Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.10.2016

ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ РЕДЧИК ЗВІТУВАТИМЕ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Новый рисунокМіський голова Сергій Редчик поінформує громаду міста про результати своєї діяльності в третій декаді листопада місяця.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.
Як повідомляється, звіт буде проведений у форматі громадських слухань, під час яких жителі міста матимуть нагоду почути про діяльність міського голови, міської ради та її виконавчих органів, обговорити пріоритетні питання розвитку територіальної громади, надати предметні пропозиції та зауваження.
Для належної організації і проведення звіту міський голова Сергій Редчик затвердив склад робочої групи і відповідний план підготовчих заходів.

8 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ РЕДЧИК ЗВІТУВАТИМЕ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Пармезан
24.10.2016 at 19:53

О..! Вже всі виконавчі органи нічого не будуть робити цілий місяць. Всі лише будуть готувати інформцію для звіту.
Цікава в них робота).

Пармезан
24.10.2016 at 19:58

А звітувати за рік дійсно є про що:
1. Пережив двох замів)
2. Пережив одного секретаря)
і при цьому – сам залишився на посаді))))

333
24.10.2016 at 21:45

А чи є реально за що звітувати? Рік минув а роботи не видно,вулиця І.Богуна нагадує кар’єр,місто брудне а влада живе мріями.

яся
25.10.2016 at 14:32

Фантазера вибрали то чого вид нього чекали,

Пармезан
25.10.2016 at 19:41

Ну тепер буде хана ЖКХ – Загіка йде у владу)
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/102016/2510/3.doc

Марко
26.10.2016 at 09:37

Які дороги в того голови і його “команди” одні опілки! Де на І Богуна дорога, коло базару? Що він дійсно зробив?

яся
28.10.2016 at 15:02

Самий кращий вихид видправити туди звидки прийшов

Орест Терещук
26.11.2016 at 13:24

Увага міська влада сприяє підвищенню квартплати в рази!

З метою реформомування житлово-комунального господарства прийнято Закон «Про особливості здійснення права спільної власності у багатоквартирних будинках». Основна суть реформи полягає у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі ОСББ), ліквідації ЖЄКів, створення умов для формування ринку житлово-комунальних послуг і конкуренції на ньому. Створення ОСББ означає, що мешканці самостійно обиратимуть собі перелік необхідних послуг їх надавачів і укладати договори із ними. Згідно законодавства, якщо мешканці будинку не створили ОСББ, то міськвиконком має оголосити конкурс щодо визначення управителя багатоквартирного будинку і з переможцем конкурсу замісць мешканців будинку і навіть всупереч їх волі укласти договір на надання всього пакету послуг передбаченого законодавством. Отже, при ОСББ, так як і зараз люди вибрали найнеобхідніше і тому квартплата не висока, а без ОСББ доведеться платити за повний перелік послуг, а їх там близько 20 і тому квартплата може значно зрости навіть у рази і контролювати чи взагалі надаються деякі послуги людям буде дуже важко, тому що договір з ЖЄКом буде укладати міськвиконком.
Я згоден що ОСББ це найкраща форма, але запровадження його у більшості випадків вважаю передчасним, тому що людям необхідно все докладно пояснити, спробувати їх переконати, підготувати їх свідомість до цього, а не насильно спонукати їх до створення ОСББ нав’язуючи їм весь перелік послуг за завищеними цінами. Здійснювана таким чином реформа викличе тільки супротив і не буде сприяти довір’ю і діалогу між людьми та владою. Вина буде саме влада, тому що вона відповідальна за професійне проведення реформ і якщо вона нездатна цього зробити, то вона не повинна бути владою.
Специфіка реформування сфери ЖКГ у м Хмільнику:
Складається враження, що міська влада лобіює інтереси ЖЄКу, який є у комунальній власності і підпорядковується владі. Зокрема міська рада надала ЖЄКу право на КВЕД управляючої компанії, яка зможе обслуговувати багатоквартирні будинки. Керівництво ЖЄКу активно проштовхує все вигідне для себе, а місцева влада підігрує цьому. Разом вони координують свої дії зокрема влада підстроюючись під ЖЄК чекаючи поки останній підготує документи для проведення конкурсу. При цьому взагалі не створювалося ніяких умов для формування місцевого ринку надання житлово-комунальних послуг і конкуренції на ньому. Попередньо влада не зверталася до підприємницького середовища, не повідомляла що є нові можливості розвитку, нова перспективна ринкова ніша.
Місцева влада вжила недостатніх заходів щодо інформування населення про переваги і недоліки, а також ймовірні труднощі і функціонування ОСББ. Вона підійшла до цього питання формально для галочки. Зібрати голів будинкових комітетів у актовому залі недостатньо, тому що серед цих голів є багато людей поважного віку і вони не зацікавлені, щоб мешканці будинків переклали все на них, по-друге вони можуть не так пояснити, а люди неправильно зрозуміти їх. Треба було працівникам управління житлово-комунального господарства міської ради разом із цими головами організовувати збори і йти до людей тай заодно зробити попереднє опитування, які послуги їз переліку їх цікавлять. Не було передбачено навіть початкові навчальні курси для тих, які би захотіли би бути головами чи бухгалтерами ОСББ.
Місцева влада повинна перш за все дбати про інтереси людей, а не про інтереси ЖЄКу і тому пропоную відтермінувати конкурс, який уже оголошено (див. посилання: http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=112943; http://hmilnyk.osp-a.info/index.php?pokaz=112835) Я з нетерпінням чекаю на звіт міського голови, який відбудеться о 15.00 год. 07 грудня 2016 р. в залі засідань міської ради (див. посилання: http://pravongo.org/hmilnytskyj-miskyj-holova-serhij-redchyk-zvituvatyme-pered-hromadoyu/; http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=112971) і закликаю прийти всіх жителів м. Хмільника.
Буде багато запитань, тому прошу Вас Сергій Борисович забезпечити явку на звіт керівництва ЖЄКу і всіх працівників з управління ЖКГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.