011

Хмільницьких пожежників відзначено на найвищому рівні…

Президент України Віктор Янукович підписав указ про нагородження медалями «За врятоване  життя» пожежників з Хмільника –  старшого лейтенанта Олександра Камбарова та старшого прапорщика Олександра Копицю.

Вони  першими кинулися рятувати людей  у санаторії «Поділля» під  час пожежі 7-го лютого.

Нагадаємо, що пожежа в санаторії «Поділля»  забрала життя 2 осіб, а 11 опинилися  в лікарні.

Джерело : Газета по-українськи

20 Comments on “Хмільницьких пожежників відзначено на найвищому рівні…

Володимир Великий
22.02.2011 at 00:54

Ризикова справа! Бути пожежником!

Віктор
22.02.2011 at 08:12

особливо коли інвентар дирявий

Sofia
22.02.2011 at 19:54

Ну, дирявий інвентар, це вже не вина самого пожежника. Що дають з тим працюють. А врятовані люди їм насправді безмежно вдячні.

Руслан
22.02.2011 at 21:41

А хто винен? Тай не стільки той інвентар дірявий щоб стояти склавши руки і дивитись як горить санаторій

Віталій
23.02.2011 at 11:43

Не думаю, що пожежники гірше за нас з вами розбираються в якій позі потрібно гасити пожежу… Вони зробили подвиг і ми маємо бути їм за те вдячні…

Волошка
23.02.2011 at 12:00

Вони й справді відважні та мужні люди. І не вперше рятують життя людей!

Руслан
23.02.2011 at 15:51

А особливо їхня мужність проявляється коли вони добряче вип’ють десь в барі

Слободянська Кішечка
23.02.2011 at 16:00

ну, тоді “мужність” проявляється не лише в пожежників…

Руслан
23.02.2011 at 18:46

але не так виразно))

Sofia
23.02.2011 at 19:37

Щоб їх осуджувати, треба хоч раз побути у цій “шкурі”. А, якщо когось хвилювало те, що пожежники “стоять склавши руки”, то хай би допоміг.
МНС-ники діставали людей з найвищих поверхів, майже непритомним. Це називається
стояли склавши руки?

Руслан
23.02.2011 at 21:39

Так, таксисти теж важко працюють))))), але щоб це зрозуміти треба хоч раз побути у цій “шкурі”))))) Вони ж мені не допомагають виконувати мої обов’язки. Дістають зазвичай “з під землі”, а з поверхів знімають. Якби вони нормально робили свою роботу, тобто гасили пожежу, а не дивились на неї як на різдвяну ялинку, то знімати б нікого не прийшлось. Це називається халатність, за таке в нормальних країнах звільняють. А в нашій країні за це дають медалі. Висновки напрошуються самі собою.

Віталій
24.02.2011 at 11:59

Звичайно напрошуються, але не стосовно пожежників та їхнього професіоналізму… Про що власне суперечка? Вони справді герої. А вирішувати, що робити спочатку – рятувати людей чи майно – недоречно. Життя людини – найбільша цінність. І коли є вибір чи гасити пожежу, рятуючи таким чином майно, чи рятувати людей, то погодьтеся, що пожежники зробили правильний вибір…

Волошка
24.02.2011 at 12:36

Якби пожежники стояли склавши руки, то в пожежі загинуло б значно більше людей! Ніхто з дописувачів не був у той момент, коли був розгар пожежі. З відео, яке робилося вночі, було видно, що там діялося справжнє пекло. Туди не кожен насмілився б підійти ближче! І не потрібно казати, що всі нічого не роблять. Те, що вони знайшли за потрібне – те вони й зробили!!!
Обурює таке ставлення до рятувальників. Вони теж люди, які хочуть жити. Це не смертники, і коли хтось колись ненадовго затримався, бо вагався, то це не означає, що людина нічого не робить! А результат видно вже! Люди врятовані! І це головне!!!!

Віталій
24.02.2011 at 12:50

Цілком згоден…

Руслан
24.02.2011 at 14:13

Я бачу що хтось або “недоганяє” або такий насправді, тому продовжувати не бачу смислу.

Так результат видно, згоріла семи поверхова будівля і загинуло двоє людей. Гарний результат, а якщо додати ще згорівший в щент універсам кілька років тому то результати взагалі ідеальні

GRAB
24.02.2011 at 14:37

{Censored} – не мішки носити(вибачайте за мій француЗький). В багатьох пожежників є сім*ї і діти. І в такі моменти треба добре все зважити. В нашій країні стати героєм посмертно – це рівносильно приреченню своєї сім*ї на голодну смерть. Це спочатку, місяць-два, поговорять люди, попишаються, начальство медалей принесе… А що далі ??? Пам*ятатимуть лиш рідні, близькі та врятовані. Його життя по міркам держави коштуватиме сім*ї 1000грн подачки, за які ще треба буде вистояти десь в зберкасі. І що за ті гроші купиш? Зараз важко знайти пожежника, який працює на одній роботі -на одну зарплату сім*ю не потянеш. Хто в цій шкурі не був, той наврятчи зрозуміє. В мого батька трагічно закінчилась військова кар*єра, тепер він інвалід 2 групи, і повірте в цій країні він нікому не потрібен. Не буду вдаватись в деталі, – після того трагічного випадку він втратив одне око. А що держава ? – До недавна йому доводилось раз на пару років їздити лягати в Вінницю у госпіталь на тиждневе обстеження. Мета обстеження …- підтвердження групи,- виявити чи часом нове око не виросло, ато вдруг він військову пенсію в такі молоді роки дарма отримує. Так у нас дбає держава про людей – пожежників/афганців і т.д. Тож не дивно, що пожежники можливо й очканули – це природьно, бо треба подумат,.- з ким їхнім малим дітям буде краще бавитись – з батьком, чи з в*язкой медалей?
І не нам з вами ставити їм оцінки, бо не знаєм про, що думали вони в той момент- Щоб правильно приняти рішення потрібно добре оцінити обстановку. Поспішивши можна накоїти помилок, а помилки тут – людські життя. Подивіться в контакті фільм “Громкое Дело – Репортаж из Ада (Пожар во Владивостоке…)”

Sofia
24.02.2011 at 17:49

Руслан 23.02.2011 о 21:39
(Так, таксисти теж важко працюють))))), але щоб це зрозуміти треба хоч раз побути у цій “шкурі”))))) Вони ж мені не допомагають виконувати мої обов’язки. Дістають зазвичай “з під землі”, а з поверхів знімають. Якби вони нормально робили свою роботу, тобто гасили пожежу, а не дивились на неї як на різдвяну ялинку, то знімати б нікого не прийшлось. Це називається халатність, за таке в нормальних країнах звільняють. А в нашій країні за це дають медалі. Висновки напрошуються самі собою.)

А, щож це вони, цікаво тобі мали б допомагати? І які в тебе обов’язки?))) Тяжко працюють всі, але пожежники йдуть на пенсію раніше, можеш здогадатися чому.
А “діставали”!, деяких насправді не з під землі (слава Богу), а з підлоги і зносили на руках. (Не той випадок, коли можна кривлятися і блестать умом,придиратись до слів не етично). “В нашій країні” ногородили тих хто цього заслужив. А тим хто неналежно виконав свою роботу, виписали догани. (Якщо деяких це потішить). Не побоюсь повторитись, ті люди, яких врятували МНС-ники, їм безмежно вдячні. А це найголовніша нагорода. – Людська вдячність і повага. Це дорожче ніж бумажка з відзнакою. І, до речі, не всім хто тяжко працює дають медалі.

Козарлюга
24.02.2011 at 19:00

Не знаю GRAB хто ти, але в тебе правильний хід думок, вже за те що полізли у вогонь пожежники молодці. Якби ніхто нічого не робив то жертв було б набагато більше. А критикувати легко. Хотів би глянути хто б з читачів та дописувачів сайту, які так критикують пожежників, хоча б по пожежній драбині піднялись на 7 поверх в непалаюче приміщення 🙂

Віталій
25.02.2011 at 12:01

Таки так!!! До того ж, якщо зважити на коментарі опонентів, пожежникам вдалося зробити свою справу (і дуже гарно зробити!) навіть з дирявими рукавами, без води і т.д. (даруйте, цього не бачив, але неодноразово читав коменти невдоволених на сайті). Тож честь їм за це і хвала… А матеріальне забезпечення пожежної частини – то вже інша справа…

Sofia
25.02.2011 at 18:20

Вони бюджетники. І цим все сказано. Мабуть в Хмільнику немає такої організації, щоб там не було чогось несправного. Але ж люди працюють. Вічного обладнання не буває, все колись зношується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *