Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.02.2016

ГОЛОВА ВІННИЦЬКОЇ ОДА ВИДАВ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

Registro-de-Imovel-Custa-Caro-2Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій видав розпорядження за результатами проведення громадської експертизи. В цьому розпорядженні були враховані всі пропозиції, які були запропоновані експертами громадської організації «ПРАВО».

В розпорядженні визначено, що Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації спільно з управлінням організаційної та кадрової роботи апарату до 01 червня 2016 року мають підготувати проект рішення щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад області та подати його на розгляд обласної Ради.

Зазначеним розпорядженням рекомендовано органам місцевого самоврядування уповноважити своїх представників для участі в консультаціях з ОДА під час внесення змін до перспективного плану формування територій громад області.

Також розпорядженням затверджено склад робочої групи, яка забезпечуватиме відкритість та прозорість під час внесення змін до Перспективного плану, до якої, серед інших, було включено керівника громадської організації «ПРАВО» Віталія Дороха.

З повним текстом розпорядження можна ознайомитися ТУТ.

Для довідки:

Експертами громадської організації «ПРАВО» було проведено громадську експертизу діяльності Вінницької ОДА. Предметом громадської експертизи, яку було проведено, є стан дотримання та виконання своїх повноважень під час розробки Перспективного плану формування території громад Вінницької області.

Ініціатором проведення громадської експертизи виступила громадська організація «ПРАВО».

Варто зазначити, що експерти організації виявили численні порушення Методики формування спроможних громад, які, в свою чергу, стали причиною того, що Кабінет Міністрів України затвердив лише 27 громад з запропонованих 106 та відправив Перспективний план Вінницької області на доопрацювання.

З пропозиціями за результатами проведення громадської експертизи можна ознайомитися ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.