Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

29.08.2014

КП “ХМІЛЬНИЦЬКА ЖЕК” ВИЗНАЛО, ЩО ПОРУШУЄ ЗАКОН

imagesХмільницька ЖЕК порушує закон, відмовляючи громадянам в отриманні довідок, якщо в них є заборгованість по квартирній платі

Останнім часом до Центру правової інформації та консультацій почастішали звернення, в яких громадяни скаржилися на такі дії КП «Хмільницька ЖЕК».

Зважаючи на таку ситуацію, працівники Центру звернулися до депутата міської ради Володимира Шеремети, з проханням звернутися до начальника ЖЕКу за роз’ясненнями.

Нещодавно Володимиром Миколайовичем було отримано відповідь за підписом во начальника КП «Хмільницька ЖЕК» пана Мацюка Г.С.

У відповіді зазначається, що факти ненадання довідки за наявності заборгованості по квартплаті справді є. Також пан Мацюк висловив переконання, що такі дії КП «Хмільницька ЖЕК» є цілком законними: таким чином ЖЕК бореться з боржниками.

Scan0002

Коментар Центру правової інформації та консультацій:

Ми розуміємо, що ЖЕК якось має реагувати на боржників та вимагати від них погашення заборгованості. Але робити це ЖЕК має через суд, а не відмовляючи в наданні довідок. Ми вважаємо, що такі дії працівників ЖЕКу є незаконними і мають ознаки перевищення повноважень. Тому рекомендуватимемо депутату міської ради Володимиру Шереметі звернутися до прокуратури.

5 Comments on “КП “ХМІЛЬНИЦЬКА ЖЕК” ВИЗНАЛО, ЩО ПОРУШУЄ ЗАКОН

rostislav
31.08.2014 at 14:30

А хто скаже як добитись оплати комуналки недобросовісними платниками? Зрозуміло що недавати довідки це не законно, але це як варіант.

Віталій
31.08.2014 at 14:36

Це абсолютно НЕ варіант. це порушення закону – без варіантів… А добитися сплати від боржників можна цілком законними методами. Справа в тому, що всі комунальні послуги надаються на підставі угоди. якщо якась зі сторін не виконує умови угоди, в нашому випадку – споживач, то ЖЕК має повне право звертатися до суду… Чого вони цтого не роблять, а свідомо йдуть на порушення закону – не зрозуміло…

rostislav
03.09.2014 at 19:09

коли судовий позов коштує більше боргу то де логіка?

Иван
03.09.2014 at 19:27

Ростислав ти такий розумний, що капець. А сторона позивача не може заявити клопотання про відшкодування судових витрат зі сторони відповідача)! Видно ти булькнув не з того місця, наш вася також вміє Булькати і не Булькати

rostislav
04.09.2014 at 22:07

Ваня ти чмо якщо порінюєш мене з васьом, вибач але для мене це найбільша образа .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *