Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.11.2018

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ПІДГОТУВАЛА ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ РЕМОНТУ ДОРІГ

Протягом жовтня-листопада 2018 року, експерти громадської організації «ПРАВО», реалізовували проект «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області». Організація ставила перед собою досить амбітне завдання: провести дослідження якості ремонтів 50% доріг державного значення та 80% доріг місцевого значення, які було відремонтовано у Вінницькій області в період з 1 серпня 2016 року до вересня 2018 року.

За результатами моніторингу було підготовлено збірку, яку пропонуємо вашій увазі.

ЗБІРКА МОНІТОРИНГ ДОБРОЧЕСНОСТІ РЕМОНТУ ДОРІГ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дослідження відбувалося в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області», що впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *