Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.03.2016

ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКИЙ ХРАМ В ХМІЛЬНИКУ: СПРОБА №…

456Хмільничани пам’ятають історію про те, як хмільницька греко-католицька громада мала намір побудувати капличку і до якого дикунського спротиву з боку хмільницьких православних церков це призвело. Хто не пам’ятає чи не знає – пропонуємо перейти за посиланням та переглянути відео:

Повертаючись до питання міжконфесійного конфлікту в Хмільнику.

Історія ганебна і точно не додала Хмільнику іміджу міста-курорту європейського рівня.

Та ситуацію можна буде виправити: хмільницька греко-католицька громада має намір отримати дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою подальшого оформлення права постійного користування для будівництва та обслуговування храму.

Відповідний проект рішення може бути розглянутий вже на квітневій сесії.

Якщо депутати підтримають відповідний проект рішення. То незабаром в Хмільнику, по вулиці станційній, може з’явитися храм греко-католицької громади.

6 Comments on “ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКИЙ ХРАМ В ХМІЛЬНИКУ: СПРОБА №…

Небайдужий
01.04.2016 at 12:03

Якісь ці греко-католики неправильні. Пишуть якісь заяви, просять якихось дозволів, хочуть робити якісь проекти. Невже не можна просто захопити будь-яку діляночку, що подобається і забабахкати там свою каплицю без будь-яких дозволів та проектів? В Хмільнику так можна робити 100%! Нема чого боятися. Ніхто нічого не скаже. Ні архітектурно-будівельна інспекція, ні міська рада, ні правоохоронні органи. На церкви ніякі закони не поширюються.
Он у Київського патріархату вийшло, чому б і греко-католикам не спробувати так же само? 😉

Віталій
01.04.2016 at 12:27

Ги) Просто з Богом ніяка інспекція не хоче псувати відносини)))

Вілія
04.04.2016 at 13:33

Хто за те, щоб розпочати підготовку документів на будівництво СИНАГОГИ???- ставте плюси!ЦЕ БУДЕ ХРАМ ДЛЯ ВСІХ!

Іван
04.04.2016 at 14:18

І синагоги, і мечеті і греко-католицького храму…
Конституція України
Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

Віталій
04.04.2016 at 17:41

Цілком підтримую: і синагоги, і мечеті. І не бачу в цьому нічого поганого. Більше того: знаю в Хмільнику групу людей. які мають намір зареєструвати пастафаріанську церкву і вшановувати великого макаронного монстра…)))

виктор антип
05.04.2016 at 14:44

Може хто забув,а то і не знав що у Хмільнику є синагога?!Це наразі(надіюсь що тимчасово)ванне відділення украденого санаторію споживспілки..
А греко-католикам найкраще було б викупити капличку у профспілкового санаторію,чи може пастор галаченко не хоче в ватікан?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *