Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.01.2016

ХОЧЕТЕ ПРИВАТИЗУВАТИ ЧАСТИНУ ДОРОГИ?

12015198_1722283014666295_8630481532982433245_oНЕВЖЕ В ХМІЛЬНИКУ Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИВАТИЗУВАТИ ВУЛИЦІ ТА ПРОЇЗДИ?

Нещодавно, до громадської приймальні «Народний адвокат», звернувся житель міста Хмільника з проханням про допомогу. Самостійно припинити свавілля деяких посадовців Хмільницької міської ради та Головного управління Держгеокадастру йому не вдалося.
Одним з громадян нашого міста було самочинно перегороджено з двох боків частину вулиці, виготовлено технічну документацію на дану ділянку і!, найголовніше, документація погоджена головним архітектором міста паном Загнибородою та начальником Головного управління Держгеокадастру паном Скаковським.
Виникає підозра – а чи не готують до приватизації ще якісь вулиці чи дороги в місті Хмільнику?
Варто зазначити, що перегородивши проїзд загального користування по вулиці Кармелюка, було перекрито єдиний доступ до будинковолодіння дідуся. Швидка до його будинку за потреби під`їхати не може. А попереднім міським головою паном Грушком В.П. було дано письмову відповідь на звернення з пропозицією укласти договір сервітуту з сусідом та сплачувати йому кошти за користування проїздом.
Крім того, схожа ситуація виникла і у жителів вулиці Привокзальної. Деякий час тому, було приватизовано навіть землі Південно-західної залізниці, які не є власністю міста та технічна документація також була погоджена відповідними посадовими особами. У цьому випадку також було відрізано доступ до будинковолодінь громадян. Та у колишнього секретаря Хмільницької міської ради пана Дреженкова була відповідь і на це: «Будуйте віадук!»
Цікаво, чи не так? Залишимо тимчасово всіх колишніх. Постає питання в компетентності та відповідності займаним посадам пана Загнибороди та пана Скаковського і, можливо, ці факти лише крапля в морі?
Напевно варто притягнути до кримінальної відповідальності таких горе-посадовців, хоча б за статтею «Службова недбалість», хоча може бути, що причина таких дій зазначених осіб зовсім не недбалість…

5 Comments on “ХОЧЕТЕ ПРИВАТИЗУВАТИ ЧАСТИНУ ДОРОГИ?

Пронира
12.01.2016 at 11:09
Граф
12.01.2016 at 20:42

Це реально два хабарники, які свідомо це роблять

Григорій
13.01.2016 at 17:37

Шановні дописувачі! Ситуацію на вул Привокзальній прошу не плутати з самозахватами в інших місцях. На Привокзальній було відрізано доступ злодіїв і шкідників до будинковолодіня громадянянина котрий пропрацювавши на залізниці весь свій трудовий вік отримав квартиру житловою площею 12 м.кв та навів лад у своєму так званому обійсті. Прибудував до квартири будівлю для розжирення жилплощі збудував гараж,посадив садок. Стикнувся з проблемою оформлення будівель, але тут виявляється нонсенс – земля то залізнична. Виходить жилплощу надали а туалет збудувати неможна! Ось і стикається тепер чоловік по судах добиваючись свого. А пані Олена що є представником народного адвоката(зображена на фото)є дуже зацікавленою особою бо її родичі тепер неможуть ходити через подвіря та город господаря до залізничного вокзалу. Інколи проходячи по якій раніше дозволяли собі жбурнути камінець в собаку чи курку. Ось і коли в господаря вірвався терпець він встановив огорожу – досить.Підїзд до житла сусідів яким був таким залишився, а щоб через ваш город хтось ходив ви і самі не хотіли б, є вулиця ходіть по вулиці. Заздрість дуже погана річ панове, от вона і недала спокою ледачим сусідам, і побігли з кляузами по всіх інстанціях. Щодо цього випадку відбулось 4 суди, 2 в Хмільнику 1 у Вінницькому апеляційному і 1 у Вищому адміністративному суді України. І уся тяганина лише пошматувала нервову систему господаря а всі суди були на його користь. Так що панове не плутайте грішне з праведним. А якщо комусь дуже кортить ходити через подвіря чи город сусіда – будуйте ВІАДУК

Elena Cherny
13.01.2016 at 20:46

Ну, бажаєте розібратись – то давайте! Ще у 1960 році насправді моя покійна бабуся отримала квартиру по вулиці Привокзальна. Моє дитинство проходило саме там. У квартирі, яку отримав Ваш великий ХАЗЯЇН проживала добропорядна людина. Через деякий час вона померла і в квартиру(не 12 кв.м., а цілком пристойну двокімнатну з кухнею та прихожею) в`їхали громадяни, які створили проблеми абсолютно всім сусідам. Почалося все з того, що криницю викопану за 50 років до їх переїзду вони оголосили своєю, далі захопили всі земельні ділянки стареньких бабусь, які вже там просто доживали віку та не могли справитись з наглою сімейкою. Згадую веселий спогад з дитинства – Нова сусідонька кидається з ножем на людину, яка прийшла з відром по воду… І, добре, що сказали про суди на користь ГОСПОДАРЯ, буду долучатись і прикладати зусилля, щоб повернути нагло відібране беззахисним громадянам! А, ще пам`ятаю, як один з родини ГОСПОДАРНИКІВ вихвалявся, що пан Дреженков всіх обдурить і підкупить та земелька ГОСПОДАРНИКАМ належати буде! “будуйте ВІАДУК” – от посміються добропорядні громадяни, коли ГОСПОДАРНИКАМ доведеться підземні ходи рити!

Григорій
17.01.2016 at 13:29

Ооо здається когось понесло)). Виявляється, що дуже багато бруду деякі особи намагаються виливати на людей праці, не дивлячись на себе у дзеркало. Як говорить народна мудрість:”У того хто кидається брудом, не можуть бути чистими руки”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.