Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.06.2014

ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЛАШТОВУВАВ «СІМЕЙНІ» ПОДОРОЖІ ЗА КОРДОН

завантаження (1)Міський голова Хмільника Василь Грушко, замість того, щоб формувати склад офіційних делегацій, у відповідності до запитів приймаючої сторони, відкомандировував до Польщі делегації, до складу яких входили його дружина, племінниця та дружина екс-секретаря міської ради Петра Дреженкова.

Про це депутатам доповіла голова постійної депутатської комісії пані Мирослава Островська.

Під час обговорення депутати зазначили, що поїздка за кордон – це не якийсь приз чи подяка. Зважаючи на те, що такі подорожі відбуваються в рамках Угод про партнерство та співпрацю, вони є суто робочими, а не розважальними. Тому постає питання, яку практичну користь для міста мали поїздки у складі офіційних делегацій дружин міського голови та екс-секретаря міської ради.

В свою чергу міський голова пообіцяв, що відтепер до формуванню складу офіційних делегацій підходитимуть більш відповідально…

5 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЛАШТОВУВАВ «СІМЕЙНІ» ПОДОРОЖІ ЗА КОРДОН

Гоголевский ревизор
27.06.2014 at 15:10

та цеж нецільове використання бюджетних коштів та чиста корупція…, дружину дреженкова…, а деж сам дреженков подівся?

LEON
27.06.2014 at 18:01

Бидлота знову зробив очі, як у сірка і пробулькав таку муру, що на вуха не натягнеш. А депутатський корпус випадково не аплодував такій винахідливості мера? Хто проплатив ці поїздки, невже)))

володимир
27.06.2014 at 22:06

От тварина, бидло, скот, воно оббирало і далі оббирає хмільник. Невже ви депутати, що лижете дупу злодієві грушку, не розумієте того що ви такі ж самі злочинці що мовчки спостерігаєте за васіними проделками? Та будьте ви чесними і пошліть ту потвору у відставку, і можливо вийде зберегти хоч трохи гідності. Чи вам мало що вася справно прислужувався банді яника, скасовував незаконно народні рішення, розікрав бюджет, тримає хмільничан за бидло! Повірте ця “сім’я” ніграма не краща за клан януковича, тільки маштаб трішки менший,-ганьба грушку та продажним депутатам: бойку, кубряку, сташку, бонсевичу, владиці, лільці, репяху а також молодшому вилупку грушку!

Пронира
02.07.2014 at 21:57

http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=86443
“У звіті голови постійної комісії йшлося про офіційні делегації від м.Хмільника до Республіки Польща, до яких окрім посадовців міської ради входили окремі представники територіальної громади міста.”
Отже, то не дружини-родичі, а окремі представники територіальної громади міста)))))))))))

LEON
04.07.2014 at 15:08

А хто надав інформацію, що ці “окремі представники територіальної громади міста)))))))))))” це мерова дружина, племінниця та дружина екс-секретаря міської ради Петра Дреженкова, адже в http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=86443 нічого подібного не згадується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *