Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

07.07.2014

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ХОЧЕ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ

stilГолова Вінницької обласної ради Сергій Свитко звернувся з листом до голови Хмільницької районної ради пана Василя Чмелюка з проханням надати пропозиції щодо кандидатур на посаду головного лікаря Хмільницької районної лікарні, а також попросив посприяти громадському обговоренню цих кандидатур.

Пропозиції від районної ради мають надійти до 22 липня 2014 року.

Сканер 338

Нагадуємо, що 31 липня закінчується контракт з Володимиром Сиваком, який зараз обіймає посаду головного лікаря Хмільницької центральної районної лікарні.

114 Comments on “ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ХОЧЕ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ

Шпилька
07.07.2014 at 21:01

І не дай Бог, щоб знову обговорювалась кандидатура Сивака, він в лікарні вже такий бардак розвів, хабарі, взятки беруть не задумуючись ні про що. Приклад :Привезли хлопчину з гострим апендицитом і чекають поки хтось з рідних приїде, врач-хЕрург, каже “почекаємо” – то як це називається ?

Віталій
07.07.2014 at 21:14

А після того, як приїхали батьки. хтось написав скаргу хоча б на імя головного лікаря? якщо ні – то самі здогадайтеся, як це називається…

LEON
08.07.2014 at 08:21

Звичайно, Сивак не ідеальний претендент, негативних якостей у нього стільки, що їх і перерахувати неможливо. Це типовий зразок бюрократа, який може пристосуватися то любої влади з користю для себе.Тільки виникає питання. Ча буде громада району обговорювати кандидатів і хто їх запропонує? Чи просто будуть подані папірці від сільських рад з словами “одобрямс” того на кого вкаже районна влада.

Anton
08.07.2014 at 14:27

Сама постановка питання !
Голові Хмельницької Ради запропонувати … хто більше ?
Як завжди …. прийом розпочато … а ним давно , ще за часів шофера -)))
Згадаймо… наприклад
http://vn.20minut.ua/Novyny-Khmilnyka/Vid-Chytachiv/hto-v-domi-hazyayin-abo-komu-dyakuvati-hmilnichanam-10279190.html
щось змінилось накраще ?
Рука… руку миє, скоро і лікувати буде -)

Дід Відун
08.07.2014 at 17:01

В головні лікарі дорогу дати молодому і перспективному лікарю,старому і відпрацьованому матеріалу, який вижав з лікарні максимум на спочин, а ще бажаю попрацювати простим лікарем, і відчути все різнобарвя цієї благородної професії. Хабарникам не місце в медицині всіх на люстрацію.

Дід Відун
08.07.2014 at 17:04

хотілося б задати питання самому Сиваку, яким чином йому вдалося побудувати будинок в селі Голодьки , щорічно міняти автомобілі за 20-30 тис. дол. , якшщо брати до уваги те, що його заробітня плата становить 4000-5000 грн.

Юлія
08.07.2014 at 17:45

Зверталась не раз до Володимира Петровича, доброзичлива, врівноважена людина, яка завжди вислухає та допоможе. Яка лікарня була до цього, а які відділення зараз Сивак В. П. зробив, порівняйте… і робіть висновки самі. Я тільки за нього, а не за неопитних тупих віслюків, які в цьому нічого не тямлять. А на рахунок будинку в селі Голодьки всі знають, що він продав свою хату в смт Літин і побудував на багато скромніший будинок в селі (не в місті), де займається бджільництвом.

SOS
08.07.2014 at 18:29

Зберуть підписи під колективним зверненням з проханням залишити цього керівника, адже поки бере він,доти будуть брати і вони, а хворим всеодно відчого страждати.

Віталій
08.07.2014 at 18:31

Сьогодні було підготовлено лист на імя олови районної радт з проханням призначити дату громадських обговорень. Оголошення про їх проведення має бути опубліковано в газеті “Життєві обрії”. Так що Ви маєте шасн прийти і поставити всі питання, які Вас цікавлять, особисто Сиваку…)))

Роман
08.07.2014 at 18:42

Вважаю В. Сивака взірцем головного лікаря, сина, батька, чоловіка. Його турботливе ставлення до лікарні можна порівняти з його відношенням до матері, до родини, так і до всіх людей, що його оточують. Дуже відповідальний, порядний, дуже вболіває за лікарню, щоб підняти її на належний рівень у непросте сьогодення.

Ольга
08.07.2014 at 19:47

Головний лікар В. Сивак – його харизма, інтелігентність викликає повагу при першому ж спілкуванні. На території лікарні квітучі клумби, архітектурні комплекси, ідеальна чистота доріжок. Творити красу навколо себе, красу відношень з людьми – це одна із безцінних його рис як керівника. Дуже зворушують турбота про харчування, особливо для учасників війни – смачні калорійні страви в межах можливого. Постійні обходи у відділеннях з контролем лікування хворих. Щира йому подяка за все і низький уклін.

Щастячко
08.07.2014 at 19:53

Пані, Юліє! Сивак особисто не брав участь у відновленні та ремонті відділень! Ремонт робився або за рахунок “доброчинних” внесків, або з внесків із зборів самих працівників! Так, в себе біля кабінету він “навів красу”, а де ще!? В дитяче відділення сходіть, гляньте, як він про дітей “турбується”!

Дід Відун
08.07.2014 at 20:19

Шановна Юліє, якшо ви так обізнані з бюджетом Сивака, то поясніть будь-ласка купівлю автомобілів за 20-30 тис. доларів, чи може він виграв в лотерею? До речі з приводу цього феноменального бджоляра, чи часом не його вулики стоять під інфекційним відділенням?? Мабуть для покращення лікування хворих…

а тепер щодо пана Романа, пан Сивак напевно перейняв досвід Януковича – все в сімю, родину

володимир
08.07.2014 at 22:02

Хотілось подискутувати, але нажаль не знаю пана сивака, тому не маю морального права обговорювати.

Anton
08.07.2014 at 22:16

А інших діючих осіб ? -)))

natali
08.07.2014 at 22:20

А молодий та перспективний лікар,який заплатив за навчання та інтернатуру не буде відробляти відданні гроші?!А наша влада не бере хабарі?Я знаю СивакаВ.П.коли він працював начмедом в лікарні.Також бачила яку лікарню він зробив в Літині.На даний час він дуже багато зробив позитивного для лікарні.ВолодимирПетрович нею живе та дихає.Перед тим,як обговорювати людину-треба спочатку хоча б трохи іі знати чи спілкуватись,а тоді робити висновки.Порядні та вихованні та справедливі будуть за ним.

Пронира
08.07.2014 at 22:29

Зовсім не знаю гол. лікаря ЦРЛ, тому нічого не скажу. Але сценарій коментарів до болю знайомий))) Пргадується лише якась мутна історія з масовою вирубкою дерев на території ЦРЛ… Чи помиляюсь?

Воля
08.07.2014 at 23:28

А это так называется , что по закону без согласия взрослых родственников, никто не имеет права оперировать несовершеннолетнего ребенка. И если бы они это сделали самостоятельно и пошло что-то не так, врачей судили бы.

777
09.07.2014 at 09:23

здивувала позиция \дид видун\. старих и видпрацьованих житя вчить поважати и шанувати а не гнобити и принижувати.я не думаю що ви дид а тим паче видун. моя ж позиция досвид то велика справа вик познаеться в поривняни.свижий чоловик на такий посади буде голодний маемо приклад з мером а досвид сивак мае та финансуваня не позволяэ робить бильше. ps. досконалисть не мае меж. вси ми порядни люди в зависимости вид ситуации……

Вадим Владика
09.07.2014 at 09:32

Хто пише погані відгуки про Сивака В.П., то нехай згадає в якому стані була лікарня до того, як Сивак вступив на посаду гол.лікаря. Нехай згадають, як жінки їздили народжувати в с.Уланів, а зайдіть в лікарню і подивіться, який ремонт в пологовому від, в інфікційному, також і по всій лікарні. Після того як він почав працювати, він навів дисципліну в лікарському колективі (повиганяв п’яниць), тепер тебе не приймає лікар з перегаром і червоними очима. А хто пише, що він машини міняє, то зверніть увагу, що він їздить на роботу на велосипеді. На мою думку, ця людина заслуговує на свою посаду.

Пронира
09.07.2014 at 09:48

“На території лікарні квітучі клумби, архітектурні комплекси, ідеальна чистота…” Кілька років тому розповідалось щось подібне про іншу лікарню)))))))))))

Дід Відун
09.07.2014 at 10:20

Те шо він їздить на велосипеді , обстановку ситуації не міняє

Людмила
09.07.2014 at 12:09

Дуже гарний керівник та організатор, талановитий лікар. Людина, яка заслуговує найвищих нагород, накращих та найтепліших слів вдячності жителів м.Хмільника та Хмільницькогог району. Людина, для якої робота – понад усе, де робота – це частина його, де присутня самовідданість, жертовність і це відчувається. На мою думку, на посаду головного лікаря – однозначно СИВАК В.П.

Khmelnik
09.07.2014 at 13:55

Ті які не народжували дітей в Хмільнику можуть розповідати казочки і писати книжки, запитайте в матерів скільки і кому йдуть кошти в роддомі і скільки і головне яких інфекцій вони отримали. Я вам розповім після родів вилікувати дитину мені прийшлось продати майже все. А звернення до Сивака не принесло ніякого успіху. Яка влада таке й керівництво. І ганьба тим хто за них слово добре пише.

Надія
09.07.2014 at 13:58

як на мою думку, то людина. яка стільки років самовіддано пропрацювала, надавала кваліфіковану допомогу, керівник з великої літери, що присвятив медицині своє життя повинен і надалі працювати. Люди з таким лікарським досвідом не можуть стояти обабіч. Адміністративна робота вимає досвіду та відповідальності, а чи кожен готовий покласти цей тягар на свої плечі? Володимир Петрович допоміг багатьом людям, це чесна і порядна людина. Не помиляється лиш той, хто не працює…

Наталія
09.07.2014 at 14:13

Новое супер модное слово”люстрация”, давайте “пролюстрируем” всех!!! Назначат нового молодого главврача, который делать-то ничего не будет ( мед институт закончил “за сало”), будет также брать деньги(если не больше). Мне вот интересно, в какой больнице не берут??? Может “шановне паньство” проинформирует, буду блогодарна….

Ольга
09.07.2014 at 14:29

Скільки людей є на світі ,стільки і буде висловлювань про людину. Деякі люди тут змішують матеріальні статки Сивака В.П. більше чим його здобутки в професійній сфері!!! Автомобіль і скорма хатинка в селі? це все чим ви можите дорікати і про що обговорювати??? Ви вибачте ,але це справді смішно!!! Ви пройдіть по території лікарні! Це вже свідчить про те,який керівник там. Дід Відун,а обстановку ситуації міняє те ,що цим велосипедом він їздить саме на роботу і саме в свій вільний час,який він має повне право присвятити своїй сім”ї? А має значення те ,що керівник знає кожного свого співробітника і ставиться з повагою і розумінням до всіх і до всього? Навести приклад можливо і не один,як керівники негативно ставляться до своїх підлеглих.Чи не так? Тому ви спершу пощитайте скільки років наполегливої праці вкладено в матеріальні здобутки Сивака В.П. Як керівник Він навіть не підлягає порівнянню ні з ким,тому гріх навіть думати про усунення з посади такої хорошої людини.

Дід Відун
09.07.2014 at 15:34

Всі знають шо за працевлаштування є такси , звідти і велосипед марки Тойота Кемрі. А щодо клумб на території лікарні, то їх доглядають санітарки, в яких функціональні обовязки зовсім інші. Ось такий пан Сивак оптимізатор

Сергей Гнатюк
09.07.2014 at 17:19

побільше б таких людей як В.П.Сивак-вони б навели лад

Сергей Гнатюк
09.07.2014 at 17:23

сидить такий троль-“дід відун” і відробляє свої 3,5 грн на замовлення. знаю Сивака ще з головування Літинською ЦРЛ-професійна порядна людина

Шпилька
09.07.2014 at 18:28

А хірургічне відділення – то жах. Нехай отой “сивак” там місяць відлежить і сходить, вибачте, в туалет, от тоді може “відкати”, “взятки” підуть на ремонт лікарні,а не особисто лікарям в кармани. Те, що він в халатику пройде повз палати, тіпа перевірка, гріш-ціна такому керівнику.

Виктория
09.07.2014 at 18:29

Если бы все были такие, как Владимир Петрович Сивак – в стране был бы порядок. Высокий профессионал, прекрасный организатор, честный и интеллигентный человек. Проще поставить на должность “своего парня” с которым можно стакан хрятнуть, матюкнуться, сально пошутит при женщинах – это по-нашенски, этот свой…А то, что Сивак начинал простым врачом-ординатором в этой больнице, потом стал начмедом, а потом главврачом – это не в счет.То, что приняв больницу без окон в родильном отделении, без грамма крупы на складе, без нормального оборудования и ремонта и сделал из нее современное лечебное заведение при минимальном государственном финансировании – кого это волнует. Пока мы не научимся уважать и ценить людей, которые отдают жизнь профессии, грамотных, умных, мудрых, интеллигентных мы будем подвержены риску быть управляемыми такими “проффесорами”, как наш бывший президент – типичное быдло – без знаний, интеллекта, совести и чести. Ну, что ж, как говорится: “Каждый народ достоин своего правителя”.Работа требует усилий, как физических, так и духовных, поливание грязью – только наличие грязи внутри себя…

МЕДИК
09.07.2014 at 18:31

Вернітся до класики перечитайте Собаче серце Булгакова і не зачіпайте нормально працюючий колектив ситийкатаклізмами тареформами Хвала Сиваку Слава Украіні

Шпилька
09.07.2014 at 18:33

“Яка лікарня була до цього, а які відділення зараз Сивак В. П. зробив” Юліє, Ви давно були в лікарні? Які саме відділення? Розвів бардак, хабарництво. А аптеки на території лікарні! Деруть, по кілька разів перепродують ліки, гріха не бояться. Це Ви вважаєте керівник, коли навколо таке твориться? Гнати потрібно в шию його з посади і загалом із Хмільника, наглоту, якій все мало і мало. Не вміє енрувати – геть.

Шпилька
09.07.2014 at 18:38

Тій дитині десь 25 – 27 років, у якої при собі не було грошей. А на рахунок неповнолітньої дитини, вважаєте, нехай краще помирає, бо немає згоди батьків ? Мудро!!!

Алекс
09.07.2014 at 18:40

Цілком згідний з Наталі. Молодий та перспективний на таку посаду – це точно не найкращий варіант. Все ж таки досвід роботи та багаторічна практика – це вагомий аргумент, який є у нашого гол. лікаря, який повинен залишитись на цій посаді. Не думаю, що хтось зміг би піти на консультацію до “молодого та перспективного” лікаря зі спокійним серцем і на 100% довіряючи йому.

Шпилька
09.07.2014 at 18:40

Знаючи його сина і що він витворяє, батько він Х…… .

Салієв Андрій
09.07.2014 at 19:13

Шановні Хмільничани!!! Дуже прикро коли серед чисельних подяк все ж таки потрапляють «брудні» рядки про ЛЮДИНУ (СИВАК Володимир Петрович) яка завдяки своїм знанням та досвіду, робила робить та неодмінно повинна в подальшому продовжити свою БЛАГОРОДНУ справу організації медичної допомоги в місті Хмільник.
Як казав відомий персонаж – ДОБРИМИ СПРАВАМИ ПРОСЛАВИТИСЯ НЕ МОЖЛИВО. «Дешевий бруд» та неаргументовану критику можуть «виливати» тільки особи які нічого корисного для міста та Держави не приносять, ябо «відробляють» чийсь «заказ» за «30 серебрянників».
Не питайте у держави що вона дала Вам а зробіть щось корисне для нашої УКРАЇНИ! Так як робить це справжній лікар та порядна людина – Сивак Володимир Петрович.
Не судіть та не судимі будете. Бажаю Всім міцного здоровя!!!!!

Дід Відун
09.07.2014 at 19:58

А я знаю Сивака як голову Хмільницького ЦРЛ. Так шо , яущо не знаєш броду – не лізь у воду

Наталия
09.07.2014 at 20:28

Часом точно не його вулики!!!

Наталия
09.07.2014 at 20:37

Істина правда що пяниць погнали.І те що їздить на веломипеді також правда.

Блажнова
09.07.2014 at 20:46

Сивак Володимир Петрович,порядна людина,а бруд який тут льеться,дийсно якийсь замовлений(дид видун не надривайся!!!)

Дід Відун
09.07.2014 at 20:54

Ви як наші східні сусіди, нічого не доведеш. Будете в лікарні, затримайтесь подовше, походіть між клумбами, поїжте медку, покуштуйте висококалорійні страви в їдальні та хай вас полікує чуйний керівник нашої лікарні за дякую, він же порядна людина. Удачі вам, вільного польоту, шановні хмільниччани

Блажнова
09.07.2014 at 20:55

я не розумию,людина яка працюе все життя,не може мати автомобиль,,,,тай цена якось завищана,…(дид видун…провокатор!!!!!!!)

Тамара
09.07.2014 at 20:59

Скільки людей, стільки і думок. Але треба дивитися глибше і зрозуміти, чи приніс користь Сивак В.П. за роки свого головування. Я рахую,що так.Згадайте час коли він прийшов у лікарню і якою вона була тоді…Старі пошарпані будівлі,перебої з опаленням і незавжди кваліфікована допомога.За недовгий час все змінилось на краще.Зараз, коли лікарня відповідає сучасним вимогам,завдяки наполегливій праці всього колективу,який очолює Володиир Петрович, комусь кортить звільнити місце керівника для себе.Звідси і паплюжні коментарі.Я рахую, що коней на переправі не міняють.

Снайпер
09.07.2014 at 21:00

Усім привіт! Давно не відписував на цьому форумі, але тема для обговорення цікава, м‘яко кажучи, і вирішення даного питання вплине на якість медицини у цілому районі.
Скажу так, працюю в лікарні не один рік. Знаю, зразу будуть питання в мою сторону щодо фінансової спроможності Володимира Петровича – буду начисто ігнорувати, так як не можу ні підтвердити, ні спростувати заявки в його бік з приводу хабарництва – коротко кажучи, участі в цьому не приймав ))) Тому попрошу таких питань не задавати…
1. «В головні лікарі дорогу дати молодому і перспективному лікарю, старому і відпрацьованому матеріалу, який вижав з лікарні максимум на спочин» – це добра ідея, але все ж… молодий – не значить досвідчений.
2. Не все ідеально в лікарні з приводу ремонтів і устаткування і т.д… – а Ви попробуйте, виходячи з даної фінансової ситуації (скільки і чого виділяється на медичну сферу по статтям модернізації і ремонтів) в Україні зробити краще!!! (принаймі, що було толково зроблено до пана Сивака?) Ви усі помічаєте тільки негативні сторони (їх можна знайти у будь-якій професії на керівній посаді). Зверніть увагу на позитивні зрушення, і зовсім тут не доречно порівнювати вет.лікарню з клумбами, що згадувалось раніше – то окрема тема… )))
3. А чи була прийнята до уваги та ситуація, що на період займання посади головного лікаря паном Сиваком, відбулось реформування медичної системи в кільком областях України, в тому числі і в нашій??? Вінницька обл., є одним із пілотних областей з впровадження сімейної медицини, а це стосується не тільки центру первинної медиико-санітарної допомоги, а й усіх рівнів надання медичної допомоги. Час, повірте, не легкий…
Можна багато чого ще сказати, але чи варто… Скажу так, Володимира Петровича знаю як керівника з великої букви. Усі питання вирішуються тактовно і виважено у порядку їх поступлення і відповідно до компетентності посади головного лікаря центральної районної лікарні.

Блажнова
09.07.2014 at 21:01

Знаючи його сина!!!дийсно шо сина треба знати,а не писати тут ерунду.

Наталия
09.07.2014 at 21:07

Проходячи біля лікарні зразу розумієш,що керує цим закладом людина послана самим Богом на цю посаду!При відсутності фінансування від держави заклад піднявся до рівня зразкової лікарні!!!!!!!!А ландшафтне оформлення тільки підкреслює те,що керівник ГОСПОДАР!І якби у нас було таких керівників побільше,то наше місто було б ЗОЛОТОЮ ПЕРЛИНОЮ ПОДІЛЛЯ!!!!!!!!!!Я за те щоб СИВАК В,П,продовжував керувати Хмільницькою ЦРЛ.

????
09.07.2014 at 21:19

ЗА працевлаштування -такса , за операцію -такса, за лікування – такса.Чи може дорогі Хмільничани ви про це все не чули і не давали ці такси роблячи операції собі чи рідним.Чи може вам не називали скільки треба дати в роддомі лікарю ,акушерці , санітарці, анастазіологу.І що головний лікар про це все не знає і не чув.Ну побавтися ще земляки у гру хороша людина , погана людина а хабарі як процвітали в лікарні так і будуть процвітати А працівники лікарні захищають Сивака бо такі схеми їх дуже задовольняють , як при янику.

Timofeev
09.07.2014 at 22:50

назвати людину хабарником немаючи жодного доказу – це наклеп! маючи якiсь докази, чи факти хабарництва Сивака звернiться в прокуратуру i пiд зверненням напишите свое справжне прiзвище ,а не “дiд видун”, i якщо це виявиться неправдою вдповiдати будете Ви! вiдколи живу у Хмiльнику (36 рокiв) я не чув щоб хтось казав , що Сивак брав хабара! чи був замiшаний в якихось скандалах чи корупцiйних схемах, на вiдмiну вiд наших мерiв ,очiльникiв мiлiцii, санстанцii, пожежникiв, гол. архiтекторiв. кращоi кандидатури на посаду гол. лiкаря нiж Сивак В П у нашому мicтi немае!

Р.S. дiд видун, ви – дiд П..ДУН! i проплачений “троль”!
Слава Украiнi!

Timofeev
09.07.2014 at 23:24

здалась Вам ця Тойота? вона Вам спати не дае? це Ваша заздрiсть!!! сiм’я, яка все життя пропрацювала лiкарями може собi дозволити iздити у комфортному автомобiлi. вiн у них один. це авто на багато скромнiше ,нiж Honda PILOT Канюки , чи Lexus сина Грушка!
P.s. працюйте i у Вас буде Toyota!

Анна
09.07.2014 at 23:31

Шпилька,те що він проходить повз палати,то вже характеризує його тільки з кращої сторони. Особисто я лежала у хірургічному відділенні,то жах це те,що ви пишите.У відділенні чистота,відношення медперсоналу до хворих добре,виконують свою роботу професійно,вчасно,відповідально.Ви що думаєте,що такі люди як Сивак В.П. не хворіють? Так от і вони хворіють,і медикаменти купують,і вибачти,в туалет ходят там же. Тому гріш -ціна такій людині як ви.

SOS
09.07.2014 at 23:35

Сивак напевне і зараз залишається регіоналом, а раптом влада зміниться.

Анна
09.07.2014 at 23:45

Спостерігаючи за сином дійсно можна багато чого сказати про Сивака як про батька.І дай Боже ще кожному такого сина і такого батька.

Ніжинський М.
10.07.2014 at 07:10

Сивак Володимир Петрович – людина з великої літери, з високими моральними якостями, професіоналізмом та відмінніими організаторськми здібностсми.

777
10.07.2014 at 07:17

а давайте спитаемо сивака чи вин регионал ато грушко вже видхрещуеться.

LEON
10.07.2014 at 08:33

…побудував на багато скромніший будинок в селі (не в місті), де займається бджільництвом. Не такий він вже скромний,ви не бачили,як облаштували внутрі цей булиночок. Досить …, нехай займається бджільництвом.

Георгій
10.07.2014 at 09:32

А в якій партії, шанвний SOS, повинен бути головний лікар? Адже коли ви кричете СОС, ви звертаєтесь в лікарню і у Вас не питають з якої Ви партії. Тут лікують не за партійною приналежність. Головне отримати вчасну і кваліфікаційну допомогу, незалежно від партії. Я вважаю, що у Сивака В.П. така позиція. І це він доводить своєю працею.

Артур Павлюк
10.07.2014 at 10:02

Да нормальний лікар!

Юлія
10.07.2014 at 10:06

А ви були у самому будинку і бачили????

SERG
10.07.2014 at 11:06

чужие деньги считать это удел дураков, а если бы он действительно брал взятки, то дом у него был бы получше чем начальника милиции(бывшего) вы посмотрите как у нас в хмельнике живут прокуроры и им подобные, тот же начальник паспортного стола.Так что если бы он брал хабарі то тогда бы жил в центре города

SERG
10.07.2014 at 12:05

Сивака В.П. я лично знаю очень давно и все хорошие отзывы о нем как о руководителе и человеке поддерживаю. Все хорошие слова высказанные в его поддержку правильные и повторятся не вижу смысла.
А всю ту грязь что пишет ” Дід Відун” и ему подобие полная чушь, я так понимаю ему приплатили денег немного. Отдает социалистическим или комунистическим душком, а именно как раньше сосед написал на соседа анонимку и милиция по борьбе с экономическими преступлениями и взятками уже у тебя дома(КАЖЕТСЯ ОБХС называлось раньше).
Итог один, что грязью поливать человека за глаза и бездоказательно просто трусость и мерзость не достойная свободного и демократического УКРАИНЦА.

Анна
10.07.2014 at 12:07

Багато коментарів про матеріальні статки (про дім,про машину!).Шкода,що наші люди залежні від підрахунків чужих здобутків,дуже шкода.Сивак В.П. дійсно заслуговує пошани як від співробітників ,так і від людей за межами лікарні,навіть за межами нашого міста.Нажаль багато хто не може користуватись цим сайтом по різним причинам,щоб висловити свою подяку і пошану цій людині.І дійсно зразу видно хто тут провокатор( “дид видун” …) якщо людина навіть приховує своє і”мя,то це вже вказує на її підлість,заздрість…Машина хороша,але не така вже і дорога!!!! Тут потрібно зауважити ,що вона у нього ОДНА,а не так як у деяких діячів нашого міста.І про дім також можна це сказати,тому не потрібно акцентувати увагу на цьому.
Деякі тут люди навіть посміли обговорювати сина Сивака В.П.,то впевнено можу сказати,що це говорить заздрість! Немаю морального права обговорювати чужих дітей,але порівняти є з ким…
Я категорично проти щоб такого керівника зняли з посади,обуренню немає краю у всієї родини. Таких людей як Сивак В.П.потрібно не те, що у місті,а в Україні чим побільше,тоді справді був би лад. У нього як у керівника є чого повчитися іншим,тому для мене він є взірцем. Дай Бог йому здоров”я і терпіння.

SERG
10.07.2014 at 12:13

да детям 25-27 что много для детей, а если такое произошло так надо было заявление в прокуратуру писать

SERG
10.07.2014 at 12:18

и зачем политику приписывать, тебя кто лечить будет политик или врач с большой буквы. специалиста такой квалификации тяжело найти, а ты в политику приплетаешь.

Сергей Сергей
10.07.2014 at 12:30

зачем политику приплетаешь, может коммунист они же против всех????

Сергей Сергей
10.07.2014 at 12:31

про коммуниста имею ввиду “777”??????

Сергей Сергей
10.07.2014 at 12:36

Так раз ты так все знаешь, доказательства есть.
ИЛИ как при СССР анонимку написал и доволен как слон, ждешь когда придет ОБХС и устроит проверку твоему коллеге или соседу.
Бездоказательно его обвиняешь, значит хочешь на его место или тебе просто приплатили денег за грязь что ты пишешь.

Юлія
10.07.2014 at 13:02

Я звертаюсь до пана LEON, який запевняє що там всередині ,як облаштували будинок. Я знаю одне,що Володимир Петрович дійсно порядна, відповідальна людина, яка дійсно відповідає своїй посаді.

Сергей Сергей
10.07.2014 at 13:27

Уважаемые Хмельничаны, есть предложение организовать в скором будущем новый форум и обсудить как живут и работают:
глава Хмельника
начальник милиции
прокурор
депутаты рады
А в поддержку Сивака Н.П. одно могу сказать, что в ходе обсуждения некоторые личности пытаются бездоказательно и голословно обвинить его во взятках и воровстве,тем самым очернить и оболгать честного человека.
А вот вопрос кому это выгодно?
Мне так кажется, что таким образом руководство Вінницької обласної ради и Хмільницької районної ради хочет уволить честного и порядочного руководителя, и поставить своего “не профессионала и взяточника”. Почему взяточника объясню,чтобы пришло такое письмо нужно заплатить кому-то в виннице и тем ко будет писать на форуме бездоказательные обвинения в адрес Сивака Н.П.

Сергей Сергей
10.07.2014 at 13:57

С вашим комментарием по поводу грязи, что пишет ”дід відун” согласен. Ему приплатили немного денег вот сидит строчит всякую хрень. Жалко таких людей, они просто больные завистью и безграмотностью.
Такого хорошего специалиста и руководителя который сам всего добился, тяжело найти на просторах родной Украины!!!!!!!!!

Сергей Сергей
10.07.2014 at 14:07

А вот это очень интересно. значит безработный(может и работает) сын мера ездит на такой крутой машине это нормально. Машина поди еще оформлена на родственников в деревне ( которые имеют льготы на постановку на учет и транспортный налог)

Сергей Сергей
10.07.2014 at 14:17

я что не понимаю сына зачем трогаешь, не знаешь то лучше молчи

Сергей Сергей
10.07.2014 at 14:29

а вы спросите чья заслуга что поступали “добровольные взносы”, я так думаю не Ваша, это заслуга руководителя больницы и коллектива которым он руководит, что люди оказывали добровольную помощь больнице. Если бы все так было плохо то люди бы не оказывали спонсорскую помощь.

А мені цікаво
10.07.2014 at 15:18

Не знаю, як там Сивак, чи бере він хабарі чи ні – особисто не давала, а от його підлеглі, то добрі хапуги!

СС"Галиччина"
10.07.2014 at 15:29

Знаю його, як чесну, порядну людину. Всі хто льє на нього бруд, роблять це на чиєсь замовлення,і особисто з ним ніколи не були знайомі!

фима
10.07.2014 at 15:32

Я людина стороння, але дивлячись на нього вин мени чогось импонуе, поперше интелегентна людина и хороший спиврозмовник, и чому б йому не бути ще раз главликарем .

фима
10.07.2014 at 15:50

Я еще хочу повториться, кандидатура Сивака В.П.достойна того что бы он был переизбран стать главврачем еще на один срок, я лично ему доверяю и желаю ему успехов в его нелегкой и ответсвенной профессии.

Дід Відун
10.07.2014 at 16:01

Може хтось лікувався, народжував, оперувався безкоштовно? То відгукніться.

Коментар спостерігача
10.07.2014 at 16:08

Аналізуючи хід думок і обізнаність у справах лікарні – дід Відун це молода особа.Спіробітник лікарні.Примітивний.Мітить у крісло.Таким зірки не світять.

Однокурсник
10.07.2014 at 16:35

Дорогий мій однокурсник.Як боляче читати ці пасквілі.Яка підступнісь.Брехня і сатанинське злорадство.Для нас Сивак з першого ж курсу_це висота.Це про нього у Чехова…И лицо и одежда и душа и мысли-все прекрасно в этом Человеке.

Погляд зі сторони
10.07.2014 at 16:56

Дуже багато дерев на територіі лікарні.Затіняють вікна,створюють вологість у приміщеннях і холод.Вирубати,продати,а на ці кошти -обладнання,апаратуру,ремонт.От вам і самоврядування.Але-дозвіл влади.А на місце дерев-клумби,фонтани,тренажери для реабілітаціі і багато,багато сонця.

Світлана
10.07.2014 at 17:48

Вважаю, що кращої кандидатури на посаду головного лікаря, ніж Сивак В.П., немає. Знаю його багато років. Інтелегентна, порядна людина, завжди прийде на допомогу. А заздрісників завжди вистачає!!! Не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Заздріть мовчки!)))

Крик душі
10.07.2014 at 17:54

Скажи мені,боєць за правду,щоб лікар сазав-не буду тебе лікувати,чи медсестра відмовилась робити укол
,чи санітарка не поставила клізму ,бо у них жебрацька зарплата.Чи може коли тебе-напівживого,небритого,немитого привезли в реанімацію благоухаючого ароматами виділень людського тіла,нестали тебе рятувати.Скільки сил здоровя безсонних ночей було потрачено аби ти вижив.І якщо ти подякував(та хто ж тебе просив),апотім плещеш на всі боки-хабарники,хабарники,то звертайся вплатні клініки.Там велика правда за великі гроші.Чому ж ти при першому ж пчиху ідеш в лікарню,як вона така погана,а потім всіх поливаєш брудом.В усьому світі медицина платна і дуже дороговартісна.Якоі ти заспівав би якби довелось лікуватись вІзраілі чи Германіі.Єдина краіна в світі де медицина безплатна це був Радянський Союз іце була велика помилка,за що ми зараз розплачуємось.Стоматологія у нас зараз платна і не чути ніякого писку.Дуже хотілося б щоби вся медицина в нашій краіні стала платна як в усьому світі ,тоді медиків ніхто би так не принижував.

loginza788cEVOSweaYReMYHkcft2
10.07.2014 at 19:07

Працював під керівництвом Сивака Володимира Петровича у Літинській ЦРЛ і можу характеризувати його лише як професійного та мудрого керівника,при якому був порядок в організаціі роботи лікарні,інтелигентну,надзвичайно порядну людину .Він просто живе своєю роботою і вражаючі позитивні зміни у Хмільницькій лікарні-це найкраще свідчення тому.Як то кажуть від добра добра не чекають,багато людей ,хто не склався як особистість,мяко кажучи,просто заздрять і прагнуть всіляко дошкулити ,але ПРАВДА-ПЕРЕМОЖЕ,ВОНА НА СТОРОНІ СИВАКА!

Пронира
10.07.2014 at 19:14

Приємно, що в Хмільнику є такий чудовий керівник. Не менш приємним є й той факт, що ГФХ став ну дууууууже популярним серед мешканців Вінниці, Літина та ін. населених пунктів…))))))

serga
10.07.2014 at 21:33

ЛЕЧИЛАСЬ БАБУЛЯ-ИНВАЛИД,РОЖАЛА КУМА-И В КАКИХ УСЛОВИЯХ,ДРУГИМ РОД-ДОМАМ ПРИМЕР НАДО БРАТЬ-НЕ ПЛАТИЛИ!ВЕСЬ НЕГАТИВ-НИЧЕМ ,КРОМЕ ЗАВИСТИ И КОНКРЕТНОЙ ПРОВОКАЦИОННОЙ ,КОМУ-ТО ВЫГОДНОЙ, ЦЕЛИ-НЕ ОБОСНОВАН!РУКОВОДИТЕЛЬ-ЧЕЛОВЕК ПРАВИЛЬНЫЙ,В КРИЗИСНОЙ СИТУАЦИИ ПОДНЯЛ БОЛЬНИЦУ НА ВЫСОКИЙ УРОВЕНЬ ПО ВСЕМ ПАРАМЕТРАМ!

Сергей Сергей
11.07.2014 at 04:57

Ты лично деньги давал главврачу или он тебе намекал что нужно платить?

Любовь
11.07.2014 at 06:26

Сивак-я люблю тебя до слез.Безнадежно дистанционно платонически.Знаешь почему-потому что надеяться на твое внимание бесполезно потому что ты-красавец твое лицо курчавые волосы споходка манера разговора сводят меня с ума потому что ты-нэдосяжний потому что ты уважительно относишься к женщине-не более у тебя нет дешевого муси пуси дуси буси Ты Мужчина-настоящий за это илюблю.Прости.

Юлия
11.07.2014 at 11:02

Про яких молодих лiкарiв йде мова? Може про тих хто платить за диплом, хто прогулюе пари,хто купляе дипломи, а я боюсь таких, i довiряю тiй людины яка мае безцiнний досвiд, освiту отриману у часи коли про купiвлю знань й мови не шлося. А що стосуеться статкiв Сивака, вони досить скромнi як на людину яка все життя займала поважнi посади, будинок цей строiвся досить довго, як на такого “хабарника”, i взагалi дид видун i шпилька всiм менi здаеться уже зрозумiло шо це заказана антиреклама, яка е проплаченою кандидатом на це мiсце, хочеш його зайняти май хоробрiсть заявити про це на пряму, а не такими мерзкими способами….стидоба одне слово що я можу сказати про цю сплановану акцiю проти Сивака. Тримайтеся, ось що можу сказати Вам Володимир Петрович, такi вже часи настали безпринципнi люди….а всi хто Вас знае смiються над цими провокацiями, то всьо дурниця повна….

Юлия
11.07.2014 at 11:18

I я знаю його сина, врiвноважена, цiлеспрямована, приемна людина, кфалiфiкований лiкар, до я кого iдуть люди з всiеi Украi ни,любячий чоловiк i батько. По факту Шпилька, по факту треба говорити, а фактiв то у вас i немае….скiльки вам платять за це?

serga
11.07.2014 at 14:52

СТІЛЬКИ БРУДУ ЛИЄТЕ ,А САМІ НЕ ЗНАЄТЕ НА КОГО?АНТОН СИВАК-ЗНАЮ ЗІ ШКОЛИ-ВИХОВАНА,ПОРЯДНА ЛЮДИНА,НАЗАРАЗ-ГАРНИЙ СІМЯНИН ТА ДОСВІДЧЕНИЙ ЛІКАР,ЧОГО Й ДОВОДИТИ НЕМАЄ СЕНСУ,ЩЕ Й СПОРТСМЕН!А ЩО ВИ ЗРОБИЛИ ДОБРОГО?

SOS
11.07.2014 at 16:43

згоден на 100% лікарі,військові,міліція повинні бути поза політикою,щоб не стилитись під кожну владу.Але вимога попередньої влади була така, хоч залишитись на керівній посаді вступай в ПР,а для мене кожен бувший регіонал є гвинтиком тієї машини яка знищувала Україну, і вони повинні нести за це відповідальність нарівні з Януковичом. Особисто нічого немаю проти Сивака як людини,але згадайте ті часи коли за рахунок медпрацівників ПР збільшувалась на тисячі щодня, і більшість йшли не за покликом серця,а за наказом керівника.

Вадим
11.07.2014 at 19:54

На посаді головного лікаря бачу тільки Володимира Петровича Сивака.Дуже розумна,порядна,інтелігентна людина.

СВЄТКА
11.07.2014 at 20:51

Ви, що, люди, подуріли геть? Звичайно Сивака ви там всі бачите, бо хто ж закриватиме очі на ваші хабарики? Щомісяця сплачуєте долю і отримуєте чесно виклянчене у хворих людей! Тьху на вас всіх!

Дід Відун
11.07.2014 at 21:50

Ну що, шановні асвідомльонні громадяни??? Сивак – єдина кандидатура. Ви ж писали , шо я троль проплачений, мене замовили конкуренти, а конкурентів то нема. Шось не вяжеться, правда???

Сергей Сергей
12.07.2014 at 08:23

Вот я не могу понять у Вас есть доказательства, и еще с Вас лично требовали деньги или просто сами лечащему врачу в карман засовывали деньги?
Вы бы в Киев попали так там реально говорят врачи сколько надо заплатить

Сергей Сергей
12.07.2014 at 08:33

не могу в словаре найти значение данного слова “асвідомльонні” , а по поводу кандидатуры конкурента могу сказать одно сидит где то в Виннице и ждет как пройдет опрос на сайте и тогда мы узнаем что за темная лошадка прячется в кустах. У меня есть пример как в Виннице уволили главврача которому я очень благодарен (денег не просил, а я и не собирался давать))))).

Вадим
12.07.2014 at 20:24

Я гадаю до цих Светок,та дідів піходить вираз:”Лікар на ХВОРИХ не ображаеться.”

Ольга
12.07.2014 at 22:08

А Любовь права.Умный,серьезный,сдержанный.Зачем вообще этот сыр-бор с революцией переизбрания Кому это выгодно .Вот же он-главврач Сивак,авторитетный,солидный,с большим опытом работы.Больница в области на хорошем счету,а вы во тьме кого-то ищете.

Студент
12.07.2014 at 22:29

Да я…чтоб когда-нибудь да главврачем…Чтоб под микроскопом подсчитывали сколько песчинок вмоем колодце или сколько крупинок пшена в коморке…Вся эта инвентаризация белья как-то плохо попахивает .

Законодатель
12.07.2014 at 22:45

Да,студент,больницей как и страной должна управлять либо кухарка,либо робот-инопланетянин.

Хочу понятьь
13.07.2014 at 08:35

Я так понимаю,главврач должен ходить в лаптях,жить в деревенской избушке на курьих ножках кушать баланду,блестать дырками на старых джинсах.Ты же правдолюб имеешь право жить в двухэтажном доме вЦарском Селе,рядом еще три хаты для детей и внуков пару квартир,что сдаешь посуточно за большие деньги по шикарной машине на каждый нос.Откуда у тебя ве это -пересічного громадянина що живе на зарплату.

Ігор Іванович
14.07.2014 at 21:52

Прочитав МАЯЧНЮ.
Люди бійтеся гріха. Навіщо ви його обіжаєте???
Фахівець з великої букви!!!
Нам би в Хмільник таких Сиваків побільше, тоді був би толк. Той хто оббріхує порядного , чесного українця. Це напевне ви притендуєте на його посаду? тай пишите таку маячню. Якщо так, то ви не маєте ні совісті, ні Бога в серці. Бійтеся Всевишнього, ходіть в церкву та відмолюйте гріхи свої. Сиваку та його сім”ї- хвала!!!
Слава патріотам!
Слава Україні!

LEON
15.07.2014 at 04:50

Ігор Іванович, ви зрозуміли, що ви написали?

Толковый словарь
15.07.2014 at 05:07

Согласно Толковому словарю Даля взятка-деньги или материальные ценности даваемые должносному лицу как подкуп оплата действий в интересах дающего.Но если за хорошее лечение выздоравливающий пациент скажет спасибо подкрепленное конвертом-это не взятка а благодарность и законом не возбраняется.

Закон
15.07.2014 at 05:27

Звідки ти знаєш про хабарі? Значить ти іх сам даєш.А якщо ти даєш хабар-це кримінал,стаття.Ты попираешь закон,значит преступник-ты и,согласно статье,должен быть наказан.Вопрос:А судьи-кто,кого наказывать:дающего или берущего

Андрій
15.07.2014 at 05:43

В суботу на територіі лікарні вандалами був розтрощений малий архітектурний комплекс

Анна
15.07.2014 at 16:49

Люди часто бывают глупы и упрямы, эгоцентричны и нелогичны. Если ты добр, люди будут обвинять тебя в том, что под маской доброты ты скрываешь корысть. Если ты добился успеха, тебя будут окружать притворные друзья и подлинные враги. Если ты честен и прям, люди будут обманывать тебя.То, что ты строишь годы, кто-то разрушит за одну ночь. Если ты спокоен и счастлив, тебе будут завидовать.То добро, которое ты делаешь сегодня, завтра люди забудут. И не смотря на это он остается собой,делает свою роботу,помагает людям.Это человек с БОЛЬШОЙ буквы.Поэтому недопустимо завершение роботы Сивака В.П. в нашей больнице,лутшей кандидатуры и быть не может.

serga
15.07.2014 at 20:20

Вы абсолютно правы,Анна,Сивак В П.-СВЕТЛОЕ БУДУЩЕЕ БОЛЬНИЦЫ!

Anton
15.07.2014 at 20:22

Як голова Хмільницької районної ради “порішить ” так і буде(КРАПКА)

.зоро
15.07.2014 at 22:50

ШАНОВНІ Хмільничани дуже приємно читатать усі відгуки в адрес В П Сівака але те що по районній лікарні єпроблеми ви усі згодні як і по всій КРАІНІ ЯК БРАЛИ ХАБАРІ ТАК І БЕРУТЬ ХТО ДЕ МОЖЕ . сЬОГОДНІ наші керівники повині пройти через народне решето як рішить народ це природнє.Кожний хто залазить в карман людини не залежно іістановища не має морального права керувать. Він може хороший врач хозяін .батько але у лікарні створити коопаратив не має права Це державна структура.А тим бильше сьогодні коли одні гинуть адругі жирують це низько.Сіймо добро допомагаім один одному вижити прсто вижити. А ВП пройде але іншим ведповідальнійшим і сильнішим.

Дід Відун
16.07.2014 at 10:20

Сьогодні Хмільницька лікарня за часів Сивака, це це як циганський табір всі просять а живе один барон

А мені цікаво
16.07.2014 at 13:57

Вадім, от якби вас приспічило (не дай Бог, звичайно) і вам в лікарні почали мізки виносити, що того немає, того не вистачає – ніхто не скаже, щоб ви заплатили гроші прямим текстом, але створить такі умови, що ви самі неодмінно їх дасте, та ще більше, ніж потрібно. Бо без грошей до вас ніхто не підійде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *